Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.9.5 - Hlášení chyb

14 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,163 posts
4,342 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

Hlášení chyb se změnilo. Můžete mi je stále posílat sem, abychom třeba věděli, že ten samý problém postihlo více hráčů. 

Důležité: Stále však hlavní cestou hlášení bugu v live verzi je vytváření tiketů Hlášení chyb na Hráčské podpoře!

Takže v každém případě budu od vás požadovat standardně:

• Popis chyby - prosím snažte se být specifičtí 
  • Screenshoty - čím více, tím lépe, aby se názorně zobrazilo, o čem vlastně mluvíte
  • Replaye - pokud se jedná o chybu z bitvy
  • WGCheck

Připravil jsem pro vás návod, jak tyto zmíněné věci najdete:

Spoiler

Otevřete složku s hrou:

a4d7f3236c8aa81c531c501bd4875dbe.png

Ve složce WGCheck spusťte aplikaci WGCheck

wgcheck.png

Počkejte, až se WGCheck dokončí.

wgcheck2.png

Až se check provede, klikněte na Report a go to report. Zobrazí se vám složka s hrou a vyznačený soubor vytvořeného WGChecku:

wgcheck3.png

WGCheck je opravdu důlěžitý, jelikož nám poskytne velkou hromadu důležitých dat pro prozkoumání problému!

Stejně tak pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte python log:

Spoiler

python.png

python2.png

Následně udělejte tiket na Hráčské podpořehttps://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/help/ a nezapomeňte přiložit právě tyto soubory.

Děkujeme :Smile_honoring:

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,838 posts
14,101 battles

unknown.png

Ne nemám to koupené :cap_cool:

• Funny 1

[WG]
WG Staff
4,163 posts
4,342 battles
Před 18 hodinami LucyCZ řekl/a:

unknown.png

Ne nemám to koupené :cap_cool:

Starý známý bug, navíc ze starého updatu...

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,838 posts
14,101 battles

ajo, pardon :cap_fainting:

[SALIS]
[SALIS]
Beta Tester
181 posts
9,703 battles

Jak dám ve zbrojnici lodě za dublony / nebo lodě všecky tak se to lagne a zamrzne. Funguje jen escape (díky bohu).

Pokud vlezu do sekce lodí třeba přes kupon, kterej filtruje (například jen za uhlí) tak to fachčí. Asi , že těch lodí je tam o dost méně , nebo co.

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
335 posts
11,113 battles

Zdar Žabáku. Nevím jestli je to přímo chyba, ale u Kirova se jeho trup stále jmenuje Voroshilov. :Smile_teethhappy:

shot-20_06.11_17_48.40-0118.thumb.jpg.99250b6dc1db47bc221f264ed3d41d71.jpg

• Funny 1

[WG]
WG Staff
4,163 posts
4,342 battles
Před 16 hodinami Perezz řekl/a:

Jak dám ve zbrojnici lodě za dublony / nebo lodě všecky tak se to lagne a zamrzne. Funguje jen escape (díky bohu).

Pokud vlezu do sekce lodí třeba přes kupon, kterej filtruje (například jen za uhlí) tak to fachčí. Asi , že těch lodí je tam o dost méně , nebo co.

Zkus si projet integritu hry, možná zkus na to udělat tiket.

Každopádně to zmíním :cap_like:

Před 15 hodinami Flaky26 řekl/a:

Zdar Žabáku. Nevím jestli je to přímo chyba, ale u Kirova se jeho trup stále jmenuje Voroshilov. :Smile_teethhappy:

shot-20_06.11_17_48.40-0118.thumb.jpg.99250b6dc1db47bc221f264ed3d41d71.jpg

Pan Voroshilov na tom trval, že chce mít svůj zápis i v námořní sekci :Smile_veryhappy:

Ale teď vážně, je to známá chyba, bude to opraveno s největší pravděpodobností s 0.9.6.

• Cool 1

[J4FUN]
Players
72 posts
10,809 battles

Ve výzkumném ústavu se stále nezobrazují již získané - namontované legendární vylepšení jako "nezakoupené", takže je možnost koupit je třeba podruhé...bylo to už v předchozí verzi :) 

Players
11 posts
22,028 battles
V 9. 6. 2020 v 16:03 YabbaCoe řekl/a:

Kapitáni! :Smile_facepalm:

Hlášení chyb se změnilo. Můžete mi je stále posílat sem, abychom třeba věděli, že ten samý problém postihlo více hráčů. 

Důležité: Stále však hlavní cestou hlášení bugu v live verzi je vytváření tiketů Hlášení chyb na Hráčské podpoře!

