Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Aktualizacja 0.9.5: Stocznia

33 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
Kapitanowie!

W trakcie wdrażania aktualizacji serwer będzie niedostępny:

Od: Cz. 11 Cze. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 11 Cze. 07:00
Do: Cz. 11 Cze. 10:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 11 Cze. 10:00

Rozmiar aktualizacji: 3,3 GB

Stocznia ● Zaktualizowane misje bojowe ● Aktualizacja Zbrojowni ● Unikalne ulepszenia ● Zmiany w linii radzieckich krążowników ● Sprint rankingowy ● Potyczki klanowe ● Poprawki graficzne ● Zmiany w mapach ● Dostawy codzienne ● Inne zmiany

• Cool 1

[HOB]
Moderator
1,811 posts
7,577 battles

Bardziej skoncentrujcie się na feedbacku niż obstawianiu zdarzeń niemal pewnych.

Na plus naprawienie błędu z celownikiem na zwiadowczym i czytelniejszy interfejs (pogrupowanie zer cyfr). Potrzeba więcej tego typu patchnotów.

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
2 minutes ago, Silentraz said:

Bardziej skoncentrujcie się na feedbacku niż obstawianiu zdarzeń niemal pewnych.

Na plus naprawienie błędu z celownikiem na zwiadowczym i czytelniejszy interfejs (pogrupowanie zer cyfr). Potrzeba więcej tego typu patchnotów.

Feedback: pojawiają się sprzeczne informacje. WG twierdzi, że każdy kto sprzeda Moskwę dostanie ją za darmo, moderacja forum twierdzi tutaj:

że istnieje ryzyko, że wcale nie. Albo że ci co ją posiadają, dostaną cenę kupna. Bardzo proszę o jednoznaczną informację co będzie z Moskwą, i o ujednolicenie przekazu. Dziękuję. 

[E--C]
Players
847 posts
13,382 battles
12 minutes ago, Silentraz said:

Na plus naprawienie błędu z celownikiem na zwiadowczym

A także przenikanie animacji pocisków przez wyspy.

Brawo. 

[HOB]
Moderator
1,811 posts
7,577 battles

To było jeszcze za czasów z mniejszą ilością potwierdzeń. Najświeższa wersja z wczoraj (potwierdzona na oficjalnym Discordzie przez prawdziwego CMa) brzmi następująco:

image.thumb.png.c6b204246eea265fb2e2130fd7b949f7.png

Po przetłumaczeniu - "Nie zapomnijcie sprzedać Moskwy/Kirova by zyskać trochę dodatkowych kredytów"

Poza tym moderacja nie posiada lub nie może udostępniać informacji, które nie są znane ogółowi.

[-SBF-]
8,315 posts
10 minutes ago, Silentraz said:

To było jeszcze za czasów z mniejszą ilością potwierdzeń. Najświeższa wersja z wczoraj (potwierdzona na oficjalnym Discordzie przez prawdziwego CMa) brzmi następująco:

image.thumb.png.c6b204246eea265fb2e2130fd7b949f7.png

Po przetłumaczeniu - "Nie zapomnijcie sprzedać Moskwy/Kirova by zyskać trochę dodatkowych kredytów"

Poza tym moderacja nie posiada lub nie może udostępniać informacji, które nie są znane ogółowi.

Feedback: więc może lepiej by było, żeby skupiła się ma udostępnianiu oficjalnych informacji, a nie rozsiewaniu wymyślonych przez siebie plotek. To tylko wprowadza zamieszanie wśród graczy - co widać po wpisach na forum - i wprowadza ryzyko, że gracze posłuchają owych plotek i stracą kilka milionów kredytów.

• Boring 2

[PVVC]
Players
81 posts
9,616 battles

Po raz pierwszy od kilku miesięcy, po aktualizacji, prawidłowo działa mi Zbrojownia. Nawet więcej. Działa całkiem płynnie i lepiej. Takie aktualizacje to ja rozumiem. 
Brawo!

PS Stocznia wygląda pięknie.

[TK99]
Players
5 posts
6,209 battles

Naprawdę trzeba było zamienić litery na ikonki? Co się nie mieściło? Na jakich ekranach gracie? Minus :(

• Cool 1

[PUNKS]
Players
38 posts
14,156 battles

Szkoda że stocznia i zbrojownia nie działa jak nie działała .... może w końcu to naprawią .... ale pewnie lepiej jest usuwać posty i twierdzić że wszystko jest ok i super mega hiper.

