Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Stocznia w Hamburgu: zbliża się termin wypełniania dyrektyw!

43 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
1,711 posts

Jak zbudować krążownik Admiral Graf Spee, otrzymać zniżkę na pancernik Odin, a do tego zebrać wszystkie dostępne nagrody? Przeczytajcie naszą szczegółową instrukcję!

Przeczytaj na portalu

[SDS7]
Players
135 posts
7,567 battles

No tak  znowu pachnie wakacyjnym grindem. Będzie ciężko znów poświecić się, rodzina tego nie wybaczy, ale z drugiej strony troszkę stali można zarobić może nie koniecznie pełne 4500 ale tak z 3tysiaki by się przydały :)

[GIZM0]
Players
181 posts
6,360 battles

Grafa już mam, Odina nie specjalnie potrzebuję. Przy mojej dziennej ilosci bitew - max 5-7 chyba nie zrobie tego. Wolę ogródek od grania.

• Cool 1

Players
8 posts
806 battles

Mi to akurat mega pasuje, za 8000 dublonów mam dwa okręty premium dużo innych nagród w tym stal. GDZIE HACZYK?....

[TF16]
Players
2,260 posts
21,682 battles
17 minutes ago, PRESIDENT_PL said:

Mi to akurat mega pasuje, za 8000 dublonów mam dwa okręty premium dużo innych nagród w tym stal. GDZIE HACZYK?....

Haczyk? Hmm, będziesz musiał nauczyć się grać.

• Funny 2

[-GG-]
[-GG-]
Players
336 posts
19,202 battles
8 minutes ago, PRESIDENT_PL said:

Haczyk jest taki, że płacisz 104 zeta za coś co nie bardzo potrzebujesz :)

Za "free" wygrindowałem już Kronstadt, Musashi, Azumę, Benhama, Smolensk, Alaskę, Jean Bart, Yoshino, Salem, Thunderera, Colberta. Marceau, Friselanda, Colberta i Hayate. Za chwilę do "premek" dołączy Moskwa.

Piszę "za free" bo ceną jest to, że od zawsze gram na koncie premium. Tyle, że te 8k dubów to jakieś 4 miesiące premki i gdyby to było nagrodą a nie Odin to byłoby super.

Każdy z tych statków zarobkami i potencjałem zjada ósmy tier. Więc Odin potrzebny mi jak Murzynowi samoopalacz, nawet za "marne" 3500 dubów. 

• Cool 1

[SDS7]
Players
135 posts
7,567 battles
15 minut temu, zdzislawdyrma napisał:

zeby dostac stal to trzeba wydac dublony

Nie doczytałem, ale jeśli jest tak jak piszesz to mamy stal za prawdziwą kasę jak w PaytoRico, no to lipa, a  już się witałem z gąską :Smile_sad:

jest jak wół napisane moja wina ... 

Możecie wykupić wszystkie fazy konstrukcyjne w zamian za dublony i otrzymać wszystkie dostępne nagrody bez czekania. Jeśli zdecydujecie się ukończyć budowę okrętów w Stoczni za pomocą dublonów, nadal będziecie mogli wypełniać dyrektywy. W tym przypadku, zamiast otrzymywać standardowe nagrody za pokonywanie faz konstrukcyjnych otrzymacie 250 jedn. stali za każdą ukończoną fazę. Daje to w sumie do 4500 jedn. stali

[2SORT]
Players
13 posts
5,565 battles

Zaraz, chwila, moment. 8000 dublonów to pakiet startowy, to dopiero 8 faz (czyli nawet Grafa jeszcze się nie dostanie). A jeszcze jest 12 żeby dostać oba okręty. Czyli żeby stal dostać, trzeba jeszcze zapłacić za pozostałe 12 faz. Więc pewnie jeszcze dobrze ponad 10000 dublonów. Jak dla mnie przeszli do etapu sprzedaży stali za kasę. Chyba, że coś źle zrozumiałem.

[SDS7]
Players
135 posts
7,567 battles
14 minuty temu, wizban napisał:

Zaraz, chwila, moment. 8000 dublonów to pakiet startowy, to dopiero 8 faz (czyli nawet Grafa jeszcze się nie dostanie). A jeszcze jest 12 żeby dostać oba okręty. Czyli żeby stal dostać, trzeba jeszcze zapłacić za pozostałe 12 faz. Więc pewnie jeszcze dobrze ponad 10000 dublonów. Jak dla mnie przeszli do etapu sprzedaży stali za kasę. Chyba, że coś źle zrozumiałem.

tak własnie piszą, na forum eng  czytam, że jest teraz Stal za prawdziwą kasę czyli kolejny milowy krok

czyli za pierwsze startowe 8 faz, płacąc 8000 dublonów z góry otrzymamy 1750 stali

czyli 18 faz x 250 stali daje 4500, ale nie jest wyjaśnione ile to będzie kosztować w dublonach w dalszych fazach

[TF16]
Players
2,260 posts
21,682 battles
31 minutes ago, Morski_Dzik said:

tak własnie piszą, na forum eng  czytam, że jest teraz Stal za prawdziwą kasę czyli kolejny milowy krok

czyli za pierwsze startowe 8 faz, płacąc 8000 dublonów z góry otrzymamy 1750 stali

czyli 18 faz x 250 stali daje 4500, ale nie jest wyjaśnione ile to będzie kosztować w dublonach w dalszych fazach

Przecież nie musicie wydawać 8K dublonów. Wystarczy zrobić 18 faz z dyrektyw, zapłacić za dwie ostatnie po 1750 dublonów i cieszyć się dwoma wybitnymi okrętami. W czym problem?

