Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Doky v Hamburku: blíží se lhůta nařízení!

59 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
264 posts
12,606 battles

Za mě akce v porovnání s grindem na PR docela OK, ale ta kompenzace v kreditech za to, že už někdo má AGS, a nikoliv v dublonech tak, jak je to normálně u premiových lodí běžné, mi přijde jako vychcárna. 

• Cool 1

[CULMY]
Players
294 posts
12,698 battles

V překladu, pro nováčky celkem zajímavý event, když si připlatí, můžou dostat prémiovou osmičku, co se tváří jako bitevka a 10k uhlí navrch. Pro hráče, kteří už strávili u lodí nějaký ten rok i do toho něco nasypali je to akorát výdrb.

EDIT. Ještě jsem zapomněl dodat, že ta rádoby T8 bitevka, pokud by měla snížený dosah sekundárek a o něco zvyšenou dobu nabíjení, by mohla být obstojná šestka, si cení WG na 35000 dublonů. :D

• Cool 3

[PPH]
Players
802 posts
16,054 battles

Já jsem za Graff Spee rád - začal jsem hru hrát zrovna o Vánocích, kdy se dala vyjezdit z Ježíškovských úkolů... ale jako nováček a absolutní noob jsem neměl dostatek lodí ani zkušeností ho vyjet... a celou dobu lituju že ho nemám - z hamižných důvodů 8-) Kupovat jsem ho ale nechtěl - z úkolů za něj budu VELMI rád... Dublony navíc vlastním taky tj. nebude problém je kdyžtak vrazit za Odina..

Ale je pravda, že vlastníci Graff Spee utřou nos celkem dost...

• Cool 2

[SU_PI]
[SU_PI]
Players
5 posts
2,226 battles

Takze pokud mam Grafa ted, nehraju uplne pravidelne, o Grafa prijdu... dostanu nejake kompenzace, ktere jsou mi k nicemu... ale musim hrat abych zase Grafa mel?

Jde o to, ze nechci byt v pozici, ze MUSIM hrat abych dostal Grafa zpatky - jelikoz nehraju pravidelne a pokud zrovna 0.9.5. a 0.9.6. nebudu hrat tak se s nim muzu rozloucit?

Pokud je toto scenar, tak well tried/played WG, ale taky to neco bude znamenat...

[NHCZ]
Players
19 posts
20 minutes ago, von_Pisstic said:

Takze pokud mam Grafa ted, nehraju uplne pravidelne, o Grafa prijdu... dostanu nejake kompenzace, ktere jsou mi k nicemu... ale musim hrat abych zase Grafa mel?

Jde o to, ze nechci byt v pozici, ze MUSIM hrat abych dostal Grafa zpatky - jelikoz nehraju pravidelne a pokud zrovna 0.9.5. a 0.9.6. nebudu hrat tak se s nim muzu rozloucit?

Pokud je toto scenar, tak well tried/played WG, ale taky to neco bude znamenat...

nic nemusis a o nic neprijdes. pokud uz AGS mas, tak dostanes misto toho "druheho, vyjezdeneho" kredity.

• Cool 2

[SALIS]
Beta Tester
230 posts
11,556 battles

a co když Grafa mám a chci na něho tu slavnostní kamufláž. BTW půjde ta kamufláž sundat a dát i jiná ?

[NHCZ]
Players
19 posts
13 minutes ago, Perezz said:

a co když Grafa mám a chci na něho tu slavnostní kamufláž. BTW půjde ta kamufláž sundat a dát i jiná ?

CTI. "Pokud již máte flag_Germany_18970d883c7758b53538983bd09premium_1114542bcd311c388080eea3a4d54a7eVI Admiral Graf Spee ve svém přístavu, dostanete kompenzaci ve formě kreditů a také kamufláž, velitele a místo v přístavu. "

• Cool 3

[POFF]
Players
83 posts
11,928 battles

Citim sa jak edited, mam Graf Spee t.j. WG mi hovorí edited

Mám Moskvu, WG mi hovorí edited na legendarny modul musiš resetovať lajnu

nejak sa to nabaluje.

Na začiatku 2019 som mal DM ktorý bol AA monster Teraz mi T8 CV Shokaku s AP bonbami povie edited a da mi 3x citadelu za 22 800....

