Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Wargaming Game Center – wszystko w jednym!

60 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1 post
1,894 battles

Oczekiwanie na autoryzacje ............

Błąd łączenia z serwerem.

Nieprawidłowy adres email lub hasło.

Połącz.

Zmiana konta.

[FALAN]
[FALAN]
Players
24 posts
21,863 battles

No bez jaj. Wczoraj wszystko śmigało.A swoją drogą; to już chyba tradycja, że WG ma ciągłe problemy ze wszystkimi aktualizacjami ...

Tylko dlaczego zawsze cierpią na tym gracze ? :Smile_facepalm:

[GOFER]
Beta Tester
2,921 posts
8,494 battles

Tak jest ! Nainstalują modów,a później płacz,że nie działa.... Ze strony WG na pewno wszystko jest w porządku.

• Cool 1
  • Funny 3
  • Bad 1

[_HWM_]
[_HWM_]
Players
76 posts
7,839 battles
35 minut temu, Natasza_A napisał:

Oczekiwanie na autoryzacje ............

Błąd łączenia z serwerem.

Nieprawidłowy adres email lub hasło.

Połącz.

Zmiana konta.

Mam to samo ale dziwi mnie bo serwer widnieje jako dostępny i wgc mam od dawna. Inne gry działają prawidłowo, do WoT loguję się przez wgc bez problemu.

Players
12 posts
8,223 battles

Nigdy nie miałem żadnego moda w WoW, wczoraj było ok, a dzisiaj nie mogę wejść do zbrojowni - "serwer jest niedostępny". Reszta działa:

serwer.jpg

[GOFER]
Beta Tester
2,921 posts
8,494 battles

Ja się zalogowałem ( ale nie chciało pójść) to się przelogowałem oraz ponownie zalogowałem.Przekierowało mnie i teraz będę grał.I zmieniłem ustawienia grafiki .Co pomogło mi bo teraz mam większe wszystko. Takie moje porady.

Players
12 posts
8,223 battles

Ewidentnie wina jest po stronie WG, od wczoraj nic nie zmieniałem na kompie, nie było żadnego update Windowsa czy też sterowników do karty graficznej. Gram na monitorze 27" i nie chcę mieć wszystkiego "większego" ;-)

• Cool 1

Players
5,398 posts
24,445 battles

Musiałem zainstalować, żeby wejść na testowy i wtedy on zastepuje standardowego WoWSLauncher-a. Byłem podejrzliwy, ale się okazało, że jest dużo wygodniej niż było, jezeli ma się kilka kont. Możliwość jednoczesnego grania i ściągania aktualizacji tez jest zmianą na lepsze.

Minus to migająca ikonka podczas aktualizaji i nie wiem jak wyłączyć autologowanie. no bo jezeli ktoś mi wejdzie na kompa, to mógłby mi niezłego bigosu na koncie zrobić ...

Players
726 posts
5,106 battles

Co ten nowy launcher jeszcze będzie próbował mi wcisnąć do systemu ? To coś na kształt Steama, Epic games launchera, Battle.Net ?

Players
5,398 posts
24,445 battles
26 minutes ago, ThePoisonDwarf said:

Co ten nowy launcher jeszcze będzie próbował mi wcisnąć do systemu ? To coś na kształt Steama, Epic games launchera, Battle.Net ?

A on coś wciska poza podmianą starego na nowy, którego instaluje w oddzielnym katalogu? Ten nowy przynajmniej wyświetlił, że nie mam nowych Visual C++ Redistributables potrzebnych dla gry.

[BURZA]
[BURZA]
Players
173 posts
22,595 battles

Na razie odpalam z "WorldOfWarships.exe". A potem chyba przyjdzie czas pożegnać się z grą skoro WG chce mnie uszczęśliwić na siłę. Zresztą widać że są takie same jaja, jak w przypadku WoT'a były.

3 hours ago, __Rogue__ONE__ said:

Te problemy są tylko z Waszej strony drodzy gracze, na pewno macie dużo modów zainstalowanych oraz może złe sterowniki do karty graficznej albo coś, bo  jest info od CM PL Limberjaka że u niego wszystko działa OK, więc może przeinstalujcie WGC albo gre.

A może jeszcze komp jest zły? Temperatura powietrza, ciśnienie i wilgotność też ma na to wpływ? Było dobrze to po co to psuć?

• Cool 2

[FT-B]
Players
587 posts
8,881 battles

Mnie tam odpala. Bardziej się zastanawiam, po co jeszcze gram:D Zrobię 10 tiery w rok..potem nowy PC, i w sumie co najmniej 4 lata, nie będę w to grał XD Znaczy wiecie, kontenery na urodziny, i na święta,i po 4 latach wielkie otwarcie...ciekawe czy doczekam się nowego silnika w tej grze :D

[_SCR-]
Players
314 posts
4,376 battles

Ja to nawet nie wiedziałem że w WOWS można grać inaczej niż przez WGC. Korzystam z WGC odkąd wyszło. Zawsze wszystko działa. Nigdy nie było żadnych problemów.

• Cool 1

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
Just now, Mikhail__ said:

Ja to nawet nie wiedziałem że w WOWS można grać inaczej niż przez WGC. Korzystam z WGC odkąd wyszło. Zawsze wszystko działa. Nigdy nie było żadnych problemów.

Tak samo u mnie.

• Bad 1

[_PL_]
Players
20 posts
15,437 battles
1 hour ago, Milos__Varak said:

Na razie odpalam z "WorldOfWarships.exe". A potem chyba przyjdzie czas pożegnać się z grą skoro WG chce mnie uszczęśliwić na siłę. 

tak samo uważam. nie gram w czołgi, samoloty, jakieś pogańskie historie. nie potrzebuję oglądać reklam szamponu przeciwłupieżowego podczas aktualizacji. nie uruchamiam kombajnu jak chcę skosić trawnik. Teraz płatne trolle WG rzucą się udowadniać jakie to fajne , cool i w ogóle "must have"

Idzie lato, za tydzień otwierają siłownie, naprawdę będzie co robić, powodzenia wszystkim w realnym życiu

• Cool 1

[PBD]
[PBD]
Beta Tester
23 posts
Spoiler

jakim prawem kazecie mi WG instalowac aplikacje (sledzaco - reklamujaca inne Wasze smieci) skoro gram (nie wiem czemu?) juz tylko w WOWSA (bo w WOTA po latach i kolejnym szachrajstwie z Waszej strony juz przestałem ) ??? ja mam zyczenie grac tylko w to za co placilem latami (durne premium , oszukane premki i lewa kryptowaluta tzn dublony ) i nie mam zyczenia zasmiecac sobie kompa i zarazac (zmieniac wpisy w rejestrze, polecam lekture) kompa ? gdzie znalesc sposob a odpalenie gry bez debilnego lauchera , bo wyrazajac gode na warunki jako beta tester podczas zakladania konta pare lat temu nikt mnie nie informowal o tym, ze mam sobie w kompa wsadzic "obcego" na wasze widzimisie

• Cool 2
  • Funny 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this