Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.9.5: Doky

33 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
1,720 posts

Nové doky v Hamburku, nové podmínky bojových misí, přepracovaná zbrojnice, změny jedinečných vylepšení, hodnocený sprint, klanová rvačka a spousta dalšího!

Přečíst na portálu

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
332 posts
11,066 battles

Docela se těším na zvýšenou penetraci HE nábojů německých torpédoborců. Snad to k něčemu bude. :Smile_glasses:

A pevně doufám, že Siegfried a Ägir nedostali nějaký neoznámený nerf těsně před vydáním.

Dle přidání permanentní kamufláže pro Californii soudím, že ji tu brzy máme.

Uvidíme, jak to půjde se stavbou Odina.

No, za mě asi jediné mínus - proč další anime kapitánky? :Smile_amazed:

• Cool 3

[SALIS]
[SALIS]
Beta Tester
179 posts
9,632 battles
1 hour ago, Flaky26 said:

Docela se těším na zvýšenou penetraci HE nábojů německých torpédoborců. Snad to k něčemu bude. :Smile_glasses:

A pevně doufám, že Siegfried a Ägir nedostali nějaký neoznámený nerf těsně před vydáním.

Uvidíme, jak to půjde se stavbou Odina.

No, za mě asi jediné mínus - proč další anime kapitánky? :Smile_amazed:

1. se taky těšim, mám totiž  dvě premiová Zetka :cap_rambo:

2. taky doufám + těšim se na ty germánský bohy,  div se z toho nepočurám :cap_win: . Už mám nasysleno 500k volných

3. Na Odina seru. Přesto, že to byl taky bůh.

4. No, jak bych ti to ...., někdo z toho má erotické pozdvižení. To jejich pištění a tak. Ale já k nim nepatřím.

[IDDQD]
Korzár
2,433 posts
343 battles

Na Odina se vykašlete.. Za ten grind to nestojí. Ani za ten doplatek dublonů. WG ho až moc nerfli. 

Ne že by byl špatný.. Ale není tak dobrý, aby stál za ten strávený čas ve hře. Kdyby jej nechali v původní verzi, tak bych jej doporučil. Ale grindit na tryhard loď, co má míň HP jak Kongo na 5 tieru a bude potkávat 10ky? Hm.. Uvažte sami. 

• Cool 3

[U333]
Players
111 posts
10,183 battles

to zase na konci akce uvidim v doku pouze dno lodi a pár žeber:cap_haloween:

• Cool 2
  • Funny 4

[9-ND]
Players
225 posts
10,103 battles

Takže Moskvu a i Kirova můžu klidně prodat a dostanu je zpět. Pochopil jsem to správně, když tak mě opravte? Čili 8 mega kreditů doma, to se neztratí.

• Cool 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
332 posts
11,066 battles
Před 4 minutami imartas řekl/a:

Takže Moskvu a i Kirova můžu klidně prodat a dostanu je zpět. Pochopil jsem to správně, když tak mě opravte? Čili 8 mega kreditů doma, to se neztratí.

WG staff potvrdili, že ano. Klidně je můžeš prodat. Pozor na legendární modul na Moskvě, pokud ho máš - ten neprodávat, ale odmontovat.

• Cool 4

[O-S-W]
Players
129 posts
12,559 battles

Když už mám Graf Spee a vyjezdím si ho  v docích dostanu dublony nebo krtedity?

[IDDQD]
Players
252 posts
10,673 battles
Před 17 minutami Badsworth řekl/a:

Když už mám Graf Spee a vyjezdím si ho  v docích dostanu dublony nebo krtedity?

Pokud již máte flag_Germany_18970d883c7758b53538983bd09premium_1114542bcd311c388080eea3a4d54a7eVI Admiral Graf Spee ve svém přístavu, dostanete kompenzaci ve formě kreditů a také kamufláž, velitele a místo v přístavu.

• Cool 2

[IDDQD]
Alpha Tester
3,406 posts
9,691 battles

Shikishima za 32k uhli ocel.... proc je o 2k drazsi nez Bourg ?

Krize? Korona? Inflace?

btw je vubec k necemu ?

Players
99 posts
9,403 battles
8 minutes ago, von_chom said:

Shikishima za 32k uhli .... proc je o 2k drazsi nez Bourg ?

Krize? Korona? Inflace?

btw je vubec k necemu ?