• Cool 1
  • Boring 1

Players
17 posts
11,339 battles

No na jednu stranu je fajn, že po té ehm... jak to říct slušně... situaci s jistou podobnou událostí kolem vánoc. Se WG trochu polepšil. Teď to pořád bude celkem grind, ale tohle už není skoro nemožné dát celé. A je jasně dopředu dané, že něco málo (na tier 8)  budeme muset za Odina zaplatit. Z toho co jsem zatím viděl, to vypadá. že 3D grafici zase chtěli ukázat, že opradu umí. :cap_like:

Trochu zvláští je ta kompenzace za AGS. Mě je to sice celkem jedno. Dostal jsme ho kdysi zadarmo, ale pro ty co za něj dali dublony to bude asi trochu k naštvání. Tohle nebude dobý způsob, jak podpořit prodej prémiových lodí. Fér by bylo, že kdo dal dublony dostane zpět dublony. Kdo už jednou vyjezdil dostane stříbrňáky.

Co mi to ale trochu kazí. Je právě ten Odin. Tier 8 BB se sekundárkama a torpédama, která má míň životů než většina lodí na tieru 6 a dokonce ji překoná i kongo na tieru 5. To fakt nevím jak bych hrál. WG musí být jasné že sudat jí tak masivně životy. Bylo dost kontroverní. Pokud byla příliš dobrá v testu. To nešlo ubrat někde jinde? Jesli WG opravdu věří, že je ta loď OK pro ten tier. Tak nám ji třeba po získání AGS, nebo na konci té žásti "zdarma" měli třeba na den půjčit, jako teď nedávno Kagu. Pokud je dobrá loď, určitě by si ji víc lidí koupilo za dublony. Třeba ne jen poslední dvě fáze. Takhle to spíš to vypadá jako past na špatně informované hráče. Tuplem s tou částí, kde na začáku WG prodá fáze se slevou, aby to pak průměrný hráč stejně nedotáhl do konce. Tak z něj vytáhne ještě něco navíc, aby pak ve finále dostal loď co je úplně na ... (doplňte si oblíbené sprosté slovo). To není dobrý způsob, jak si získat a udržet platící hráče.

A nebo jsem možná jen paranoidní, ale po té "situaci s jistou podobnou událostí kolem vánoc." Mi to nemůžete mít za zlé. :Smile_hiding:

• Cool 4
  • Funny 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
878 posts
21,775 battles
Před 14 hodinami mortas_invader řekl/a:

Já jsem za Graff Spee rád - začal jsem hru hrát zrovna o Vánocích, kdy se dala vyjezdit z Ježíškovských úkolů... ale jako nováček a absolutní noob jsem neměl dostatek lodí ani zkušeností ho vyjet... a celou dobu lituju že ho nemám - z hamižných důvodů 8-) Kupovat jsem ho ale nechtěl - z úkolů za něj budu VELMI rád... Dublony navíc vlastním taky tj. nebude problém je kdyžtak vrazit za Odina..

Ale je pravda, že vlastníci Graff Spee utřou nos celkem dost...

Grafa jsem si tenkrát vyjezdil, uvažoval jsem, že pokud bude možnost v nastávajícím eventu dostat za "znovuzískání" Grafa zlatky, tak je vrazím do Odina. WG rozhodlo jak rozhodlo, takže hraní nebudu nijak hrotit.

A ve finále nebudu ten, který ostrouhá.

• Cool 1

Players
363 posts
9,210 battles

Obávam sa, že to bude zasa grind jak prase 

Spoiler

Hraním v poklidném tempu a splněním prvních dvou nařízení můžete dokončit až šest fází výstavby lodi a získat následující odměny:

Spoiler

Kľudné hranie garantujú len pre prvé dve nariadenia.

[CRYO]
Players
113 posts
14,426 battles

CHACHACHACHACHA

Ja jsem se tesil , az pojede akce Puerto Rico II / light/ , no po tom co jsem v tom nechal 20000 dublonu a puerto presto nemam  ..I.

• Cool 1
  • Funny 1

[PPH]
Players
802 posts
16,054 battles

Ehm... pokud jsi utopil 20K dublonů a PayToRico nemáš.... tak co se stalo ?? Vyšší moc ti zabránila aktivně hrát a dodělat ten grind, nebo jsi si to blbě spočítal...? Protože utratit takovou dardu a neumět počítat... je DOST blbé... :-D

• Cool 2
  • Funny 3

[WG]
WG Staff
6,732 posts
4,523 battles
Před 16 hodinami Perezz řekl/a:

Samozřejmě, že si můžeš tuto permofláž sundat a dát tam klasickou permanentní kamufláž z Graf Spee, či jakoukoliv spotřební. Vyloženě dle libosti.

