Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
maminulenka2

Otázka ohledně stíhaček.

2 comments in this topic

Recommended Posts

Players
7 posts
1,403 battles

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak [edited] fungují ty [edited] stíhačky na letadlové lodi, nedělám si [edited] ale sotva se přiblížím k nepřátelským stíhačům hned je celá moje letecká skupina v [edited] (sorry za ty sprostá slova ale děje se to KAŽDOU bitvu) ale když pošlu stíhače já, a nepřítel mi celý kruhem doslova prolétne skrz na skrz tak to mají úplně v [edited], nechají je proletět a neudělají ani [edited], je ta hra nějak [edited] rozbitá nebo jim mám dát písemné povolení k tomu aby sestřelili aspoň jedno nepřátelské letadlo???

• Cool 1
  • Funny 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Korzár
516 posts
12,424 battles
Před 2 hodinami maminulenka2 řekl/a:

sotva se přiblížím k nepřátelským stíhačům hned je celá moje letecká skupina v prdeli (sorry za ty sprostá slova ale děje se to KAŽDOU bitvu) ale když pošlu stíhače já, a nepřítel mi celý kruhem doslova prolétne skrz na skrz

Zdar.

S letkou by ses měl tomu kruhu (kde operují stíhači) vyhnout. A pokud už jsi do něj vlétl, tak doporučuji rychle jej opustit. Ono chvilku trvá, než se na tebe zaměří - to je asi to, co popisuješ. Že nepřátelům to nic nedělá. Asi se dostali z dosahu dříve, než stíhači začali pálit. Takže trochu času máš. Záleží na pozici stíhačů vůči tvé letce.

I když vylétneš z kruhu, stíhač tě kousek následuje. Ne moc, ale na mapě je vidět, že už je za hranicí své operační zóny. Proto doporučuji použít speed boost (prostě klávesa W) a dostat se pryč od kruhu co nejrychleji. Někdy to prostě nevyjde. Je to hra.

Když už se k tobě dostanou, stíhači ti sestřelí takový počet letadel, jako je počet těch stíhačů. Tedy touhle informací si nejsem úplně jistý, ale myslím že to je pravda. Myslím že na Kumě jsem měl stíhač (jeden) a sestřelil vždy jen jedno letadlo.

Díky té prodlevě, než se stíhači zaměří, můžeš zaútočit. Pečlivě si vyber úhel přiblížení a s pomocí zrychlení lze operační oblastí stíhačů proletět a vypustit torpéda, bomby... než ti sestřelí letku. Je to o cviku.

Také nezapomeň, že můžeš zaútočit na prázdno, jedna letka se ti tak začne vracet na loď a ty pokračuješ se zmenšenou skupinou, která je ale obratnější a pokud o ni přijdeš, tak už máš jednu tu letku zpět na lodi připravenou k novému vzletu.

A na sprostá slova pozor, moderátoři to nemají rádi. :Smile_teethhappy:

Ať se daří. :Smile_honoring:

• Cool 4

Sign in to follow this