Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Dvanáctý hodnocený sprint

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
997 posts
20,382 battles

V tabulce ani v textu žádné omezení nevidím ( pouze popis jak s divizemi) tj. to očividně bude s CVčkama..

[NHCZ]
Players
19 posts

zajimalo by me, jestli je to jako normalni rankded - porazka = strata hvezdy, nebo jako minule ze se da postupovat jenom nahoru.

[BL4CK]
Beta Tester
4,200 posts
8,864 battles

No jejda , to zas bude přepremiákováno , protože kredity/XP . On je snad někdo , komu chybí kredity/XP ? 

Pokus o vtip , najdou se i tací .

Tirpitz - klasika která nezklame a je to sprint , takže ho postavit na manuální sekundáry a pojď mi

Massachusetts - momentálně asi nejlepší BB osma ve hře a ve spojení z manual sek , hmm

Kutuzov - toho jsem už dlouho neviděl ve hře .

Je toho víc , každý podle své chuti

DD a CV neřeším , nehraju .

Tendle sprint asi vynechám , mám na skladě testovací lodě . Kredity a XP sypou , takže...

A ty odměny až zas tak úžasný nejsou . Sežere to vlajky ( kdo jich má málo ) a nemá prostředky na jejich zakoupení ( uhlí a podobná herní měna , které si šetří na jiné věci ) tak si to rozmyslí . I když kartou se dá vždycky zachrastit . 

Tož asi tak , ať se daří :Smile_honoring:

[CRYO]
Players
117 posts
5,300 battles
Před 1 hodinou Stratos_HF řekl/a:

No jejda , to zas bude přepremiákováno , protože kredity/XP . On je snad někdo , komu chybí kredity/XP ? 

Pokus o vtip , najdou se i tací .

Tirpitz - klasika která nezklame a je to sprint , takže ho postavit na manuální sekundáry a pojď mi

Massachusetts - momentálně asi nejlepší BB osma ve hře a ve spojení z manual sek , hmm

Kutuzov - toho jsem už dlouho neviděl ve hře .

Je toho víc , každý podle své chuti

DD a CV neřeším , nehraju .

Tendle sprint asi vynechám , mám na skladě testovací lodě . Kredity a XP sypou , takže...

A ty odměny až zas tak úžasný nejsou . Sežere to vlajky ( kdo jich má málo ) a nemá prostředky na jejich zakoupení ( uhlí a podobná herní měna , které si šetří na jiné věci ) tak si to rozmyslí . I když kartou se dá vždycky zachrastit . 

Tož asi tak , ať se daří :Smile_honoring:

A nebo to neřešit a expit si tam VIII tier co zrovna hraju :D a buď se někam dostanu, nebo ne, prvně jsem si myslel, že by tam měla být vyšší úroveň hry než na randomu, ale je to mnohem větší camp fest a pain takže je to vlastně jedno...

• Cool 1

[BL4CK]
Beta Tester
4,200 posts
8,864 battles
2 minutes ago, milosek91 said:

A nebo to neřešit a expit si tam VIII tier co zrovna hraju :D a buď se někam dostanu, nebo ne, prvně jsem si myslel, že by tam měla být vyšší úroveň hry než na randomu, ale je to mnohem větší camp fest a pain takže je to vlastně jedno...

Jo , taky řešení

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,721 battles
1 hour ago, milosek91 said:

Je pravda, že já už hraju delší dobu rankedy jen při expení. :)

• Cool 1

[WG]
Administrator, WG Staff
10,175 posts
5,110 battles
Před 32 minutami Bergham řekl/a:

Je pravda, že já už hraju delší dobu rankedy jen při expení. :)

Navíc si i můžeš de facto nenásilně zkoušet nějaké lodě, třeba jiný gameplay apod. Osmý tier je na toto právě přívětivější, než desítky, třeba...

• Angry 1

Players
265 posts

Hodnocený sprint tentokrát absolutně na pohodu, příjemných 26 bitev, 65% WR. Drtivou většinu bitev jsem odjel se svou milovanou Massachusetts ve full sekundárkovém buildu. Krásné a velmi epické bitvy pěkně tělo na tělo s nepřátelskými loděmi. Fakt jsem si to užil. Škoda, že to bylo jen na jeden večer :cap_like:

image.thumb.png.927de3328a721f42ba11ce1159891e1c.png

image.thumb.png.bcb6183ff9811023e29476ba29d21084.png

• Cool 2

[CSRNF]
Players
39 posts
9,761 battles

Massachusetts nemam. Ta se asi na to hodi docel dost. Dneska to vubec nejde. 8 poražek v řadě :D To chceš no. Občas jsem sice prvni,ale k čemu to je,když pak bude zase porážka. Parada. Zkusim to po vikednu.

Players
997 posts
20,382 battles

Tak jsem si cvičně zahrál dvě bitvy... Odvážně jsem hrál za torpedoborec - no v každé bitvě CVčko... sestava bitevek - Bismarcky sem tam Massachutes.. doplněno dalším random DDčkem a odvážným křižníkem s radarem... za mě je to s CV absolutně nehratelné... malé mapy... CVčka prostě do rankedů nepatří a to ani do Sprintů....  takže s díky s touto "aktivitou" končím..

Sign in to follow this