Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Bigger_Than_Your_Mother

Punkty doświadczenia - jak to dziala ?

12 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
9 posts
7 battles

Witam, tak jak w temacie czy jest gdzies opisany mechanizm przyznawania punktow ? Bo nie kumam jednej rzeczy, raz udalo mi sie trafic doslownie raz na cala bitwe taki byl motloch i dostalem 326 punktow, z kolei w nastepnej bitwie tym samym statkiem mialem 1 zatopienie,30 trafien, 1 podpalenie i cos tam jeszcze i dostalem 356 punktow exp.

Czy ktos wie co tu sie dzieje ?

Edited by Bigger_Than_Your_Mother

Beta Tester
194 posts
2,327 battles

a w pierwszym przypadku nie zbijałeś gwiazdki? Albo przykładowo to 1 trafienie to może było jakieś 15k dmg, a w drugim na te 30 trafień uzbierało się 2k dmg. 

Weekend Tester
463 posts
855 battles

Niema opisanego tego mechanizmu i nigdy nie będzie opisany. Są tylko suche dane, za co dostajemy doświadczenie, ale to chyba każdy wie. 

Players
19 posts
155 battles

Witam, tak jak w temacie czy jest gdzies opisany mechanizm przyznawania punktow ? Bo nie kumam jednej rzeczy, raz udalo mi sie trafic doslownie raz na cala bitwe taki byl motloch i dostalem 326 punktow, z kolei w nastepnej bitwie tym samym statkiem mialem 1 zatopienie,30 trafien, 1 podpalenie i cos tam jeszcze i dostalem 356 punktow exp.

Czy ktos wie co tu sie dzieje ?

Jeżeli wygrałeś w pierwszym przypadku, a w drugim przegrałeś to jest całkowicie normalne(przynajmniej w WoT tak jest), bo za wygraną dostajesz więcej doświadczenia.

[-DWS-]
Beta Tester
5,063 posts
14,361 battles

Wygląda że działa to podobnie jak w WoT, czyli oprócz oczywistych punktów za zadane obrażenia to też:

- Za obijanie wyższych tierów ma się więcej punktów

- Są punkty za "świecenie"

To oczywiście moja subiektywna opinia na podstawie porównania bitew które rozegrałem i ile punktów za nie wpadło. Z tym "świeceniem" to jest tak, że często niszczycielem przez większość bitwy zajmuję się głównie uciekaniem a mam 3-4 wynik w drużynie. Jedyne wyjaśnienie jaki mi przychodzi do głowy to takie że właśnie "świeciłem" i drużyna nabiła mi wynik.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.