Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Biuletyn deweloperów: 0.9.6

28 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2,679 posts
6,163 battles

Może mi ktoś wyjaśnić od czego zależy, że raz we wczesnym dostępie mamy brać nagrody po kolei (jak obecnie z RU CA), a innym razem z kontenerów gra losuje nam misję, po której wykonaniu zdobywamy okręt? Ja nie widzę w tym sensu, no ale to ja...

Players
2,679 posts
6,163 battles
9 minut temu, Lucius_Dentatus napisał:

Łolaboga, ppancowe rakiety, ppancowe bomby na germańskich CV. Oj, będzie płacz kiedy wejdzie pacz.

Zauważ, że mają rykoszetować, więc płaczu nie będzie. Co najwyżej tych, którzy się napalą na granie nimi.

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
47 minutes ago, henryk5pio said:

Zauważ, że mają rykoszetować, więc płaczu nie będzie.

Płacz będzie zawsze. To akurat jest gwarantowane.

A że rakiety i bomby ppanc? Ma to dużo ograniczeń...

[ROMT]
Players
449 posts
8,504 battles
godzinę temu, Lucius_Dentatus napisał:

Łolaboga, ppancowe rakiety, ppancowe bomby na germańskich CV. Oj, będzie płacz kiedy wejdzie pacz.

Niszczycieli nie będą mieli powodu do płaczu, bo niemieckie samoloty szturmowe nie mogą wyrządzić wielkie krzywdy, a mogą jedynie tylko zepsuć kamuflaże niszczycieli na korzyść innymi. Europejskie niszczycieli bez trudu z nimi poradzą, o ile są daleko od inne, wrogie krążowniki. No, mogą spokojnie popływać do "samotne" lotniskowcy i ich zatopić, a szturmowe samoloty nie będą w stanie ich powstrzymać tak łatwo. Tylko bombowce z szybkie torpedy mogą coś zaszkodzić, ale muszą naprawdę się wysilać, by móc trafić w szybkie i zwrotne niszczycieli. No, torpedy nie wyrządzą duże szkody. Trzeba dużo torpedów i to sporo, by móc zatopić jakiś 1 pancerniku. To samoloty z Japonii, USA i Brytanii sprawiają wrogowie więcej kłopotów.

Odnoszę wrażenie, że niemieckie lotniskowcy są tylko dla doświadczone graczy, co mają odpowiednie wiedzy i umieją celować w słabe punkty okrętów. Rakiety i bomby ppanc mogą wyrządzić więcej szkód, ale celowanie i trafienie w cytadeli okrętu to zupełnie inna bajka. Popraw mnie, jeśli coś mylę.

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,233 posts
10,251 battles
godzinę temu, Lucius_Dentatus napisał:

Czekamy na torpedy przeciwpancerne :cap_tea:.

58 minut temu, henryk5pio napisał:

Zauważ, że mają rykoszetować, więc płaczu nie będzie. Co najwyżej tych, którzy się napalą na granie nimi.

Ja to bym chciał rykoszetujące torpedy :cap_haloween:.

Players
2,679 posts
6,163 battles
11 minut temu, SirXenon_36 napisał:

Niszczycieli nie będą mieli powodu do płaczu, bo niemieckie samoloty szturmowe nie mogą wyrządzić wielkie krzywdy, a mogą jedynie tylko zepsuć kamuflaże niszczycieli na korzyść innymi. Europejskie niszczycieli bez trudu z nimi poradzą, o ile są daleko od inne, wrogie okręty. Tylko bombowce z szybkie torpedy mogą coś zaszkodzić, ale muszą naprawdę się wysilać, by móc trafić w szybkie i zwrotne niszczycieli. No, torpedy nie wyrządzą duże szkody. Trzeba dużo torpedów i to sporo, by móc zatopić jakiś 1 pancerniku. To samoloty z Japonii, USA i Brytanii sprawiają wrogowie więcej kłopotów.

Odnoszę wrażenie, że niemieckie lotniskowcy są tylko dla doświadczone graczy, co mają odpowiednie wiedzy i umieją celować w słabe punkty okrętów. Rakiety i bomby ppanc mogą wyrządzić więcej szkody, ale celowanie i trafienie w cytadeli to zupełnie inna bajka.

Była gdzieś informacja, że GER CV straciły szybkie torpedy o długim zasięgu, na rzecz powolnych o krótkim zasięgu.

PS

Osobiście obstawiam, że mniej doświadczeni gracze będą mieli podczas gry tymi CV istny festiwal rykoszetów rakiet i bomb.

• Cool 1

[-SBF-]
8,315 posts
Just now, henryk5pio said:

Była gdzieś informacja, że GER CV straciły szybkie torpedy o długim zasięgu, na rzecz powolnych o krótkim zasięgu.