• Cool 1

[SDS7]
Players
135 posts
7,567 battles
Przed chwilą, Lucius_Dentatus napisał:

Przecież nie musicie wydawać 8K dublonów. Wystarczy zrobić 18 faz z dyrektyw, zapłacić za wie ostatnie po 1750 dublonów i cieszyć się dwoma wybitnymi okrętami. W czym problem?

a  kto mówi, że jest  problem ? w swoich postach skupiłem się na stali nie na okrętach, bo nie jestem zainteresowany tymi typami.

Kwestią było ile trzeba wydać dublonów żeby złapać stal i tyle, warto czytać ze zrozumieniem :)

[FJORD]
Beta Tester
616 posts
24,732 battles
godzinę temu, Morski_Dzik napisał:

Jest napisane:  

Fazy konstrukcyjne mogą zostać ukończone poprzez wykonywanie dyrektyw lub poświęcenie 1750 dublonów na przejście każdej z nich.

czyli wypada, że 35 000 dublonów za całość.

[SDS7]
Players
135 posts
7,567 battles
4 minuty temu, komturkonrad napisał:

Jest napisane:  

Fazy konstrukcyjne mogą zostać ukończone poprzez wykonywanie dyrektyw lub poświęcenie 1750 dublonów na przejście każdej z nich.

czyli wypada, że 35 000 dublonów za całość.

ano jest, nie ma tego co za szybko czytać  bo się widzi tylko dobre rzeczy, a tu taki kwasik, te 35K dublonów skutecznie mnie schłodziło, dzięki za wpis i odpowiedz,

Beta Tester
456 posts
10,140 battles
2 hours ago, PRESIDENT_PL said:

8000 dublonów to kosztuje pakiet startowy zawierający pierwsze 8 faz. Kolejne 12 musisz dokupić po 1750 dublonów za każdą. To daje w sumie 29000 dublonów,.........niecałe 400 zł :Smile_popcorn:

[TF16]
Players
2,260 posts
21,682 battles
53 minutes ago, Morski_Dzik said:

a  kto mówi, że jest  problem ? w swoich postach skupiłem się na stali nie na okrętach, bo nie jestem zainteresowany tymi typami.

Kwestią było ile trzeba wydać dublonów żeby złapać stal i tyle, warto czytać ze zrozumieniem :)

A skąd pomysł, że odpisywałem Tobie?

Players
2,573 posts
6,033 battles
Przed chwilą, Targo__PL napisał:

8000 dublonów to kosztuje pakiet startowy zawierający pierwsze 8 faz. Kolejne 12 musisz dokupić po 1750 dublonów za każdą. To daje w sumie 29000 dublonów,.........nie całe 400 zł :Smile_popcorn:

Owe 29 tysięcy dublonów to koszt 382,62 (na dzień 08.06.2020 godzina 20:39). 382,62/20=14,131 za fazę. Pytanie, czy 4500 stali jest warte 382,62zł? Moim zdanie mnie jest. Owszem ,za dublony od razu zdobywamy też Odyna i nagrody etapowe, ale umówmy się co do jednego: mało kto wyda tyle kasy celując w ten pancernik - większość będzie widzieć tylko tą dodatkową stal :Smile_veryhappy:

Jednakże mam pewne pytanie: czy jak kupi się pakiet startowy za 8k dublonów, a resztę 12 faz za dublony po 1750 każda fazę, to czy gra pozwoli nam zbierać stal za dyrektywy czy też musimy wydać 35k dublonów nie kupując pakietu startowego, który (jak podaje samo WG) ma obniżoną cenę.

[FT-B]
Players
547 posts
8,091 battles

Ja tam nie wiem. Na pewno chce pierwszą dyrektywę ,zrobić jak najszybciej. A potem,bez premki będzie raczej słabo. a3 bitwy dziennie, dwa dni w miesiącu trochę dłużej.Może Grafa się uda zrobić. Ale bez spiny. Potrzebne mi to tak,jak następny 50 gr +

[SDS7]
Players
135 posts
7,567 battles
5 minut temu, Lucius_Dentatus napisał:

A skąd pomysł, że odpisywałem Tobie?

Cytowałeś mnie, mój post :) , ale daj już na luz, bo to nie warte :)

[TF16]
Players
2,260 posts
21,682 battles
Just now, Morski_Dzik said:

Cytowałeś mnie, mój post :) , ale daj już na luz, bo to nie warte :)

Ok, daję, bo dyskusja robi się ja przy PRico