32k uhlia je v pohode.... Ono je to ale za oceľ 

• Cool 1

[PPH]
Players
606 posts
13,975 battles

Píše uhlí... myslí ocel.. :-) to je v pohodě, malý překlep se může stát ;-) Mě dostalo do kolen. ta možnost koupit si za 10K ocele spec. kamo... abych jako kuwa ukázal.. že na to mám... :-D

To musel vymyslet nějakej raketovej inženýr ( po pádu na hlavu když kontroloval antény na špičce Sojuzu...)

• Cool 1
  • Funny 5

Players
34 posts
2,938 battles

Předtím ve zprávě z veřejného testu (https://worldofwarships.eu/cs/news/public-test/public-test-095/) bylo, že přidají nějaké balíčky s loděma - Texas a další- za sovětské žetony. To nakonec zrušili?

Pokud ano, tak mě to mrzí, poněvadž Texas by byl jedinou lodí, kterou bych si od tama koupil.... Asi budu zase kupovat signály. [ne že bych jich neměl stovky od každého☺]

[WG]
WG Staff
4,151 posts
4,342 battles
Před 3 minutami admiral_Philippe_Blahaj řekl/a:

Předtím ve zprávě z veřejného testu (https://worldofwarships.eu/cs/news/public-test/public-test-095/) bylo, že přidají nějaké balíčky s loděma - Texas a další- za sovětské žetony. To nakonec zrušili?

Pokud ano, tak mě to mrzí, poněvadž Texas by byl jedinou lodí, kterou bych si od tama koupil.... Asi budu zase kupovat signály. [ne že bych jich neměl stovky od každého☺]

Tyto balíčky tam byly dány pro účely testování, proto také byly zvoleny sovětské žetony. Testovalo se fungování nové podoby Zbrojnice.

• Cool 1

Players
34 posts
2,938 battles
Před 1 minutou YabbaCoe řekl/a:

Tyto balíčky tam byly dány pro účely testování, proto také byly zvoleny sovětské žetony. Testovalo se fungování nové podoby Zbrojnice.

Aha, škoda, že nevyšly i s aktualizací, ale chápu..:)

[HUGO]
Players
225 posts
5,149 battles

Tak to se vám zase něco povedlo!!! Jediný dvě lodě kde legendární upgrady mám:

Vylepšená hlavní výzbroj (Großer Kurfürst, šesté místo)

Bonus, který snižuje dobu nabíjení hlavní baterie, se snížil z 15 % na 10 %. (Proč bych to tam teď dával, když normální nabíják má 12% a nesnižuje dostřel na "křižníkových" 19 km???)

Byl odstraněn postih, který snižoval rychlost otáčení hlavních věží.

Vylepšený systém řízení oprav (Montana, páté místo)

Bonus, který snižuje dobu hašení požáru, se snížil z 15 % na 10 %. ( I obyčejný vlajky mají -20%. I zde půjde upgrade hned dolů)

Bonus, který snižuje dobu boje proti zaplavení, se snížil z 30 % na 10 %.

• Cool 1

[HUG]
Players
75 posts
16,059 battles

Tak já zkusím jednu pozitivní: Baví mě předělání systému bojových a dalších misí. Konečně je to v jednom okně, díky!

[HUG]
Players
75 posts
16,059 battles
Před 13 hodinami PucalkovicAmina řekl/a:

Tak to se vám zase něco povedlo!!! Jediný dvě lodě kde legendární upgrady mám:

Vylepšená hlavní výzbroj (Großer Kurfürst, šesté místo)

Bonus, který snižuje dobu nabíjení hlavní baterie, se snížil z 15 % na 10 %. (Proč bych to tam teď dával, když normální nabíják má 12% a nesnižuje dostřel na "křižníkových" 19 km???)

Byl odstraněn postih, který snižoval rychlost otáčení hlavních věží.

Vylepšený systém řízení oprav (Montana, páté místo)

Bonus, který snižuje dobu hašení požáru, se snížil z 15 % na 10 %. ( I obyčejný vlajky mají -20%. I zde půjde upgrade hned dolů)

Bonus, který snižuje dobu boje proti zaplavení, se snížil z 30 % na 10 %.

No, je to vážně škoda, když si uvědomím, kolik času jsem honění za unikáty věnoval. Třeba u té Montany jsem si myslel, že je to zkrátka vyvážené tím, že je "vidět" na delší vzdálenost - ale asi dle WG teda ne ... Když to shrnu: Unikáty jsem si vyjel u Gearingu*, DM, Montany, Z-52, Hindenburgu*, GK, Minotaura*, Conqeroru*, Henriho* a République - 10 lodí , na 5 (s*), mám to vylepšení nyní permanentně, u République ho používám jen v Hodnocených misích. Tak nevim, jako nějakej extra bonus mi to teda fakt nevychází, WG soryjako ... 

