Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Armada: Pyotr Bagration

34 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,189 posts
4,347 battles
Před 47 minutami admiral_Philippe_Blahaj řekl/a:

Ta německá vlajka hned na začátku je tam schválně?

To měla být kořistní loď :cap_haloween:

Omlouváme se, stane se.. víš jak, pátek, všichni už se vidí doma :cap_yes:

• Cool 1
  • Funny 1

[1-CSP]
Players
419 posts

No jen tak na první pohled... Trup US křižníků , věže od sebe a posazení a nízká paluba jako Italové a věže ryze Německé...  Hezký hybrid , ale já zůstanu raději u osvědčených lodí . Jak říkám NEBRAT.  :cap_wander:

• Bad 1

Players
15 posts

Kúpil som si ju a nemôžem povedať , že by to bolo tak strašné , dostrel má , pancier tiež , torpéda dostrel 8 km a vie aj rozdať rany + PVO na úrovni . Ako každá loď má svoje klady a zápory ale nevidel by som to tak negatívne . 

[1-CSP]
Players
419 posts
20 hours ago, jaroslav78svk said:

Kúpil som si ju a nemôžem povedať , že by to bolo tak strašné , dostrel má , pancier tiež , torpéda dostrel 8 km a vie aj rozdať rany + PVO na úrovni . Ako každá loď má svoje klady a zápory ale nevidel by som to tak negatívne . 

Popravdě raději si koupím jakoukoliv loď a přetrpím SMOLENSK , STALINGRAD  a podobné nesmysli . U mě prostě tyhle sci-fi lodě rádoby Sovětské éry nenajdeš vůbec. Zkus se jen podívat na rozdíl v ponorkách . Nic víc snad do očí nebije . Zkus si sám udělat seznam nejlepších ponorek za WWII a srovnej si to . Je to spíš k blití.... :cap_money: 

[WG]
WG Staff
4,189 posts
4,347 battles
V 6. 6. 2020 v 14:17 Thorisin řekl/a:

Popravdě raději si koupím jakoukoliv loď a přetrpím SMOLENSK , STALINGRAD  a podobné nesmysli . U mě prostě tyhle sci-fi lodě rádoby Sovětské éry nenajdeš vůbec. Zkus se jen podívat na rozdíl v ponorkách . Nic víc snad do očí nebije . Zkus si sám udělat seznam nejlepších ponorek za WWII a srovnej si to . Je to spíš k blití.... :cap_money: 

Seznam nejlepších ponorek, ale v jakém ohledu? Velikostí? Četností? Úspěšností zásahů?

A jaký tak propastný rozdíl je mezi S-1 a Cachalotem či U-69 ve hře?

• Cool 1

[1-CSP]
Players
419 posts
21 hours ago, YabbaCoe said:

Seznam nejlepších ponorek, ale v jakém ohledu? Velikostí? Četností? Úspěšností zásahů?

A jaký tak propastný rozdíl je mezi S-1 a Cachalotem či U-69 ve hře?

2-4 km na torpédech , něco na rychlosti torpéd ? Něco na Obratnosti pod hladinou ? Něco na HP ? Něco na počtech torpéd ? Něco na vzdálenosti využití sonaru ? Něco na rozdílech ve spotřebních doplňcích?  Já vím je toho poměrně málo ..... Asi.... :cap_cool:

[WG]
WG Staff
4,189 posts
4,347 battles
Před 3 hodinami Thorisin řekl/a:

2-4 km na torpédech , něco na rychlosti torpéd ? Něco na Obratnosti pod hladinou ? Něco na HP ? Něco na počtech torpéd ? Něco na vzdálenosti využití sonaru ? Něco na rozdílech ve spotřebních doplňcích?  Já vím je toho poměrně málo ..... Asi.... :cap_cool:

Dosah torpéd: 1. Cachalot, 2.S-1, 3. U-69

Rychlost torpéd: 1. Cachalot, 2.S-1, 3.U-69

Obratnost pod hladinou: S-1 je sice rychlejší pod vodou, ale U-69 zase rychleji klesá, či stoupá, tak abych to seřadil: 1.S-1, 2. U-69, 3. Cachalot

HP: 1.U-69, 2.Cachalot, 3. S-1

Počet torpéd: Tady je na tom nejhůř U-69, jelikož má na zádi pouze 1x1, jinak vepředu mají stejně. Co se ale týče doby nabíjení, tam jasně vede právě U-69, který navíc má ty torpéda nejsilnější.

