Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
SonnyPsycho

Champagne, premium tier VIII

11 comments in this topic

Recommended Posts

Players
795 posts
12,472 battles

Właśnie w Sklepie pojawił się francuski pancernik premium VIII poziomu Champagne, który jest jednym z wariantów okrętu Gascogne.

800px-Champagne_wows_main.jpg

Ma 2x3 działa 406mm z dyspersją Slavy i zasięgiem 25 km. Czas przeładowania 28,6 sekundy. Dobra penetracja i dobre pociski HE.

Rozwija prędkość 34 węzły bazowo, więc jest bardzo szybki. Z drugiej strony ma typowo francuski pancerz, czyli bardzo słaby.

Kamuflaż ma taki sobie a odnośnie OPL się nie wypowiadam.

Osobiście go nie mam i mieć nie zamierzam, jednak chciałbym poznać opinie innych osób odnośnie tego okrętu.

• Cool 1

[THESO]
Players
8,170 posts
42,107 battles

Z tego co też widziałem to pociski mają całkiem dobra prędkość jak na 406mm i sam okręt z boostem ponad 36 płynie. Ciekawy okręt ale ma za mało hp jak na taki kruchy pancerz - 52k. Gascogne ma więcej pancerza i 63k hp - to czasem ten hp za szybko schodził. Do tego 40 sekund przeładowanie heala. Czego też nie ma "Szampan"  (mogę być w błędzie) . 

Tu recenzja którą znalazłem wczoraj w nocy ale w języku angielskim.

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
On 6/26/2020 at 9:10 AM, SonnyPsycho said:

Właśnie w Sklepie pojawił się francuski pancernik premium VIII poziomu Champagne, który jest jednym z wariantów okrętu Gascogne.

800px-Champagne_wows_main.jpg

Ma 2x3 działa 406mm z dyspersją Slavy i zasięgiem 25 km. Czas przeładowania 28,6 sekundy. Dobra penetracja i dobre pociski HE.

Rozwija prędkość 34 węzły bazowo, więc jest bardzo szybki. Z drugiej strony ma typowo francuski pancerz, czyli bardzo słaby.

Kamuflaż ma taki sobie a odnośnie OPL się nie wypowiadam.

Osobiście go nie mam i mieć nie zamierzam, jednak chciałbym poznać opinie innych osób odnośnie tego okrętu.

Taka Slava, tylko trochę lepsza i dwa tiery niżej. Fajny okręt. Jakby był radziecki, to już by tu były 3 strony płaczu, jak to WG wypuszcza OP radzieckie papierowe okręty. OP francuski papierowy okręt najwyraźniej jest ok.

• Cool 2

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
Just now, Korsarz_87 said:

Bo?

Bo podobno Slava jest jakimś mega OP potworem ze względu na swoje działa (wg fachowców z forum), a ten ma prawie takie same działa, a do tego kilka innych lepszych parametrów i jeszcze spotyka gorszych przeciwników.

[E--C]
Players
1,260 posts
15,347 battles
On 6/26/2020 at 9:10 AM, SonnyPsycho said:

który jest jednym z wariantów okrętu Gascogne.

No, nie całkiem. Gascogne była planowanym, nigdy nie zaczętym czwartym okrętem typu Richelieu. :cap_haloween:

Szampania wygląda na jakiś zdupyship by WuGie.

Beta Tester
687 posts
10,555 battles
On 6/28/2020 at 2:06 PM, brzeczyszkiewicz123 said:

No, nie całkiem. Gascogne była planowanym, nigdy nie zaczętym czwartym okrętem typu Richelieu. :cap_haloween:

Szampania wygląda na jakiś zdupyship by WuGie.

Nie chcę Cię martwić, ale "growy" Gascogne też wygląda jak zdupyship by WG, no chyba że po drodze tym planowanym Richelieu 1 wieżę na rufę przeniesiono :Smile_Default:

[E--C]
Players
710 posts
8,056 battles
6 godzin temu, SomeoneNickedMyNick napisał:

chyba że po drodze tym planowanym Richelieu 1 wieżę na rufę przeniesiono 

I tak właśnie było.

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 3

Players
2,420 posts
25,026 battles
On 6/27/2020 at 10:58 AM, Greyshark said:

Jakby był radziecki, to już by tu były 3 strony płaczu, jak to WG wypuszcza OP radzieckie papierowe okręty. OP francuski papierowy okręt najwyraźniej jest ok.

Jakbyś nie wiedział, że hipokryzja community zawsze jest zabawna do obserwacji.

Takie tam z obserwacji EN forum, które nigdy nie zawodzi jako materiał do śmieszkowania:

Mocny RU okręt gdy trafia do gry: oMg pApEr cRaP, nErF ThIs Op CrAp AsAp 

Gdy mocny RU okręt dostaje symbolicznego nerfa: omg retardnerf not changed anything

Mocny okręt innego kraju trafia do gry: omg so much fun, such balance, such fun to play, so wow, so real ( to ostatnie zazwyczaj gdy okręt nie ma nic wspólnego ze światem realnym )

Gdy mocny okręt innego kraju dostaje symbolicznego nerfa: omg russian bias destroys game, unplayable piece of crap now, woof woof woof, i wAnT ReFuNd fOr mY PrEmIuM CaMo ( a nie czekaj to nie to drzewko :Smile_trollface: )

Coś pominąłem?

Co do Szampanii to się nie wypowiadam na temat jej osiągów ale dziwnym trafem pomimo, że to zupełnie wymyślony wariant uzbrojenia Gascogne w inne działa jakoś na EN nie widziałem płaczu, że omg another paper ship. W sumie na jakże prawdziwe pływające jak wiadomo setkami po Atlantyku Agiry, Odiny, Siegfriedy też jakiegoś płaczu nie było :Smile_trollface: Znaczy o Odina płacz był ale o inną sprawę zupełnie.

• Cool 2

[E--C]
Players
1,260 posts
15,347 battles
16 hours ago, SomeoneNickedMyNick said:

no chyba że po drodze tym planowanym Richelieu 1 wieżę na rufę przeniesiono

Jak Bocian wyżej napisał, tak właśnie było.:Smile_honoring:

I przy okazji. Alzacja miała 3 różne wersje projektowe. To, co jest w grze, to projekt nr3. Może WuGie pójdzie za ciosem i zmajstruje projekt nr2. Z 9x 406mm, mniejszą prędkością i ciut słabszym pancerzem.:cap_haloween:

• Cool 1

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
498 posts
17,124 battles

Akurat wypadła mi 30% zniżka jubileuszowa wiec po namyśle kupiłem tego pancernika. I jest fajny. Cytadeluje każdy pancernik bez względu na odległość. Jedyna wada to mało luf i to ze jak go inny pancernik złapie na blisko to nie pożyje długo.  Ale nie ma się czemu dziwić gdyby miał 9 luf to byłby przegięty jak Sława.

Sign in to follow this