Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Tudny

Dublony

17 comments in this topic

Recommended Posts

Weekend Tester
6,159 posts
4,355 battles

Wszystkie dublony oraz okręty zakupione w sklepie premium zostaną po zamknięciu closed bety z powrotem zwrócone na konto w pierwotnej postaci. dublony zostaną "przekonwertowane" na złoto uniwersalne we wszystkich grach. 

Za dublony posiadane w closed becie możesz kupować premy z drzewka, przeszkalać kapitanów etc. - wszystko po resecie kont zostanie ci zwrócone w postaci złota. :)

• Cool 2

[AKI]
Sailing Hamster
104 posts
4,241 battles

Poza tym jeśli masz zachomikowane w WoT i/lub WoWp duże ilości golda lub jakieś marne grosze to będziesz mógł je wykorzystać w WoWs po oficjalnej premierze

Beta Tester
194 posts
2,327 battles

nie do końca to prawda gdyż WG nie do końca jeszcze wie po jakim czasie zunifikuje WoWs więc pewnie będzie musiał chwile poczekać od premiery open bety zanim skorzysta z tego co nachomikował w WoT

[AKI]
Sailing Hamster
104 posts
4,241 battles

nie do końca to prawda gdyż WG nie do końca jeszcze wie po jakim czasie zunifikuje WoWs więc pewnie będzie musiał chwile poczekać od premiery open bety zanim skorzysta z tego co nachomikował w WoT

OBT to OBT,a po oficjalnej premierze mamy "pełną wersję gry" taką jak WoT

[POMF]
Weekend Tester
2,269 posts
7,428 battles

Witam, mam pytanie:

Czy 'dublony', ktore otrzymałem przy kupnie zestawu "Zestaw nieuchwytnego napastnika" (2900), po zamknieciu bety przejda na moje konto WG jako zloty i czy bede mogl je wykorzystac w innych grach od WG?

Nie

Beta Tester
369 posts
1,089 battles
[edytowano]
Edited by pAWLO_o
Post został edytowany przez moderatora z uwagi na naruszenie regulaminu. ~pAWLO_o

Sailing Hamster
291 posts
316 battles

OBT to OBT,a po oficjalnej premierze mamy "pełną wersję gry" taką jak WoT

w wocie jeszcze wersji 1.0 się nie doczekaliśmy :)

[edytowano]

od tego jest forum, by zadawać pytania

Community Contributor
422 posts
10,416 battles

Jeżeli zakupię dublony w open beta to czy w wersji finalnej gry ( premiera ) wrócą mi po wipie??

Sailing Hamster
1,491 posts
958 battles

Jeżeli zakupię dublony w open beta to czy w wersji finalnej gry ( premiera ) wrócą mi po wipie??

46874661.jpg

Sailing Hamster
291 posts
316 battles

http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/19266-otwarta-beta-nie-bedzie-wipe-tj-czyszczeniakasowania-kont/

ma już więcej nie być wipów :P tak jak potopów po wydarzeniach z arki noego :) czyli po premierze będzie tylko unifikacja kont, a co kupisz w open becie to ci zostanie

Edited by joxer85

Sailing Hamster
291 posts
316 battles

* kątów

ehhh ... szybciej skomentowałeś niż zdążyłem poprawić :P ale od tego są trolle forumowe :P
  • Cool 1

Sailing Hamster
1,491 posts
958 battles

Svetherus nie trolluje - Azell go skrzyczał dziś jak mu doniosłem, że psuje atmosferę na forum :)

i zamkłę się w sobie i nie mogę wyjść.
  • Cool 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.