Takže v každém případě budu od vás požadovat standardně:

• Popis chyby - prosím snažte se být specifičtí 
  • Screenshoty - čím více, tím lépe, aby se názorně zobrazilo, o čem vlastně mluvíte
  • Replaye - pokud se jedná o chybu z bitvy
  • WGCheck

Připravil jsem pro vás návod, jak tyto zmíněné věci najdete:

Odhalit skrytý obsah

Otevřete složku s hrou:

a4d7f3236c8aa81c531c501bd4875dbe.png

Ve složce WGCheck spusťte aplikaci WGCheck

wgcheck.png

Počkejte, až se WGCheck dokončí.

wgcheck2.png

Až se check provede, klikněte na Report a go to report. Zobrazí se vám složka s hrou a vyznačený soubor vytvořeného WGChecku:

wgcheck3.png

WGCheck je opravdu důlěžitý, jelikož nám poskytne velkou hromadu důležitých dat pro prozkoumání problému!

Stejně tak pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte python log:

Odhalit skrytý obsah

python.png

python2.png

Následně udělejte tiket na Hráčské podpořehttps://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/help/ a nezapomeňte přiložit právě tyto soubory.

Děkujeme :Smile_honoring:

Ahoj,vůbec mi nejdou načíst DOKY  !! Obrázek se nenačte,tudíž nejdou přičíst odměny !! Jinak hra funguje dobře ! Díky Tom

• Cool 1

[WG]
WG Staff
4,163 posts
4,342 battles
Před 3 hodinami husky7777 řekl/a:

Ahoj,vůbec mi nejdou načíst DOKY  !! Obrázek se nenačte,tudíž nejdou přičíst odměny !! Jinak hra funguje dobře ! Díky Tom

Zkus prosímtě udělat screenshot.

Ovšem je to tak, že se stále točí kolečko uprostřed a nic se neděje? Pokud jo, tak zkus toto:

Players
3 posts
7,984 battles

1)Protestuji proti předčasnemu ukončeni bitvy ! Přichazim timto debilnim napadem o ,, NASTŘILENE BODY JAKO- POŠKOZENI A ZAPALENI NEBO I KO . 2) Nesouhlasim s udělovanim pokut ,,Když do mne narazi kolega . I když jsem měl vypnuty motory .Čekal jsem na připojeni do hry ! Tou dobou jsem byl Taranovan !Proč jsem jaaaa za to trestan odpočtem.? Nejsem školak .

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
567 posts
20,048 battles
Před 18 minutami Lubos53 řekl/a:

1)Protestuji proti předčasnemu ukončeni bitvy ! Přichazim timto debilnim napadem o ,, NASTŘILENE BODY JAKO- POŠKOZENI A ZAPALENI NEBO I KO . 2) Nesouhlasim s udělovanim pokut ,,Když do mne narazi kolega . I když jsem měl vypnuty motory .Čekal jsem na připojeni do hry ! Tou dobou jsem byl Taranovan !Proč jsem jaaaa za to trestan odpočtem.? Nejsem školak .

Asi to sem nepatří, ale co už... Modi se postarají :cap_haloween:

Ad. 1. Jasně, budeme hrát mód "deadmatch", jen nevím, jak moc by se Ti to líbilo, kdybys zůstal jako poslední s bitevkou a proti Tobě týpek s DD. Případně DD vs. CV, BB vs. CA/CL atd.

Ad. 2. Jak chceš potom penalizovat týpka, který Ti přijede před čumák a tam zastaví? Dle Tvé logiky by šla penalizace opět za Tebou. A navíc, jedná se o jednotky, max. desítky hp, tohle fakt Tvou výdrž v bitvě moc neovlivní (tu hodnotu HP Ti vezme na salvu jakékoliv DD). Mimochodem, pokud jsi byl v DD a měl problémy s připojením, tak je možné, že Tě chtěl někdo dotlačit do capu. Sám se pokouším probudit AFK hráče tak, že jedu těsně kolem nich a použiju lodní sirénu - u toho doufám, že mají volume zcela doprava.

[IDDQD]
Privateer
3,668 posts
5,244 battles
1 hour ago, Lubos53 said:

Nejsi školák ? Tak si místo HDD pořid SSD  , budeš ve hře dřív  , třeba tento

já ho kupaval ještě za přes trojku , ted je skoro zadáčo .

Nechceš přicházet o body atd ? Kup si premko , budeš jich mít o 50% víc a 250 Kč ? To jsou dvě piva na staromáku . 

A hlavně jsi pořád lodní zajíc , který se naučil z bídou mačkat WSAD , takže...

A cpeš se hodně rychle nahoru , budeš za lamu na vyšších tierech . Reroll nejsi , to by to vypadalo jinak

Omlouvat se nebudu - bolí mně hlava , mám vyvrklej kotník a musím být v práci bo nejsou lidi , takže jsem náásranej a to že hodně .

Players
1 post

Dojel jsem si všechny bojové mise na vylepšení s Hakuryu. A dostal vylepšení. V inventáři ho mám. Viz obr. Ale nejde mi nikam namontovat. viz obr 2. Co s tím?

Haku 2.JPG

Hakuryu.JPG

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this