Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Tygodniowe misje bojowe: Operacja Dynamo

8 comments in this topic

Recommended Posts

[ASOS]
Players
435 posts

O co tu chodzi?

Operację Dynamo i tę całą kolekcję Dunkierka zrobiłem ze 3 lata temu ...

A teraz dostępne są kontenery, z tych kontenerów wylatują przedmioty (które już dawno mam), ale wszystkie duplikaty nie są dostępne w kolekcji, ani nic się nie dzieje. 

To po co te kontenery?

Jak zmienić? 

Bo jeśli już mam to dawno uzbierane, i mam tego kapitana Dunierkiewicza, to chyba powinienem móc te nowe przedmioty na coś wymieniać ...?

Nie kumam tego ..: D

Wolałbym zbierać w tym czasie innej kolekcji.

• Funny 1
  • Boring 1

[ASOS]
Players
435 posts
1 minute ago, brzeczyszkiewicz123 said:

Jak masz całą kolekcję, to duplikaty automatycznie na sreberko wymienia. 15k zdaje się.

15K srebra???

Za jeden przedmiot?

15K srebra to jakieś wielkie NIC:)

Pewnie dlatego nie zauważyłem żeby te przedmioty cokolwiek dawały....:D

[E--C]
Players
1,833 posts
16,808 battles

Wiesz, kolekcje wznawiane są po to, żeby ci, co wcześniej nie zrobili, mogli nadrobić. Ty jak zrobiłeś, to masz kamuflaż i trochę srebra, na otarcie łez.:cap_haloween:

[ASOS]
Players
435 posts
16 minut temu brzeczyszkiewicz123 powiedział:

Wiesz, kolekcje wznawiane są po, żeby ci, co wcześniej nie zrobili, mogli nadrobić. Ty jak zrobiłeś, to masz kamuflaż i trochę srebra, na otarcie łez.: cap_haloween:

Do nieuczciwe.

W tej sytuacji, jako weteran powinienem dostać jakiś prezent ...: D

Mogę liczyć jedynie, że z kontenera wyskoczy mi Gallant, którego mam od ho ho ho ...., to wtedy bym dostał równowagę wartości w złocie.

I też dziwne, bo była Operacja Dynamo do grania. A teraz jest kolekcja bez operacji. A to była najciekawsza operacja. 

W ogóle ...., to trochę dziwna akcja z tymi operacjami, jest ich chyba 5, i dodatek grywalne jedynie w dywizjonie.

I dlaczego nie ma operacji na X tierze? Albo na VIII?

Na VIII jest lepiej, bo większość okrętów na VIII jest historycznych. 

A nie radosna twórczość i jakieś sowieckie mutanty science fiction .. :) 

Ta twórczość jest naciągana do tego stopnia, że w sowieckich mutantach już na VIIIt, w rzeczywistości istniały 3, a jest 11.

Tak..., sowieci mają 11 (!!!!!) okretów 8t.

Z czego istniały 3 ....... !!! : D: D: D Ogniewoj, Czapajew i Kutuzov.

Mają rozmach ......... : D

• Boring 4

[HOB]
Moderator
1,900 posts
8,263 battles

Już nie pierwsza okazja że dają w ramach misji kontenery z kolekcji. Dla większości aktywnych graczy ze stażem to po prostu parę sygnałów, kamuflaży i kredytów. Z tym że 2/3 z nich to praktycznie bezwartościowa waluta, dopiero sygnały stały się nieco więcej warte, gdy okazało się można je montować w większych ilościach.

Cecha wyróżniająca kontenery Dunkierki to szansa na Gallanta. Bardzo mała, ale istnieje. Widziałem gdzieś zestawienie, gdzie ktoś kupił bardzo dużo takich kontenerów i zdobył Gallanta. Atrakcyjny jest także system przyznawania rekompensaty. Jeszcze przed czasem ninjanerfa kontenerów kolekcyjnych (podmiana smoczych sygnałów na zwykłe) właśnie kontenery Dunkierki były relatywnie warte zakupu - tysiąc węgla za smoka i szansę na Gallanta lub odpowiednik.

Praktyczne zastosowanie teraz? Dotyczy tylko części graczy. Przede wszystkim nowszych, by przestawić kolekcję, zmotywować do uzupełnienia węglem. A przy okazji miły gest dla tych co nie chcą wydawać węgla, a mieć kolekcję (można to było osiągnąć przez niepełną aktywność lub nieprzemyślane wydawanie duplikatów)

[MKDP]
Players
25 posts
2,857 battles

Mój dowódca coś o tym wspominał ,że misje i kolekcje się powtarzają i że jak czegoś nie dam rady skończyć to po pewnym czasie wracają.

Jeśli chodzi o kolekcje to jedziesz dalej gdzie się zatrzymałeś . Czy to prawda ? a misje ? nie wiem .Wódz nie dokończył misji by otrzymać INDIANAPOLIS , bo wylądował w szpitalu a tam używanie laptopów było zabronione(zabrali mu laptop na 2 tygodnie).

Zawsze coś jest w tych kontenerach ,a weterani nie interesują się takimi rzeczami i mają wyższe cele .Nowych to bardzo interesuje.

Jako weteran czujesz się poszkodowany ? Zawsze coś dostajesz .dla mnie 15 000 to dużo i sygnały ,kamuflaże zużywam na bieżąco zawsze jest mi ich mało.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this