Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
unhappy360

loď za uhlie

2 comments in this topic

Recommended Posts

Players
355 posts
9,119 battles

Čaute.

Je tu nový kupón na lode za zdroje. Ktorú z nich mám kúpiť. Ostali mi len: Thunderer, Yoshino, Marcel a Džordža.

Poznámka, ani jednu z nich sa nechystám hrať, iba coop ak bude k výročiu zasa "snehová vločka".

Prečo zakladám tento topic? Ide mi o to, či niekto nepočul nejaké rečí, že by sa nejaká loďka stiahla zo zbrojnice ako bol Žán Bárt či Smolensk. Resp. sa má pridať nejaká nová zaujimavá loďka. (o nestrašákovi viem, a flinta s blackom som si kúpil)

Díkičko. 

• Cool 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Korzár
516 posts
12,424 battles
Před 6 minutami unhappy360 řekl/a:

Ide mi o to, či niekto nepočul nejaké rečí, že by sa nejaká loďka stiahla zo zbrojnice ako bol Žán Bárt či Smolensk

Na anglickém fóru se občas objeví konspirační teorie o stažení Thunderera. Nicméně NENÍ to pravda. Nikdo z WG to nepotvrdil, ani na dev blogu se neobjevilo žádné info.

Informace o stažení lodí zveřejňuje WG s předstihem. Takže klid. :Smile_Default:

Ačkoli to ještě není potvrzené, říkalo se, že snad Ludendorf (Pommern) - německá tier IX BB (12x380mm) s torpédy by měla být za uhlí. Ale počkal bych si.

Pokud nějakou tu loď stejně nechceš moc hrát, tak zatím klidně počkej. Ten kupon ti vydrží dlouho a WG určitě brzy něco oznámí. :Smile_honoring:

• Cool 2

Sign in to follow this