Před 2 hodinami unhappy360 řekl/a:

Obávam sa, že to bude zasa grind jak prase 

Skrýt obsah

Hraním v poklidném tempu a splněním prvních dvou nařízení můžete dokončit až šest fází výstavby lodi a získat následující odměny:

Odhalit skrytý obsah

Krásně jsi to vybral z kontextu. Je tam popsané, co dostaneš, když dokončiš dvě nařízení. Následně, co dostaneš, když dokončíš čtyři nařízení a pak co dostaneš, když dokončíš všechny nařízení.

• Cool 1

Players
363 posts
9,210 battles
26 minutes ago, YabbaCoe said:

Krásně jsi to vybral z kontextu. Je tam popsané, co dostaneš, když dokončiš dvě nařízení. Následně, co dostaneš, když dokončíš čtyři nařízení a pak co dostaneš, když dokončíš všechny nařízení.

Práveže nie. Nič som z kontextu nevybral. V mojom citovaní uvádzam aj informáciu o tom, že dostaneš odmeny "a získat následující odměny:

Ja práve že poukazujem na to, že v článku deklarujete / garantujete že s "poklidným hraním" sa spája len splnenie prvých dvoch nariadení a získaním odmien za 6 úrovní "Hraním v poklidném tempu a splněním prvních dvou nařízení  " Pri popise splnenia ostatných nariadení už nespájate "poklidné hranie" s ich plnením resp. so získaním odmien z nasledujúcich úrovní.

Spoiler

Splněním čtyř ze šesti nařízení dokončíte 12 fází výstavby lodi a získáte loď 

Splnění všech nařízení akce vám vynese dokončení 18 fází výstavby lodi a zajistí vám maximální 90% slevu na Odin 

Podotýkam, že v prvom odstavci, kde si uviedli "poklidné hraní" a splnenie dvoch nariadení je uvedená spojka "a" a tá sa viaže len na skutočnosť so splnením  prvých dvoch nariadení (získaním odmien) a nie so splnením ostatných (ďalších) nariadení. V článku, kde sú uvedené informácie o ďalších nariadeniach, informáciu o "poklidném hraní" neuvádzate. To znamená, že ak by ste chceli vyjadriť, že plnenie všetkých nariadení bude v "poklidnom hraní", tak by ste mali uviesť túto skutočnosť buď v každom odstavci s odmenami (cez spojku "a") , alebo ako samostatnú vetu, kt. by deklarovala / garantovala "poklidné hraní" počas celého plnenia výstavby lode. 

To sa však nikde neuvádza, je to aj logicky správne, pretože čo je "poklidné hraní"? Jedna dve hry za deň. Asi áno, a to bude  aj pravda, že ak budem takto ležérne hrať, tak asi s najväčšou pravdepodobnosťou splním prvé dve nariadenia. Ale asi by som vzhľadom na obmedzenosť času trvania stavby lode nestihol splniť takýmto tempom všetky nariadenia. Preto logicky WG nehovorí a negarantuje, že to bude poklidné hranie počas celej stavby lode.  

Takže, ako vidíš nič z kontextu som nevytrhol. Naopak som vyslovil domnienku, že to môže byť celé (splnenie všetkých nariadení) poriadny grind. Čo ale pravda nemusí byť / môže byť, lebo 

a) grind je pre každého niečo iné a 

b) v čase vydania článku nie sú známe presné misie v jednotlivých nariadeniach (iba ich dátumy). 

Takže Žabáku, do feedbacku môžeš napísať, že by sa oplatilo pri takto dlhotrvajúcich eventoch napísať aj presný zoznam misií v jednotlivých nariadeniach, nech si hráči / čitatelia vedia spraviť lepší prehľad o tom, čo ich čaká. 

Argument

Spoiler

Jasné, argument, že sa k článku spustí diskusia k misiám a nie k obsahu akcie je na mieste, ale tá sa spustí tak či tak po uverejnení akcie.

Argument, že obsah misií sa ešte môže zmeniť, tak ten na mňa ani nehraj, lebo je doslova pár dní pred vydaním aktualizácie, navyše prebehlo predbežné stiahnutie updatu a všetko by ste teda mali mať hotové a utrasené.