Torpéda: Překvalifikujem to na toto: 1.U-69, ti dva jsou pak podobně, ale dejme tomu 2.S-1, 3.Cachalot.

Sonar: Ten se odvíjí od vzdálenosti torpéd, německý spotřebovává baterii méně, americký zase mnohem déle vydrží a je podstatně rychlejší, takže: 1.Cachalot, 2.S-1, 3.U-69

Spotřební doplňky: Ty rozhodně nemusí být finální, každý má jiný, aby se to otestovalo. Ale pravda, nejraději bych asi opravářskou četu, i když hydro se taky hodí.

Každopádně z tohoto srovnání mi vychází, že jasný vítěz je Cachalot, na druhém místě S-1 a za nimi U-69. Chudák U-boot, to souhlasím, tam bych chtěl, aby byl němec lepší.

Ale kde je tak do očí bijící rozdíl mezi S-1 a ostatními ponorky, tedy?

[1-CSP]
Players
419 posts
On 6/9/2020 at 10:42 AM, YabbaCoe said:

Dosah torpéd: 1. Cachalot, 2.S-1, 3. U-69

Rychlost torpéd: 1. Cachalot, 2.S-1, 3.U-69

Obratnost pod hladinou: S-1 je sice rychlejší pod vodou, ale U-69 zase rychleji klesá, či stoupá, tak abych to seřadil: 1.S-1, 2. U-69, 3. Cachalot

HP: 1.U-69, 2.Cachalot, 3. S-1

Počet torpéd: Tady je na tom nejhůř U-69, jelikož má na zádi pouze 1x1, jinak vepředu mají stejně. Co se ale týče doby nabíjení, tam jasně vede právě U-69, který navíc má ty torpéda nejsilnější.

Torpéda: Překvalifikujem to na toto: 1.U-69, ti dva jsou pak podobně, ale dejme tomu 2.S-1, 3.Cachalot.

Sonar: Ten se odvíjí od vzdálenosti torpéd, německý spotřebovává baterii méně, americký zase mnohem déle vydrží a je podstatně rychlejší, takže: 1.Cachalot, 2.S-1, 3.U-69

Spotřební doplňky: Ty rozhodně nemusí být finální, každý má jiný, aby se to otestovalo. Ale pravda, nejraději bych asi opravářskou četu, i když hydro se taky hodí.

Každopádně z tohoto srovnání mi vychází, že jasný vítěz je Cachalot, na druhém místě S-1 a za nimi U-69. Chudák U-boot, to souhlasím, tam bych chtěl, aby byl němec lepší.

Ale kde je tak do očí bijící rozdíl mezi S-1 a ostatními ponorky, tedy?

A kam se Ztratil heal ? Aha...  Ne já se snažím hru hodnotit bez naprostého nezaujetí , i když to občas tak nevypadá a já si to uvědomuji . Stejně zajímavé bude nejen srovnání ponorek v testu (nebo in WORK) stejně jako ten další průser co se blíží.... Odin, Aegir  a Siegfired . A to nejen tabulkově , ale hlavně v pojetí stejných lodí USSR vs. Kriegsmarine... Ten test by mě totiž dost zajímal. Myslím s pohledu hráče a naprosto nezaujatě  :cap_haloween:  právě proto , že pořád čtu o tom jak je vše ideálně vyváženo ,ale odcházejí důležití CC a každý kdo řekl svůj názor do teď od začátku u nás je out.... Musím jmenovat ?  :cap_horn:

[WG]
WG Staff
4,189 posts
4,347 battles
Před 11 hodinami Thorisin řekl/a:

A kam se Ztratil heal ? Aha...  Ne já se snažím hru hodnotit bez naprostého nezaujetí , i když to občas tak nevypadá a já si to uvědomuji . Stejně zajímavé bude nejen srovnání ponorek v testu (nebo in WORK) stejně jako ten další průser co se blíží.... Odin, Aegir  a Siegfired . A to nejen tabulkově , ale hlavně v pojetí stejných lodí USSR vs. Kriegsmarine... Ten test by mě totiž dost zajímal. Myslím s pohledu hráče a naprosto nezaujatě  :cap_haloween:  právě proto , že pořád čtu o tom jak je vše ideálně vyváženo ,ale odcházejí důležití CC a každý kdo řekl svůj názor do teď od začátku u nás je out.... Musím jmenovat ?  :cap_horn:

Heal jsem jmenoval, jen jsem ti říkal, že to tak bylo rozhozeno pro potřeby otestování těchto spotřebních doplňků. Navíc v tomto srovnání by to stejně z S-1 neudělalo tak hodně OP věc s porovnání s Cachalotem a U-69, jak jsi zmiňoval.

Odin, Ägir a Siegfried, tabulkově... které konkrétní tabulky máš na mysli? Herní výkony, statistiky?

A prosímtě vyjmenuj mi ty důležité CCčka, kteří odešli za to, že řekli svůj názor. Děkuji

[TORPZ]
[TORPZ]
Beta Tester
158 posts
18,568 battles
17 hours ago, Thorisin said:

Docela by mě zajmalo jak s Kronshtadtem ubiješ kompetentního hráče se Siegfriedem... A kteří důležití CC odešli (prosím jmenuj jen ty opravdu důležité)?

[1-CSP]
Players
419 posts
1 hour ago, ScarecrowCZ said:

Docela by mě zajmalo jak s Kronshtadtem ubiješ kompetentního hráče se Siegfriedem... A kteří důležití CC odešli (prosím jmenuj jen ty opravdu důležité)?

Houmer ? Vojcek ? Ani jeden nebyl zlej , ale víme o co šlo... Že ? :cap_haloween: Proto říkám ,že by mě zajímalo srovnání ,pokud by oba styly lodí hrály hráči na špičce , tak bych chtěl vidět srovnání ... Nebo třeba Srovnání Bagratyona a Prince Eugena... Jen tak pro zajímavost...

[1-CSP]
Players
419 posts
8 hours ago, YabbaCoe said:

Heal jsem jmenoval, jen jsem ti říkal, že to tak bylo rozhozeno pro potřeby otestování těchto spotřebních doplňků. Navíc v tomto srovnání by to stejně z S-1 neudělalo tak hodně OP věc s porovnání s Cachalotem a U-69, jak jsi zmiňoval.

Odin, Ägir a Siegfried, tabulkově... které konkrétní tabulky máš na mysli? Herní výkony, statistiky?

A prosímtě vyjmenuj mi ty důležité CCčka, kteří odešli za to, že řekli svůj názor. Děkuji

Je to  postupné a s vývojem hry a asi i vzájemné komunikaci . Podle mě je hodně na škodu , že odešel Houmer a mrzí mě i zklamání Vojcka ... Oba jsem rád sledoval ,ale sledovat jak se štve nekomunikativnost a jak jsou otrávení , to lidem taky moc nepřidá..Že ?   Spíš by bylo zajímavé udělat turnaj a postavit ty lodě proti sobě .. Siegfried versus Krohndstadt , nebo Bagratyon versus Princ Eugen.. Atd... Protože většina lodí co byla ve hře dřív tristně zastarala a už o ně není péče, nebo minimální.. Třeba Japonská CC... Bída

[1-CSP]
Players
419 posts
8 hours ago, YabbaCoe said:

Navíc , když se ptám nemyslím to zle , pokud chcete aby si někdo tu loď koupil jakoukoliv , chci vidět konkurenceschopnost... Třeba opět Odin versus Vladivostock ???

[WG]
WG Staff
4,189 posts
4,347 battles
Před 26 minutami Thorisin řekl/a:

Houmer ? Vojcek ? Ani jeden nebyl zlej , ale víme o co šlo... Že ? :cap_haloween: Proto říkám ,že by mě zajímalo srovnání ,pokud by oba styly lodí hrály hráči na špičce , tak bych chtěl vidět srovnání ... Nebo třeba Srovnání Bagratyona a Prince Eugena... Jen tak pro zajímavost...

Houmer tehdy odešel sám, argumentoval mi to tehdy tím, že prostě jeho zájem se přesunul na jinou hru a tudíž se už nebude dále věnovat lodím.