• Cool 1

Weekend Tester
759 posts

U mnie po wejściu do zbrojowni nie da się poprawnie pisać na czacie.

Zznnaakkii ssiięę dduubblluujjąą..

Players
5 posts
262 battles

A ja mam taki problem z najnowszą aktualizacją. Miałem ja ci se Kirova, bo fajny to krążownik, ale chciałem mieć lepszego krążownika, takiego Budionnego bo wydaje się fajniejszy. Więc jak głupi żem grał tym Kirovem aby se te PD nazbierać co by nabyć tego Budionnego. Ja Ci tu Panie wchodze w czwartek po aktualizacji a tu ni chu chu. Plan upadł bo Kirova nagle z linii zabrali i całe PD diabli wzięli a bardziej wargajming zajumał. 

To teraz co ja mam zrobić Panie - od początku odtwarzać V tier. Ściągnąć PD z Kirova to użycie dablonów. Tak nie po chrześcijańsku potępiono.

[-SBF-]
8,315 posts
1 hour ago, madka_500_plus said:

To teraz co ja mam zrobić Panie

Zapisać sobie, aby od dzisiaj czytać informacje przekazywane przez WG. Od dwóch miesięcy było o tym wiadomo - wystarczający czas, aby wygrindować 500 plus Budionnych.

[SONNE]
Players
171 posts

I tu jest  zagadka,u innych działa stocznia zbrojownia,a u innych nie trochę to dziwne,bo u mnie zbrojownia działa stocznia  nie

[MW_RP]
Players
66 posts
14,304 battles
On 6/13/2020 at 12:11 PM, henryk5pio said:

https://warshipy.pl/post/naprawa-problemu-stoczni

Może to wam pomoże - z przed dwóch dni, ale chyba nie było żadnego mikro pacza w międzyczasie. Mnie akurat po raz pierwszy zbrojownia nie działała (no i stocznia), ale po tym zaczęło wszystko działać jak należy.

Nawet z tym patch'em nie działa! Pół dnia się wczytuje - do poprawy!

[SONNE]
Players
171 posts
19 hours ago, DaN_i_eL__PL said:

Nawet z tym patch'em nie działa! Pół dnia się wczytuje - do poprawy!

U mnie już działa po tym patchu 

• Cool 1

[MW_RP]
Players
66 posts
14,304 battles
19 hours ago, Marcosan76 said:

Stocznia ładuje się w nieskończoność.

Podpinam się. Nic ta łatka  nie dała! Ładuje się parę minut zanim zacznie działać!

• Cool 1

Players
39 posts
14,457 battles

Też się dołączam. Stocznia mieli i nie można wejść aż trzeba czasami użyć menedżera zadań żeby wyjśc z gry /: To samo zglaszają członkowie klanu ! Czasami po 10 minutach mielenia i animacji się udaje!

Zbrojownia działa ok.

Nieczytelne to menu misji, jak było do tej pory !

Zdenerwowało mnie też że przy trzeciej fazie budowy stanąłem w miejscu, bo pomimo ze są znaczki rankingu, a cały czas tłukłem ranking, to zero postepów na pasku!

No i konto premium sie marnowało przez 2 dni :/

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,232 posts
10,177 battles

Praktycznie bez echa przeszła jedna z największych nowości w Aktualizacji 0.9.5, mianowicie zmiany w systemie misji codziennych zdobywamy 40 jednostek stali dziennie (44 z bonusem klanowym). To zmiana na naprawdę duży plus, zwłaszcza dla ludzi nowych i słabszych, którzy nie byli wstanie zdobyć stali w żaden sposób. W informacji aktualizacji napisane jest, że tylko na okres letni, jednak mam nadzieje e system ten pozostanie na stałe.

• Cool 1

[ISEN]
Moderator
4,804 posts
8 minutes ago, Issithin said:

Praktycznie bez echa przeszła jedna z największych nowości w Aktualizacji 0.9.5, mianowicie zmiany w systemie misji codziennych zdobywamy 40 jednostek stali dziennie (44 z bonusem klanowym). To zmiana na naprawdę duży plus, zwłaszcza dla ludzi nowych i słabszych, którzy nie byli wstanie zdobyć stali w żaden sposób. W informacji aktualizacji napisane jest, że tylko na okres letni, jednak mam nadzieje e system ten pozostanie na stałe.

Pewnie dlatego, że aby uzbierać 30k stali to trzeba by było przez prawie 2 lata robić wszystkie misji dzienne :) Jednak jest to plus dla tych, którym zabrakło paru sztuk stali.

• Cool 1