Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
zufal

Pytanie co do Perkow.

19 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
166 posts
2,922 battles

Czesc.

Mam pytanie do naszych expertow :playing: .

Czy w chwili obecnej perki dla kapitanów działają ? Moim zdaniem nie (wszystkie),czy macie podobne spostrzeżenia ?

Edited by zufal

Beta Tester
166 posts
2,922 battles

oki... Perk nr 3 kapitan niszczyciela +2 do ilosci ladunkow dymnych dziala fakt ... ale co z Perkiem nr 4 kapitan krazownika + 10 % do zasiegu glownego uzbrojenia ?

Beta Tester
194 posts
2,327 battles

oki... Perk nr 3 kapitan niszczyciela +2 do ilosci ladunkow dymnych dziala fakt ... ale co z Perkiem nr 4 kapitan krazownika + 10 % do zasiegu glownego uzbrojenia ?

Perk jest źle opisany

krążownik otrzymuje +20% do zasięgu aa

pancernik +20% do pomocniczych

niszczyciel +10% do artylerii głównej

• Cool 1

Beta Tester
194 posts
2,327 battles

no to niezła kicha  :angry:

ale do końca się tym nie sugeruj bo to mam tak tylko zasłyszane:)

BTW na fletcherze dodał mi zasięg armat. Za to aa nie zauważyłem by miało większy zasięg

[ARES-]
Sailing Hamster
1,543 posts
8,273 battles

Perk jest źle opisany

krążownik otrzymuje +20% do zasięgu aa

pancernik +20% do pomocniczych

niszczyciel +10% do artylerii głównej

A w którym kliencie opis jest właśnie taki? Bo w angielskim zastrzeżenie dotyczy tylko zasięgu artylerii głównej ( dla niszczycieli ) pozostałe baterie nie maja żadnych - czyli powinny działać na wszystkich klasach.

Beta Tester
194 posts
2,327 battles

A w którym kliencie opis jest właśnie taki? Bo w angielskim zastrzeżenie dotyczy tylko zasięgu artylerii głównej ( dla niszczycieli ) pozostałe baterie nie maja żadnych - czyli powinny działać na wszystkich klasach.

Jak napisałem powyżej, żeby do końca się nie sugerować. Dla przypomnienia cytat poniżej:

ale do końca się tym nie sugeruj bo to mam tak tylko zasłyszane:)

BTW na fletcherze dodał mi zasięg armat. Za to aa nie zauważyłem by miało większy zasięg

Beta Tester
166 posts
2,922 battles

A czy w opisie perkow w wersji angielskiej znaleźliście jakieś inne niespodzianki  co do wersji polskiej  :ohmy:?

Sailing Hamster
291 posts
316 battles

opisy mogą być niedokładne, nawet w wersji angielskiej, wystarczy spojrzeć na opis modułu modyfikacja 2 głównych baterii

na pierwszy rzut oka niby wszystko ładnie :P tylko, nigdzie nie napisali, że zwiększa prędkość obrotu dział :P ale o tym, że wydłuża czas ładowani i celowania to już wspomnieli 

Alpha Tester
272 posts
5,154 battles

A czy w opisie perkow w wersji angielskiej znaleźliście jakieś inne niespodzianki  co do wersji polskiej  :ohmy:?

Na chwilę obecną tłumaczenia (na angielski) wyglądają jak robione na kolanie. Niestety trzeba czekać aż znajdą wolną devso-godzinę na porządne przetłumaczenie tego :)

[ARES-]
Sailing Hamster
1,543 posts
8,273 battles

opisy mogą być niedokładne, nawet w wersji angielskiej, wystarczy spojrzeć na opis modułu modyfikacja 2 głównych baterii

na pierwszy rzut oka niby wszystko ładnie :P tylko, nigdzie nie napisali, że zwiększa prędkość obrotu dział :P ale o tym, że wydłuża czas ładowani i celowania to już wspomnieli 

Akurat ten moduł jest dobrze opisany - =15% aiming speed i +10% loading time - czyli zwiększenie prędkości obrotu dział i zwiększenie czasu ładowania.

Sailing Hamster
291 posts
316 battles

Akurat ten moduł jest dobrze opisany - =15% aiming speed i +10% loading time - czyli zwiększenie prędkości obrotu dział i zwiększenie czasu ładowania.

własnie sprawdziłem jeszcze raz wersję angielską i jest: +10 to main battery loading time i +15 main battery aiming speed, czyli jeżeli jest +15 aiming speed to znaczy, że wydłuża to czas celowania, ale nigdzie nie ma informacji o prędkości obrotu

[ARES-]
Sailing Hamster
1,543 posts
8,273 battles

własnie sprawdziłem jeszcze raz wersję angielską i jest: +10 to main battery loading time i +15 main battery aiming speed, czyli jeżeli jest +15 aiming speed to znaczy, że wydłuża to czas celowania, ale nigdzie nie ma informacji o prędkości obrotu

Sorry , coś mi sie pozajączkowało ale nie tylko mnie. +15 aiming speed nie oznacza wydłużenie czasu celowania ale zwiększenie prędkości celowania czyli IMHO skrócenie czasu celowania. O prędkości obrotu faktycznie nie ma mowy.

Beta Tester
50 posts
931 battles

W tej grze czas orotu wież jest niefortunnie nazwany czasem celowania stąd mogą pojawiać się nieporozumienia (a nie ma przecież dodatkowego zgrywania celownika gdy dziala są juz obrócone na cel, więc koniec obrotu wież jest koncem procesu celowania).

Sorry , coś mi sie pozajączkowało ale nie tylko mnie. +15 aiming speed nie oznacza wydłużenie czasu celowania ale zwiększenie prędkości celowania czyli IMHO skrócenie czasu celowania. O prędkości obrotu faktycznie nie ma mowy.

Idąc tym tokiem rozumowania modyfikacja dostepna na IX i X t dająca bodajże -16% czasu przeładowania oraz + 17% zasięgu tak naprawde wydłuża czas przeładowania?

Opis modyfikacji jest może mylący ale zastanow sie jesli do 50s obrotu dodasz 15% to bedziesz miał mniej czy więcej?

[ARES-]
Sailing Hamster
1,543 posts
8,273 battles

Speed a nie time. Powinieneś umieć je od siebie odróżnić. Zwiększenie prędkości to odwrotność zwiększenia czasu i tyle.

[P-K-O]
Beta Tester
183 posts
1,321 battles

Jak sie gra w betę rosyjskiej gry z robionym na odwal się polskim tłumaczeniu i oczekuje ze wszystko będzie bogato opisane jak w Panu Tadeuszu to ... no nic, nawet nie wiem co dalej napisac.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.