Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Dwunasty sprint rankingowy

31 comments in this topic

Recommended Posts

[PLO]
[PLO]
Players
806 posts
20,301 battles

Wszystko czym umiesz i lubisz grać się nada. I na czym ma minimum 14-sto punktowego kapitana.

A moje typy to:

Enterprice, Shokaku.

Massachusetts

Atago, Cleveland, Kutuzov

Kagero, Kidd, Cossac.

Players
93 posts
2,403 battles

Dzięki za odpowiedź. CV-ki Enterprise, Saipan oraz Graf Zeppelin posiadam, ale na lotniach się jakoś nie odnajduję hehe. Wolę już moją Massę. Naturalnie Cossacka oraz Kidda też posiadam, więc mogę ich użyć. Myślę, że Al Yukikaze też będzie dawał radę na tych Rankedach :Smile_teethhappy:

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
497 posts
17,080 battles

Jeśli już DD to Harekaze bo jest bardziej uniwersalny niż Kagero. Kagero padnie w konfrontacji na działa każdym innym DDkiem a lotnisko to go rozjedzie prawie bez strat.

Players
795 posts
12,472 battles
3 hours ago, Barwena said:

Jeśli już DD to Harekaze bo jest bardziej uniwersalny niż Kagero. 

Potrzymaj moją bagietę :Smile_izmena:.

18 bitew do jedynki, wszystko na Le Terrible :Smile_trollface:

shot-20.06.24_17.12.11-0985.jpg

• Cool 1

[IIDOB]
Players
51 posts
4,213 battles

Cv rozwalają balans rozgrywki. Robią co chcą.

• Cool 1
  • Funny 3
  • Bad 1

[WIDMO]
Players
4 posts
7,542 battles
3 minuty temu, 11Z11 napisał:

Cv rozwalają balans rozgrywki. Robią co chcą.

nie prawda może nie umiesz w nie grać tylko narzekasz ?

• Bad 2

[WIDMO]
Players
4 posts
7,542 battles

balans niszczą ludzie, którzy biorą się za okręty, o których nie mają pojęcia jak się nimi gra, jak się kapitana robi pod owe okręty, a potem marudzą na forum "nerf cv" albo to i tamto "niszczy balans"

• Cool 3
  • Funny 1

[PLO]
[PLO]
Players
806 posts
20,301 battles
11 hours ago, 11Z11 said:

Robią co chcą.

Np. tracą dziesiątki samolotów bez sensu i toną.

Beta Tester
445 posts
11 godzin temu, 11Z11 napisał:

Robią co chcą.

5 minut temu, DrunkenFish napisał:

Np. tracą dziesiątki samolotów bez sensu i toną.

Ogólnie jakoś te lotnie nie przeszkadzają, dają więcej expa, jest możliwość postrącania samolotów a i tak najlepsze jest jak na końcu dopadniesz takiego...wtedy jest tylko jedno hasło: PINIATA!!! :D

[-PGS-]
Players
636 posts
10,240 battles

Jest kolosalna różnica w komforcie gry na dd z i bez lotni. Na T7 dało się komfortowo wyciągnąć 75% a tutaj na T8 z lotniami kręcę się koło 50%. Szczęśliwie strata gwiazdki na Kozaczku jest mało prawdopodobna. 

Pozdrawiam.

P.S. Wszystkie 9 bitew było z przenośnikami :o/

rankedy z lotnia i bez.jpg

• Boring 1

[IIDOB]
Players
51 posts
4,213 battles

Jedyna możliwość obrony przed lotnią to trzymanie się blisko siebie. Ale jak to wytłumaczyć reszcie składu..

Players
93 posts
2,403 battles

Fredzio. Jest tak faktycznie ale tylko jeśli chcesz grac pancernikiem. A to dlatego, że duzo osob chce grać BB-kami. Jak wybierzesz niszczyciel wchodzisz do gry praktycznie natychmiast.

[P-L]
Players
115 posts
4,975 battles

Mam i ja =] Głównie na Monarchu, trochę to trwało, ale zawsze. Co ciekawe na Kiddzie jeszcze nie do końca radzę sobie z dwoma niszczarkami: Akizuki i Lightning. :cap_hmm:

World of Warships 2020-06-27 19_45_34.png

Players
4 posts
3,222 battles

Robię co mogę ale i tak wszystko leży. Winrate spada na łeb na szyje, w randomach  również. Jestem mocno średnim i mało doświadczonym graczem ale to bardzo zniechęca do gry.

image.thumb.png.f3f656d5b2aad3cd696fbe216fc8810a.png

Players
1,875 posts
23,422 battles
10 godzin temu, hcrzeznik napisał:

Czy wy też macie np. 5 porażek pod rząd?

Żeby tylko tyle :-(   U mnie ra(n)kedy póki co wyglądają tak:

- najpierw dwie wygrane w nie najgorszym stylu, choć po długich oczekiwaniach rzędu kilku minut. Ale jeśli gra się bebeczkiem których są w kolejce setki, to efekt jest jak na 1. screenie;

- kolejnych siedem porażek pod rząd to były brutalne, łajdacko-kacapskie gwałty. Może gracz z W 100.000 (sto tysięcy) by to wyciągnął, ja niestety nie dałem rady. Mogłeś stawać na głowie, zajmować lub bronić capy, topić niszczyciele, zestrzeliwać samoloty... Niestety pijany Wania przełożył wajchę, i choć się starałem, za każdym razem pokazywał mi wielkiego F A K A. Żeby było jeszcze "zabawniej" - przeciwnicy mogli mieć 3 okręty z dymem - u nas nie było żadnego (nawet dedek był bezdymny). Przeciwnicy mieli radarek czy dwa - u nas g..o. Walki oczywiście kończyły się gwałtami - screen 2 i 3;

- jeśli już walczyłem "na styk" to oczywiście nie wolno mi było zwyciężyć - przeciwnik był o milimetr lepszy albo pożar gasł mu na okręcie sekundę przed jego zatopieniem. Mój Martel zginął, wrogi Bismarck przestał się palić na 184 HP. Chciałbym mieć takie f*  szczęście w 1 na 20 przypadków. Nic z tego - screen 4.

23 godziny temu, NiszczycielK2006 napisał:

Gładko przegrałem  kilka ostatnich bitew

A co to jest zwycięstwo? :-))))   Dla mnie jedyny "pożytek" z tych popie.nych wipe-outów jest taki, że za parę dni zaczyna się nowa dyrektywa (pełna gotowość bojowa) , gdzie jednym z zadań jest otrzymanie 43,5 mln potencjalnych uszkodzeń na bebeczku oraz 26,5 mln potencjalnych na krążku. Skoro i tak "mam zakaz" wygrywania, to przynajmniej  potencjalne uszkodzenia się zrobią. Na jednym z zachowanych screenów mam "tylko" 1 mln 775 tys. potencjalnych, a to wcale nie był rekord. Kilka takich "chorych" bitew - i potencjalnych można natłuc dowolną ilość :-))))

1251843444_Ranked-duzobebeczkow.thumb.jpg.2378b817cae84b645ecdd74f6c54dd3a.jpg491598447_Ranked-wipebezdymu.thumb.jpg.a65ccda4a27809b7e255b6870a718b05.jpg1443458875_Ranked-wipebezradaru.thumb.jpg.a91b0bdd9def961431d3fccbf561927c.jpg1224997107_Ranked-pechnaMartelu.thumb.jpg.7606856f3e596a8566ab5e9a2e590cc2.jpg