Było dokładnie na odwrót.

[PL_CU]
[PL_CU]
Beta Tester
3 posts
8,375 battles

Czy w tych nowych kontenerach niemieckiego lotnictwa wreszcie będzie można zdobyć drugą flagę na niemieckie okręty bo jest to jedyny kraj który nie mam możliwości posiadania 2 flagi po zebraniu kolekcji?

[-SBF-]
8,315 posts
Just now, 60TonsOfFun said:

Czy w tych nowych kontenerach niemieckiego lotnictwa wreszcie będzie można zdobyć drugą flagę na niemieckie okręty bo jest to jedyny kraj który nie mam możliwości posiadania 2 flagi po zebraniu kolekcji?

Nie.

[ROMT]
Players
449 posts
8,504 battles
7 minut temu, 60TonsOfFun napisał:

To jedyny kraj? A chińskie, włoskie, europejskie okręty?

Wątpię, by coś takiego zawiera. Najwyżej żetony do odblokowanie okręty typu "wczesny dostępu" i inne oferty z sklepu "zbrojowni".

[ZGZ]
Players
5 posts
19,765 battles

A ja mam pytanie, "Kiedy pojawi się czeska linia okrętów podwodnych i słowacka pancerników"

• Funny 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,233 posts
10,251 battles
2 godziny temu, Lucius_Dentatus napisał:

Już są, tyle, że nie przenoszą ich samoloty.

Ale nie dają baretki "Trafienie w cytadele" :cap_hmm:

[E--C]
Players
1,243 posts
15,314 battles
4 hours ago, SirXenon_36 said:

A chińskie, włoskie, europejskie okręty?

Może inaczej. Jedyne pełne drzewko, na którym nie da się drugiej flagi założyć, ani zmienić zestawu kolorów kamuflażu.

• Cool 1

Players
2,679 posts
6,163 battles
9 godzin temu, Greyshark napisał:

Było dokładnie na odwrót.

Ok, czyli źle zapamiętałem, bo jestem pewien, że uznałem zmianę za nerf, a jakoś nie wyobrażam sobie by szybkie i długie torpedy na CV były nerfem.

PS

Znalazłem:

"Parametry bazowych torped CV T IV Rhein i TVI Weser uległy zmianom:

Maksymalne uszkodzenia torpedy zmniejszono z 6,200 do 3,600;

Zasięg torped zmniejszono z 6 do 2 km;

Prędkość torped zwiększono z 25 do 50 węzłów;

Dystans potrzebny do uzbrojenia zmniejszono do 403 m;

Wykrywalność torped zwiększono do 1.3 km.

Parametry odblokowanych torped CV TVI Weser i TVIII August von Parseval uległy zmianom:

Maksymalne uszkodzenia torpedy zmniejszono z 8,367 do 4,067;

Zasięg torped zmniejszono z 6 do 2.5 km;

Prędkość torped zwiększono z 25 do 52 węzłów;

Dystans potrzebny do uzbrojenia zmniejszono do 489 m;

Wykrywalność torped zwiększono do 1.3 km.

Parametry torped CV TX Manfred von Richthofen uległy zmianom:

Maksymalne uszkodzenia torpedy zmniejszono z 10,200 do 4,533;

Zasięg torped zmniejszono z 6 do 3 km;

Prędkość torped zwiększono z 25 do 55 węzłów;

Dystans potrzebny do uzbrojenia zmniejszono do 591 m;

Wykrywalność torped zwiększono do 1.4 km."

Czyli ucięto zasięg, ale zwiększono prędkość.:Smile_Default:

Jak dla mnie to buff, bo i tak zazwyczaj lotnią podlatuję jak najbliżej burty przed zrzutem. Zakładam też, że podobnie robi większość graczy, choć mogę się mylić. Natomiast ucięcie obrażeń mega je kastruje.

[-SBF-]
8,315 posts
5 hours ago, henryk5pio said:

Jak dla mnie to buff, bo i tak zazwyczaj lotnią podlatuję jak najbliżej burty przed zrzutem. Zakładam też, że podobnie robi większość graczy, choć mogę się mylić. Natomiast ucięcie obrażeń mega je kastruje.

To ogromny buff, gdyż zrzucając torpedy kilometr przed celem, które płyną z prędkością 25 węzłów (z modułem i perkiem 31,5) to trafić możesz albo w cel nieruchomy, albo taki, który płynie po prostej nie wykonując absolutnie żadnego ruchu.

Uszkodzenia zmniejszono, ale co ci po dużych uszkodzeniach skoro w nic nie trafiasz?

