Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Falathi

Drzewka Technologiczne - Amerykańskie pancerniki

3 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
2,278 posts
5,010 battles

Amerykańskie pancerniki nie są, jak się spodziewaliśmy, takimi niezdarnymi kolosami. Inżynierowie amerykańscy mądrze rozlokowali pancerz, tam gdzie był najbardziej potrzebny. Dowiedzcie się, dlaczego – w artykule w z serii : Drzew technologiczne!

Przeczytaj cały artykuł

[-FWS-]
[-FWS-]
Beta Tester
225 posts
7,419 battles

Szanowni Pracownicy Wargamingu,

Jako aktywny i oddany gracz czuję się rozczarowany i upokorzony Waszym podejściem do wykonywanej pracy i brakiem elementarnego szacunku dla klienta, którym jestem.Od samego początku istnienia gry brakuje mi kontaktu z przedstawicielami załogi Wargaming’u. Informacje o grze docierają z opóźnieniem i błędami w tłumaczeniu. Zadawane pytania pozostają bez odpowiedzi od osób kompetentnych. Konkursy organizowane są sporadycznie bez istotnej gratyfikacji w stosunku do poświęconego czasu.

Niesamowicie frustruje mnie brak end-game’u. W grach multiplayer klany są podstawą – na te oficjalne czekamy już rok. Wysiłki już zorganizowanych społeczności (wstępnie utworzonych klanów) są pomijane mimo ich intensywnego zaangażowania organizacyjnego jak i finansowego.  To one na własną rękę wymyślają konkursy i z własnej kieszeni sponsorują nagrody.

Znudzony powtarzalną zabawą, swoją uwagę i środki finansowe kieruję ku produktom innych firm, które w przeciwieństwie do Was traktują graczy jednakowo bez względu na serwer regionalny.

Oczekuję:

• Wspierania zorganizowanych społeczności (klanów).

• Kompetentnych koordynatorów społeczności, którzy będą chcieli mnie wysłuchać, odpowiedzieć na moje pytania i rozwiązać występujące problemy w jak najkrótszym czasie.

• Organizacji atrakcyjnych konkursów, bez konieczności czekania na nagrody miesiącami.

• Aktywnej walki z botami, warpackami i graczami AFK.

• Dostarczania informacji o zmianach w grze i przyszłych atrakcjach.

• Traktowania mnie z szacunkiem na jaki zasługuję.

Odmawiam dalszego finansowania Waszej działalności. Istotne zmiany oraz pełne zaangażowanie pracowników są jedynym sposobem na odzyskanie mojego zaufania a także aktywnego uczestnictwa w grze.

Z poważaniem

Wasz Klient hoody131

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.