PS: 

Spoiler

dúfam, že tu na mňa niekto vyrukuje s anglickou verziou článku, kde bude všetko vysvetlené, tak na to len jedno: Ja čítam len CZ verziu a všetky jazykové mutácie majú mať rovnaký obsah. 

• Cool 1

[WG]
WG Staff
6,732 posts
4,523 battles
Před 1 hodinou unhappy360 řekl/a:

Práveže nie. Nič som z kontextu nevybral. V mojom citovaní uvádzam aj informáciu o tom, že dostaneš odmeny "a získat následující odměny:

Ja práve že poukazujem na to, že v článku deklarujete / garantujete že s "poklidným hraním" sa spája len splnenie prvých dvoch nariadení a získaním odmien za 6 úrovní "Hraním v poklidném tempu a splněním prvních dvou nařízení  " Pri popise splnenia ostatných nariadení už nespájate "poklidné hranie" s ich plnením resp. so získaním odmien z nasledujúcich úrovní.

Odhalit skrytý obsah

Podotýkam, že v prvom odstavci, kde si uviedli "poklidné hraní" a splnenie dvoch nariadení je uvedená spojka "a" a tá sa viaže len na skutočnosť so splnením  prvých dvoch nariadení (získaním odmien) a nie so splnením ostatných (ďalších) nariadení. V článku, kde sú uvedené informácie o ďalších nariadeniach, informáciu o "poklidném hraní" neuvádzate. To znamená, že ak by ste chceli vyjadriť, že plnenie všetkých nariadení bude v "poklidnom hraní", tak by ste mali uviesť túto skutočnosť buď v každom odstavci s odmenami (cez spojku "a") , alebo ako samostatnú vetu, kt. by deklarovala / garantovala "poklidné hraní" počas celého plnenia výstavby lode. 

To sa však nikde neuvádza, je to aj logicky správne, pretože čo je "poklidné hraní"? Jedna dve hry za deň. Asi áno, a to bude  aj pravda, že ak budem takto ležérne hrať, tak asi s najväčšou pravdepodobnosťou splním prvé dve nariadenia. Ale asi by som vzhľadom na obmedzenosť času trvania stavby lode nestihol splniť takýmto tempom všetky nariadenia. Preto logicky WG nehovorí a negarantuje, že to bude poklidné hranie počas celej stavby lode.  

Takže, ako vidíš nič z kontextu som nevytrhol. Naopak som vyslovil domnienku, že to môže byť celé (splnenie všetkých nariadení) poriadny grind. Čo ale pravda nemusí byť / môže byť, lebo 

a) grind je pre každého niečo iné a 

b) v čase vydania článku nie sú známe presné misie v jednotlivých nariadeniach (iba ich dátumy). 

Takže Žabáku, do feedbacku môžeš napísať, že by sa oplatilo pri takto dlhotrvajúcich eventoch napísať aj presný zoznam misií v jednotlivých nariadeniach, nech si hráči / čitatelia vedia spraviť lepší prehľad o tom, čo ich čaká. 

Argument

Odhalit skrytý obsah

PS: 

Odhalit skrytý obsah

Proto je ve třech fázích vypsané, co dostaneš, když se dostaneš na různá tato stádia. Ono upřímně, 8 týdnů na dokončení 2 nařízení je hodně dlouhá doba.

Veškeré mise budou samozřejmě dostupné v den aktualizace a jak byly zveřejněny na DevBlogu, tak zůstaly nezměněny. Pokud si je chceš nastudovat, najdeš je zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CyuZZj7SMGpSur1-0p4SRO2nMaWMNLbY-YGueWc0PYg/edit#gid=0

Proč to není v článku? Jelikož je jich hodně a je jen opravdu hrstka lidí, kteří si to přečtou. Proto se články nejlépe dělají stručně a přehledně.

• Cool 1
  • Angry 2

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,709 battles

Rozumím tomu dobře, že jedním z vedlejších produktů je ocel za peníze?

[CRYO]
Players
12 posts
8,395 battles

asi chyba hry ...mam přes steam , ale splnte mise a vubec nemam napsany typy nebo tier lodi v misich...pouze @a nesmyslny slovo, snad to nejakym nahodnym hranim nasbiram a bude aspon graff

[WG]
WG Staff
6,732 posts
4,523 battles
Před 14 hodinami Bergham řekl/a:

Rozumím tomu dobře, že jedním z vedlejších produktů je ocel za peníze?

