Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Eddie_Bravo

Szukam Klanu dla mojego drugiego konta

5 comments in this topic

Recommended Posts

[IIDOB]
Players
2 posts
81 battles

Jestem doświadczonym graczem który szuka klanu dla swojego drugiego nowo założonego konta. Szukam klanu / akademii z najlepiej maksymalnie rozwiniętymi perkami. Ze wzgledu na to że mój głos jest bardzo charakterystyczny, nie będę używać TS/DISCO dlatego że chcę na razie to konto trzymac w ukryciu - innymi słowy na razie chcę byc dostarczycielem ropy. Jeśli komuś to odpowiada, proszę wysłać zapro. Dzięki

Nick: Eddie_Bravo
Ilość bitew: 58 (12 tys drugie konto)
Preferowany typ okrętów: BB/CA/DD
Preferowane tiery: 8-10
Ulubiony okręt: Halland, Thunderer

Link do strony ze statystykami: https://wows-numbers.com/player/571534091,Eddie_Bravo/
TS/Discord/Mumble: ZDECYDOWANIE NIE

Players
2 posts
543 battles

Po co komu dostarczyciel ropy skoro klan którego szukasz ma mieć - jak piszesz - maksymalnie rozwinięte perki (pewnie chodzi o maksymalnie rozbudowaną bazę)?

[IIDOB]
Players
2 posts
81 battles

" z najlepiej maksymalnie rozwiniętymi perkami". Nie masz co robić i chcesz dodać swoje 5 groszy? Wsakuj na czaterię i tam sie wykazuj...  Czy chcesz mi wysłać zaproszenie? A, nie jestes w klanie - ok.

Players
2 posts
543 battles

Po prostu tak jak ty - napisałem sobie z alcika :Smile_glasses:

Ja też "chcę na razie to konto trzymać w ukryciu" xD

Players
137 posts
5,008 battles
11 godzin temu, Eddie_Bravo napisał:

Jestem doświadczonym graczem który szuka klanu dla swojego drugiego nowo założonego konta. Szukam klanu / akademii z najlepiej maksymalnie rozwiniętymi perkami. Ze wzgledu na to że mój głos jest bardzo charakterystyczny, nie będę używać TS/DISCO dlatego że chcę na razie to konto trzymac w ukryciu - innymi słowy na razie chcę byc dostarczycielem ropy. Jeśli komuś to odpowiada, proszę wysłać zapro. Dzięki

Nick: Eddie_Bravo
Ilość bitew: 58 (12 tys drugie konto)
Preferowany typ okrętów: BB/CA/DD
Preferowane tiery: 8-10
Ulubiony okręt: Halland, Thunderer

Link do strony ze statystykami: https://wows-numbers.com/player/571534091,Eddie_Bravo/
TS/Discord/Mumble: ZDECYDOWANIE NIE

Idź do PSS Pływam Sobie Sam. Tam niczego nie trzeba używać a baza rozwinięta, chociaż dowództwo porzuca granie aktywne i nie ma komu wydać zarobioną ropę na kolejne ulepszenia w kwestii stali. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.