Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
DariusJacek

Szukam klanu do dywizjonów i na klanówki.

3 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,808 posts
12,233 battles

Hej.

Szukam klanu gdzie mógłbym się uczyć od lepszych, pograć a dywizjonie, oraz na klanowkach w sztormie, w którym mam już trochę doświadczenia, a i może nawet wyżej. 

W obecnym klanie mamy zbyt mało dobrych, oraz aktywnych graczy do gry alfą, często ciężko jest zebrać ekipę, łatamy skład kim popadnie i to jest frustrujące na dłuższą metę. 

Mam 40 parę lat, gram sporo, ale nie zawsze mogę wieczorami, taka praca niestety. Mogę używać wowsowego komunikatora i discorda.

Moje staty solo: https://wows-numbers.com/player/550093666,DariusJacek/?type=solo nie są najlepsze, ale są moje własne i to nie jest moje ostatnie słowo :) 

WoWs to moja pierwsza gra tego typu i zacząłem od radosnego popełnienia wszystkich błędów czerwonych, młodych kartofelków, ale powoli wraz z doświadczeniem nauczyłem się w końcu trochę, bo ostatnie 200 gier mam około 60%WR solo w większości na T8-10.

Mam około 10 000 bitew i 20stu T10.  Ulubione klasy w kolejności: dd, ca, bb, cv. Lubię grać na różnych tierach od 3 do 10. Jedynie 7ki ostatnio już nie są fajne z wiadomych względów MM. 

Ulubione okręty obecnie to Radar Mino, TRB Yugumo i Yamato. 

Szukam polskich klanów tutaj,  szukam też anglojęzycznych w podobnym wątku na angielskim forum, ale wiadomo, że ze swojakami najlepiej. :cap_haloween:

Players
1,808 posts
12,233 battles

Ok, temat do zamknięcia, WOB przekonali mnie.

• Cool 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.