Když si zakoupíš fáze stavění lodí za dublony a dokončíš takto loď, tak za každou fázi získanou z Nařízení dostaneš 250 oceli. Čili nepopírám, že to nejde, ale pokud se někdo rozhodne pro tuto cestu, bude to docela dost předražená ocel..

Před 13 hodinami carcass1972 řekl/a:

asi chyba hry ...mam přes steam , ale splnte mise a vubec nemam napsany typy nebo tier lodi v misich...pouze @a nesmyslny slovo, snad to nejakym nahodnym hranim nasbiram a bude aspon graff

Mohl bys prosímtě udělat screenshot toho @a ? 

Beta Tester
67 posts
26,909 battles

Jsem v této hře už od Beta testu, ale tyto doky považuji za naprostou ... od WG. Jestli chci aby lidi hráli tak jim dám možnost aby si loď vyjeli i s tím že to bude časově náročné. Co to je za debilní nápad, že hrej jak magor a stejně si musíš doplatit. Puerto nemám, to bylo náročně a ne všechny dny jsem byl ochoten trávit u počítače, ale můžu to brát tak že je to moje chyba. Když tu loď chci a nemám čas hrát tak si ji koupím. Ale dát loď jako odměnu za plnění misí s tím že to stejně budu muset doplatit je dle mě největší blbost kterou jsem v této hře zažil. 

Players
76 posts
1,662 battles
Před 17 minutami mfabi řekl/a:

Jsem v této hře už od Beta testu, ale tyto doky považuji za naprostou ... od WG. Jestli chci aby lidi hráli tak jim dám možnost aby si loď vyjeli i s tím že to bude časově náročné. Co to je za debilní nápad, že hrej jak magor a stejně si musíš doplatit. Puerto nemám, to bylo náročně a ne všechny dny jsem byl ochoten trávit u počítače, ale můžu to brát tak že je to moje chyba. Když tu loď chci a nemám čas hrát tak si ji koupím. Ale dát loď jako odměnu za plnění misí s tím že to stejně budu muset doplatit je dle mě největší blbost kterou jsem v této hře zažil. 

Já zase s povděkem kvituji, že se z katastrofální přetlakové termínovky s šílenými nároky a časově přesně (a extrémně náročně) stanoveným plánem pro hráče (více-méně volba mezi životem, hrou a prázdnou peněženkou) stala pohodová dvouměsíční akce typu "hraj kdy máš čas " s menšími nároky. Za mě těch 3.500 dublonů za VIII a VI není až taková hrůza v porovnání s PR.

Krok správným směrem @YabbaCoe

• Cool 3

[WG]
WG Staff
6,732 posts
4,523 battles
Před 29 minutami mfabi řekl/a:

Naštěstí se tato skutečnost komunikovala dostatečně dopředu, že prostě nepůjde Odina vyjezdit "zadarmo".

Chápu, že se ti nepozdává, že i když odehraješ, co půjde, tak stejně musíš doplatit dublony, abys tu loď dostal. Nicméně 3500 dublonů za bitevní loď VIII tieru opravdu není moc.

Také mezitím za každou splněnou fázi a také za nařízení dostaneš hromadu menších odměn a pokud třeba nemáš Graf Spee, tak vlastně poměrně snadně můžeš dostat právě tuto kapesní bitevní loď.

Co je však asi nejpodstatnější na celém tomto Doku je ta samotná stavba té lodi, kde můžeš si krásně prohlédnout jak se vlastně taková loď staví a skládá dohromady.

Před 12 minutami Kaz4tel_CZ řekl/a:

Já zase s povděkem kvituji, že se z katastrofální přetlakové termínovky s šílenými nároky a časově přesně (a extrémně náročně) stanoveným plánem pro hráče (více-méně volba mezi životem, hrou a prázdnou peněženkou) stala pohodová dvouměsíční akce typu "hraj kdy máš čas " s menšími nároky. Za mě těch 3.500 dublonů za VIII a VI není až taková hrůza v porovnání s PR.

Krok správným směrem @YabbaCoe

Já jsem upřímně rád za to, že tyto Doky vypadají jinak, než ty lednové, co se náročnosti týče. Já třeba nemám moc času hrát, tudíž mám tak jednu, dvě bitvy denně v průměru a stejně už mám skoro první nařízení hotové. Takže i vyloženě casual hraním se dá v pohodě vyjezdit třeba to Graf Spee...

• Cool 1

Sign in to follow this