Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Odměny pro účastníky Veřejného testu 0.9.5

11 comments in this topic

Recommended Posts

[PRASE]
Players
196 posts
10,217 battles

Prosím o vysvětlení kde (na kterém serveru) se mi mají objevit odměny za splnění všech 3 misí v testu Jarní sezony.
Na živém serveru jsem dostal kamufláže a signály ale není tam ani emblém, ani nášivka a ani kontejner VI.

Testovací server v tuto chvíli nemám možnost zkontrolovat. (dokud nezačne další test)
Omluvám se ale testu jsem se účastnil poprvé a nějak se v tom ztrácím.

TestJaro2020_Odmeny.PNG

Players
265 posts
9,320 battles
Před 11 minutami walik_hracka řekl/a:

Prosím o vysvětlení kde (na kterém serveru) se mi mají objevit odměny za splnění všech 3 misí v testu Jarní sezony.
Na živém serveru jsem dostal kamufláže a signály ale není tam ani emblém, ani nášivka a ani kontejner VI.

Testovací server v tuto chvíli nemám možnost zkontrolovat. (dokud nezačne další test)

TestJaro2020_Odmeny.PNG

Na anglickém foru se na to taky ptali a Žabák dával informaci, že tam je nějaké zpoždění, ale že by to mělo být všechno dneska.

Bude to standardně na živém serveru. Ty běžné odměny už přišly, ty sezónní ještě ne.

Před 2 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Yes, sorry for the delay. You should receive everything until the end of the day

• Cool 1

[WG]
[WG]
WG Staff
7,701 posts
4,608 battles
Před 1 hodinou walik_hracka řekl/a:

TestJaro2020_Odmeny.PNG

Jak tady Mára naznačuje, mělo by to být do večera všechno připsáno. Totiž i my poprvé vyzkoušeli něco nového a systém, který zjednodušeně řečeno připisuje ty věci prostě nestíhá.
Ono co jsem viděl potvrzení z EN části fóra, tak WG kontejner a signály už přišly, ale kontejner s lodí ještě ne.

Jinak, když říkáš, že ses účastnil poprvé.. splnil jsi všechny tři části té Jarní sezóny?

• Cool 2

[PRASE]
Players
196 posts
10,217 battles
49 minutes ago, YabbaCoe said:

Jak tady Mára naznačuje, mělo by to být do večera všechno připsáno. Totiž i my poprvé vyzkoušeli něco nového a systém, který zjednodušeně řečeno připisuje ty věci prostě nestíhá.
Ono co jsem viděl potvrzení z EN části fóra, tak WG kontejner a signály už přišly, ale kontejner s lodí ještě ne.

Jinak, když říkáš, že ses účastnil poprvé.. splnil jsi všechny tři části té Jarní sezóny?

1 hour ago, Ma_Ro_01 said:

Na anglickém foru se na to taky ptali a Žabák dával informaci, že tam je nějaké zpoždění, ale že by to mělo být všechno dneska.

Bude to standardně na živém serveru. Ty běžné odměny už přišly, ty sezónní ještě ne.

Oběma velice děkuji za rychlou reakci.

Děkuji za otázku ohledně splnění a jsem přesvědčen že splnil.

Takže budu trpělivě očekávat prémiovou loď VI na živém serveru.

Přeji hezký den.

WoWS_TestServer_VI-p_3xJarniSezona_3xSplneno_20200522_Crop.png

[WG]
[WG]
WG Staff
7,701 posts
4,608 battles

Takže mám pro vás informaci, že odměny za Jarní sezónu budou připsány do úterka.

Omlouváme se za zpoždění

[WG]
[WG]
WG Staff
7,701 posts
4,608 battles

Podle všeho kontejnery už byly poslány.

Tak co, co jste dostali?

• Cool 1

Players
265 posts
9,320 battles

Jak jsem již uváděl do jiného vlákna - u mě Ark Royal, děkuji moc :cap_like: vlajka, emblém a nášivka jarní sezóny mě také potěšila.

[PRASE]
Players
196 posts
10,217 battles

Prinz Eitel Friedrich.

Nepatří mezi mé oblíbence a radši bych křižník, ale jestli jsem to dobře pochopil, tak se na něm můžu dobře trénovat na Německé BB.

Tak asi dobré.

Každopádně to nakonec dobře dopadlo a děkuji.

Edit 25.6.2020: A pomohlo mi to splnit jedno nefér (pouze pro PEF) nařízení pro Doky. Takže dobré načasování. :)

• Cool 1

Sign in to follow this