[ROMT]
Players
449 posts
8,504 battles
7 godzin temu, henryk5pio napisał:

Dodajmy do tego, że japońskie bombowce + umiejętność kapitana "przyśpieszenie torped" i moduł ulepszeń uzyskujemy 58 węzłów na 6, 8 i 10 poziomie, a ich torpedy zadają całkiem przyzwoite obrażenie. Jeśli dodajmy taki umiejętność i moduł do niemieckie bombowce, to tak przegrywają z japońskie bombowce pod względem obrażenie.:Smile_Default:

[ROMT]
Players
449 posts
8,504 battles
7 minut temu, zdzislawdyrma napisał:

pierwszy raz calkowicie mnie nie obchodzi wczesny dostep

A ja wolę zarobić żetony na luzik i zgarnę pierwszy okręt i darmowe miejsce w porcie za darmo bez zapłacenie wirtualne kredyty. To zawsze coś. :cap_haloween:

Players
2,679 posts
6,163 battles
7 godzin temu, Greyshark napisał:

To ogromny buff, gdyż zrzucając torpedy kilometr przed celem, które płyną z prędkością 25 węzłów (z modułem i perkiem 31,5) to trafić możesz albo w cel nieruchomy, albo taki, który płynie po prostej nie wykonując absolutnie żadnego ruchu.

Uszkodzenia zmniejszono, ale co ci po dużych uszkodzeniach skoro w nic nie trafiasz?

Zgoda, najpierw trzeba trafić, bo można zrobić torpedy robiące auto kill, ale o prędkości 1 węzła i też mówić, że są OP, no bo robią auto kill.

Natomiast maksymalnie 4,5k dmgu z jednej rybki to naprawdę mało. A jak się zacznie sprawdzać obronę przeciwtorpedową okrętów to wiadomo, że będzie jeszcze gorzej.

4 godziny temu, zdzislawdyrma napisał:

pierwszy raz calkowicie mnie nie obchodzi wczesny dostep

Mnie interesują tylko stałe kamuflaże dla Z-52, Kurfürsta i Hindenburga.

[E--C]
Players
1,243 posts
15,314 battles
16 minutes ago, henryk5pio said:

Mnie interesują tylko stałe kamuflaże dla Z-52, Kurfürsta i Hindenburga.

Mnie też. I mam nadzieję, że:

1. uda mi się choć na jeden uzbierać;

2. nie trzeba ich będzie po kolei kupować.

Players
331 posts
9,664 battles
15 minut temu, zdzislawdyrma napisał:

aaaaa sprzedam enterprajsa

funkiel nowka nie smigany

Ja dorzucę 10 perkowego kapitana :cap_money:

Też się cieszę, że bez spiny ta aktualizacja. I tak niczym z "wczesnym dostępem" czy świeżym w grze, grać się nie da bo masz perma focus od wszystkich. 

I czy tylko mi bardziej podoba się obecny ekran z modułami?

[1-ZG]
Players
15 posts
17.06.2020 o 15:44, SirXenon_36 napisał:

Niszczycieli nie będą mieli powodu do płaczu, bo niemieckie samoloty szturmowe nie mogą wyrządzić wielkie krzywdy, a mogą jedynie tylko zepsuć kamuflaże niszczycieli na korzyść innymi. Europejskie niszczycieli bez trudu z nimi poradzą, o ile są daleko od inne, wrogie krążowniki. No, mogą spokojnie popływać do "samotne" lotniskowcy i ich zatopić, a szturmowe samoloty nie będą w stanie ich powstrzymać tak łatwo. Tylko bombowce z szybkie torpedy mogą coś zaszkodzić, ale muszą naprawdę się wysilać, by móc trafić w szybkie i zwrotne niszczycieli. No, torpedy nie wyrządzą duże szkody. Trzeba dużo torpedów i to sporo, by móc zatopić jakiś 1 pancerniku. To samoloty z Japonii, USA i Brytanii sprawiają wrogowie więcej kłopotów.

Odnoszę wrażenie, że niemieckie lotniskowcy są tylko dla doświadczone graczy, co mają odpowiednie wiedzy i umieją celować w słabe punkty okrętów. Rakiety i bomby ppanc mogą wyrządzić więcej szkód, ale celowanie i trafienie w cytadeli okrętu to zupełnie inna bajka. Popraw mnie, jeśli coś mylę.

Nie jestem pewien, monstrum o nazwie Ritchofen dorwalo mojego Hargumo i w 2  nalotach i dobiciu artyleria ( maly krazownik)  wyslalo go do portu :etc_swear: takze wiec proponuje zagrac na testowym i sie przekonac na wlasnym kadlubie czy podplywanie do "samotny" lotniskowiec jast takie spokojne.

Ps. Nie zebym cos mial, ale jestes z podlasia? 

Sign in to follow this