Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

WoWS x Warhammer 40 000: Impérium proti Chaosu

29 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,954 posts

Pamatuji si, ze jsem naposledy hral myslim Warhammer kde jsem mohl bojovat za upiry, trpasliky, lesni elfy atd a a ta hra byla docela rozbita herne. Nevite nekdo, jestli to uz je hratelne nebo to je porad rozbite? Bavily me stare dily Napoleon, Shogun, Empire atd a ty byly hratelne velmi dobre a Warhammer me docela zklamal na ten potencial...

[SALIS]
Players
1,076 posts
16,499 battles

Normálně nemám rád "omalovánkový lodě" (a pořád si myslím, že do hry nepatří) a nesouvisející spolupráce WG. Ale tady jste se trefili na můj vkus 

Spojler

Blood for the blood god! Skulls for the skull throne! :fish_viking::Smile_izmena:

Tak doufám, že s toho vyleze něco zajímavého (nejenom předprodej misí na krabičky s neznámým obsahem, které budou za měsíc dostupné všem, teda jestli to chápu dobře). :cap_hmm:

Ale vzhledem k "ekonomickým modelům" (čti cenám) které mají nastavené obě společnosti  (jak GW tak WG) pochybuji že to bude něco pro mě finančně dostupného :Smile_trollface: :Smile_sad:

• Cool 1

[WG]
[WG]
WG Staff
8,419 posts
4,670 battles

Omlouvám se, ale bohužel více informací, které bych vám mohl sdělit momentálně nemám. V tomto jsme vázáni na plánu dohodnutém v rámci spolupráce.

Jak bylo v článku napsáno, více podrobností oznámíme později.

[WG]
[WG]
WG Staff
8,419 posts
4,670 battles

Takže změna, dostali jsme info, co je v těchto kontejnerech:

V kontejnerech Warhammer 40,000 můžete najít jednu z těchto odměn: Speciální tématickou spotřbení kamufláž a další herní dobroty.

Také budete mít šanci získat prémiovou bitevní loď se speciální permanentní kamufláží a kapitánem s 10ti body schopnosti.

Players
165 posts
4,433 battles
1 hour ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Pamatuji si, ze jsem naposledy hral myslim Warhammer kde jsem mohl bojovat za upiry, trpasliky, lesni elfy atd a a ta hra byla docela rozbita herne. Nevite nekdo, jestli to uz je hratelne nebo to je porad rozbite? Bavily me stare dily Napoleon, Shogun, Empire atd a ty byly hratelne velmi dobre a Warhammer me docela zklamal na ten potencial...

nemyl si hru warhammer a warhammer 40 000  to su dve rozdielne hry :Smile_smile:

Players
1,954 posts
Před 53 minutami general00azetsk řekl/a:

nemyl si hru warhammer a warhammer 40 000  to su dve rozdielne hry :Smile_smile:

Ja se v tom nejak nevyznam. V cem je to jine? To vubec nenavazuje na warhammer? To je uplne od jineho studia? Uprimne warhammer 40000 slysim mozna podruhe v zivote...

[IDDQD]
Moderator, WoWs Wiki Team, Korzár
3,716 posts
15,078 battles
Před 3 minutami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Ja se v tom nejak nevyznam. V cem je to jine? To vubec nenavazuje na warhammer? To je uplne od jineho studia? Uprimne warhammer 40000 slysim mozna podruhe v zivote...

Tak hlavně že je rozbitá :cap_haloween:

• Funny 1

[PPH]
Players
943 posts
17,480 battles

Tak můžu oboje.... Warhammer i Warhammer 40K protože... Emperor Protects! ( to aby jsme v tom Dave6 měli jasno :cap_cool:)

Rozdíl mezi Warhammerama: jedno je fantasy - draci, orci, skřeti, temní elfové, elfové, a další "pohádkovky" a boj mezi těma správnýma a Chaosem... To druhé je fantasy sci fárna... kdy se lítá a válčí ve vesmíru i na planetách, zůstala jen magie z těch pohádkových věcí, přibylo pár mimozemských  ras a je to ti dobří ( i když u Empire of Man je to těžké říct) proti Chaosu..