[HUGO]
Players
225 posts
5,149 battles
3 hours ago, hugys14 said:

No, je to vážně škoda, když si uvědomím, kolik času jsem honění za unikáty věnoval. Třeba u té Montany jsem si myslel, že je to zkrátka vyvážené tím, že je "vidět" na delší vzdálenost - ale asi dle WG teda ne ... Když to shrnu: Unikáty jsem si vyjel u Gearingu*, DM, Montany, Z-52, Hindenburgu*, GK, Minotaura*, Conqeroru*, Henriho* a République - 10 lodí , na 5 (s*), mám to vylepšení nyní permanentně, u République ho používám jen v Hodnocených misích. Tak nevim, jako nějakej extra bonus mi to teda fakt nevychází, WG soryjako ... 

Bonus? Teď už je to spíše na škodu :cap_money: Jo, to vyjetí trošku trvalo. Trošku hodně. Já myslel, že to logicky tlačí GK do soubojí na blízko, aby nepostávali bokem jako Yamata. Asi jsem se pletl. U Montany jsem myslel, že to, že je bez maskování více vidět jí právě kompenzuje ta větší ohňová odolnost proti HE spamerům a lepší odolnost proti neviditelným DDčkům...Opět jsem se pletl.

• Cool 1

[HUG]
Players
75 posts
16,059 battles
Před 35 minutami PucalkovicAmina řekl/a:

Bonus? Teď už je to spíše na škodu :cap_money: Jo, to vyjetí trošku trvalo. Trošku hodně. Já myslel, že to logicky tlačí GK do soubojí na blízko, aby nepostávali bokem jako Yamata. Asi jsem se pletl. U Montany jsem myslel, že to, že je bez maskování více vidět jí právě kompenzuje ta větší ohňová odolnost proti HE spamerům a lepší odolnost proti neviditelným DDčkům...Opět jsem se pletl.

Jjo, taky jsem si to u GK myslel a docela dost to zkoušel, ale ani s 15% pro to soupeři neměli moc pochopení, tak jsem to sundal ;). Teď to zkrátka jde do sklepa k ostatním zaprášeným trofejím ...

Edit: Akorát mi teda sere, že jsem k tomu měl u Montany uzpůsobený dovednosti W. F. Halseyho, což budu muset předělat (vyhozenejch 475 dublonů), žejo, tak ještě jednou dík WG!

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,627 posts
12,678 battles
43 minutes ago, PucalkovicAmina said:

Tak ten legendarni modul pro GK je ciste o tom ze muzes mit zkombinovany modul pro rychlejsi nabijeni sekundarek a zaroven modul na rychlejsi nabijeni hlavnich del.

A jako bonus to nezpomaluje otaceni vezi.

Za me jeden z tech opravdu dobrych legendarnich modulu.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,627 posts
12,678 battles
41 minutes ago, hugys14 said:

vyhozenejch 475 dublonů

Pouzij kapitanske XP a mas to zadarmo.

[HUG]
Players
75 posts
16,059 battles
Před 52 minutami Sigimundus řekl/a:

Pouzij kapitanske XP a mas to zadarmo.

Ty střádám na jiné věci ... ;)

A co se týká toho legendárního modulu pro GK, obzvlášť v téhle očesané verzi je podle mně na prd (pořád hlavně kvůli dostřelu), ale, jak  se říká, proti gustu žádnej dišputát ...

Edit: A ty kapitánské zkušenosti nejsou "zadarmo". Musíš je prostě nasyslit hraním ...

[HUG]
Players
75 posts
16,059 battles
Před 56 minutami hugys14 řekl/a:

Jjo, taky jsem si to u GK myslel a docela dost to zkoušel, ale ani s 15% pro to soupeři neměli moc pochopení, tak jsem to sundal ;). Teď to zkrátka jde do sklepa k ostatním zaprášeným trofejím ...

Edit: Akorát mi teda sere, že jsem k tomu měl u Montany uzpůsobený dovednosti W. F. Halseyho, což budu muset předělat (vyhozenejch 475 dublonů), žejo, tak ještě jednou dík WG!

Btw, teď jsem si dal Montanu, už předělanou s 2x maskováním. Není to špatný, jen je to další BB bez nějakejch unikátních vlastností, který jí předtím odlišovaly ... It´s Clear, jak pravil záporák Old Wabble v knihách Karla Maye!

Sign in to follow this