Vojda bohužel také odešel sám, kdy mi jen suše oznámil, že končí jako kontributor a na víc se ho ptát nemám. Dal jsem mu čas na rozmyšlenou a jelikož se mi pak neozval, tak jsem jej z programu dle jeho vlastního požadavku odebral.

Nicméně musím s tebou souhlasit v tom, že oba byli důležití pro československou komunitu. Houmer stále byl největším českým lodním streamerem a byl také prvním, kdo ve větší míře streamoval a vytvářel videa.

Vojda zase stál u budování a rozmachu Československé Twitch komunity.

Když to tak vemu, já vlastně zatím nevyhodil žádného kontributora :cap_yes:

[1-CSP]
Players
419 posts
Před 12 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Houmer tehdy odešel sám, argumentoval mi to tehdy tím, že prostě jeho zájem se přesunul na jinou hru a tudíž se už nebude dále věnovat lodím.

Vojda bohužel také odešel sám, kdy mi jen suše oznámil, že končí jako kontributor a na víc se ho ptát nemám. Dal jsem mu čas na rozmyšlenou a jelikož se mi pak neozval, tak jsem jej z programu dle jeho vlastního požadavku odebral.

Nicméně musím s tebou souhlasit v tom, že oba byli důležití pro československou komunitu. Houmer stále byl největším českým lodním streamerem a byl také prvním, kdo ve větší míře streamoval a vytvářel videa.

Jí to vidím taky na závěrečnou... Něco je rozbitého pokud vynuluješ 4 větvě lodí do 10 tieru a dostaneš jen 10 k bodů.. A jenom peníze tohle nezachrání... Dík za pokec. Mám 10 k výzkumných bodů ze 4 lodních větví ... Něco se pokazilo... Už za první mám snad na nárok na 20 k pokud se nepletu . Něco se [edited] a já fakt nemám náladu pořád řešit nedodělané věci... Fakt ne, to jako sorry !

[1-CSP]
Players
419 posts
Před 12 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Chtěl jsem zkusit Siegrieda , ale zkusím akorát [edited]... Skvělý a na nulování větví příště [edited]. Ale moc dík za takový support. Tuhle hru 100 doporučím všem co znám ! Moc děkuji !!!

[WOTN]
Players
144 posts
4,624 battles

Mas je vynulovany a znova vyzkoumany?

• Cool 2

[1-CSP]
Players
419 posts
10 hours ago, Yebat said:

Mas je vynulovany a znova vyzkoumany?

A nedostávají se body za nulování ? Jako , že bych je mohl za 0 resetovat znovu ??? Sakra dobrý nápad, co mě nenapadl. 

[WOTN]
Players
144 posts
4,624 battles

Ne, musis to znova vyzkoumat, at uz vyjezdit nebo pres freeXP, a teprve za to pak dostanes vyzkumne body. Nejsi prvni ani posledni kdo to pochopil spatne, ja jsem si to taky tak vysvetlil v prvnim okamziku.

[TORPZ]
[TORPZ]
Beta Tester
158 posts
18,568 battles
17 hours ago, Thorisin said:

Aegir Kron rozmetá pokud neukáže víc než 35 stupňů úhel. Pokud Kron skusí jousting, dostane 4 torpéda na cestu. Co se týče Siegfriedu vs Kronshtadtu - tady není soutěž, Kron nemůže dělat nic a Siegfried mu probíjí 25mm plátování před věží A.

Bagration vs Hipper - to by byl hodně těsnej souboj ale výhodu by měl mít bagration.

[TORPZ]
[TORPZ]
Beta Tester
158 posts
18,568 battles
1 hour ago, Thorisin said:

A nedostávají se body za nulování ? Jako , že bych je mohl za 0 resetovat znovu ??? Sakra dobrý nápad, co mě nenapadl. 

Přečti si wiki...

A ne, nevěřím ti, že nemáš správně připsaný body

• Cool 1

[1-CSP]
Players
419 posts
1 hour ago, ScarecrowCZ said:

Přečti si wiki...

A ne, nevěřím ti, že nemáš správně připsaný body

Potřebuješ screnshot ??? Proč bych jako měl kecat...