Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
emre0623

Oyuna Erişim Engellendi. Yardım Edin Ltfnnn

13 comments in this topic

Recommended Posts

Players
6 posts
134 battles

Attached File   ss.bmp   3MB Merhaba ;

Bugün World Of Warship oyununu yeni indirdim. Oyuna Girdigimde login yerine hotmail ve sifremi yazdım Oyuna Giriş Engellendi Yazıyor ( Resimdeki Gibi ) Ben internetten araştırdım orada ban yemşsindir fln yazıyodu o yüzden yeni hesap açtım ondada Giriş Engellendi Yazıyor. Yardım Edin Ltfnnnn 

ss.bmp

Alpha Tester
209 posts
61 battles

Oyunu çeşitli yerlerden indirebilirsin ama hesabın beta tester değil ise indirmen sana fayda sağlamaz.

Alpha Tester
209 posts
61 battles

ön sipariş paketleri alarak hem premium gemi hemde cbt erişimi kazanırsınız.

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,874 battles

oyun herkeze ne zaman açılacak peki

Yapımcılar uygun gördüğünde... Bu da şu demek, açıklanana kadar hiç kimse bilmiyor...

Players
2 posts
214 battles

oyun herkeze ne zaman açılacak peki

hedef olarak belirledikleri premium sayısına ulaşana kadar.

tabii bu sayıya ulaşana kadar oyunu beklemekten sıkılan,oyunu bırakan oyuncu sayısı da doğru orantıda artacaktır.

Alpha Tester
209 posts
61 battles

hedef olarak belirledikleri premium sayısına ulaşana kadar.

tabii bu sayıya ulaşana kadar oyunu beklemekten sıkılan,oyunu bırakan oyuncu sayısı da doğru orantıda artacaktır.

Açıkcası oyun henüz hazır değil.

20 adet oyun gelişim süreci belirlemişler. Güncellemelerle bu gelişim süreçleri yükleniyor. Şuan henüz 7. seviyede. Oyunun eksiği bir hayli fazla. Yeterli sayıda test oyuncusuna sahip. Bunu, Kapalı Beta sürecindeyken online oyuncu sayısının WOWp daki online oyuncu sayısını geçmesinden anlayabiliyoruz. Şayet ısrarla ben illa oynayacağım, oynamazsam olmaz diyenler için de ön sipariş paketleri belirlemişler. Premium gemilerle birlikte Kapalı Betaya erişim de sağlıyor. Onlardan birini de satın alabilirsiniz. Buna da para veremem diyorsanız Wargaming sosyal medya hesapları ve forumlarını takip ediniz. Kodlar dağıtılıyor, yarışmalar yapılıyor.

Players
1 post

Benim 8 aydır oyuna girmiyor sayfaya erişiminiz engellendi sebep hesap kilitli ??? kaç kere bunu söylemem lazım hile kullanamadım kredi kartı ile alışveriş yapdım 1 ay sonra kapandı böylemi hizmet veriyorsunuz ya hesabımı geri aktif edin yada paramı geri verin bütün emeğime yazık oldu şimdi...

Sayfaya erişim engellendi: hesabınız kilitli.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.