• Cool 1

Players
1,954 posts
Před 7 minutami LucyCZ řekl/a:

Tak hlavně že je rozbitá :cap_haloween:

Tak mluvil jsem o warhammeru, ze je rozbity. Proto jsem se ptal, jestli na to tato hra navazuje. Vsiml jsem si ze vas hodne ( velmi me tesi, ze ne vsichni) v IDDQD ma problem s porozumenim psaneho textu. Nebo je take druha moznost, ze me nemate radi a musite pri kazdy prilezitosti si do me kopnout (ale to me velice tesi, ze jste chytlavy jako redidlo)

• Cool 1

[BL4CK]
Players
324 posts
8,122 battles

Poslední co jsem z toho světa hrál byla Battlefleet Gothic: Armada no a taková bitevka Retribution o délce 5-ti kilometrů s obřím taranovacím beranem...hmmm :cap_cool:

BdxnXmu_RaRJ7B9qotv4FqyiDr6LLaTupfaA7yEmh8Q.jpg

• Cool 1

Players
422 posts
10,807 battles
On 5/27/2020 at 5:17 PM, YabbaCoe said:

Takže změna, dostali jsme info, co je v těchto kontejnerech:

V kontejnerech Warhammer 40,000 můžete najít jednu z těchto odměn: Speciální tématickou spotřbení kamufláž a další herní dobroty.

Také budete mít šanci získat prémiovou bitevní loď se speciální permanentní kamufláží a kapitánem s 10ti body schopnosti.

Čau Žabáku. Nejaké ďalšie info o tejto akcii? Či končí to týmito misiami, alebo bude ešte dačo ďalšie? Misie, článok či stream? 

[WG]
[WG]
WG Staff
8,419 posts
4,670 battles
Před 2 minutami unhappy360 řekl/a:

Čau Žabáku. Nejaké ďalšie info o tejto akcii? Či končí to týmito misiami, alebo bude ešte dačo ďalšie? Misie, článok či stream? 

Jak je v článku psáno, více informací o této akci bude zveřejněno později.

[WG]
[WG]
WG Staff
8,419 posts
4,670 battles
Před 11 minutami unhappy360 řekl/a:

facepalm

áno, áno, chápem, nemôžeš povedať kedy, musím si počkať

Nemůžu, tady jsme vázáni plánem této spolupráce a bohužel nesmím víc říct...

Players
76 posts
1,662 battles
V 27. 5. 2020 v 18:10 BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Warhammer 40k je vpodstatě sci-fi universum (galaxie, vesmírný lodě, lasery a podobný legrácky)

Warhammer je fantasy universum (jeden svět, plachetnice, koně,...)

Studia sem nepleť, najdi si Games Workshop, to je vlastník práv. Je to velmi rozvětvené (mnoho knih, karetní hry, miniatury, videohry, filmy,...)

Před 1 hodinou YabbaCoe řekl/a:

Nemůžu, tady jsme vázáni plánem této spolupráce a bohužel nesmím víc říct...

Jsem na to zvědav. Ale ty permafláže jste docela odflákli, jen se ověsily lodě cingrlátky a barvičkami.. Evidentně to dělali lidi, kteří k WH 40k nemají moc vztah. Zde velmi pěkná inspirace:
https://store.steampowered.com/app/573100/Battlefleet_Gothic_Armada_2/

Další...název lodi Ragnarok bych čekal u lodi kapituly Space Wolves (Impérium) - https://wh40k.lexicanum.com/wiki/Space_Wolves

Pro Chaos inspirace zde: https://wh40k.lexicanum.com/wiki/Chaos_Space_Fleet

Edit: Ha! Dokonce Ragnarok skutečně BYL součástí flotily Space Wolves: https://wh40k.lexicanum.com/wiki/Ragnarok_(Space_Wolves)

:Smile_izmena: Bude Lore-nazzi lynč! :fish_viking::Smile_teethhappy:

Players
1 post
3,329 battles
9 hours ago, unhappy360 said:

Ja som sa k misiám ešte nedostal. Čo vám zatiaľ padlo z týchto kontajnerov?

25 spotřebních nátěrů Chaosu = +4% roztyl granátů, -3% odhalení z moře, 100% ZK za bitvu, 200% volných ZK

a 40 spotřebních nátěrů Impéria = +4% roztyl granátů, -3% odhalení z moře, 100% ZK za bitvu, 100% ZK pro kapitána

Udělal jsem všechny mise, speciální loď s trvalým skinem mi nepadla ani jedna.

• Cool 1

Players
422 posts
10,807 battles
7 hours ago, xerox2011 said:

25 spotřebních nátěrů Chaosu = +4% roztyl granátů, -3% odhalení z moře, 100% ZK za bitvu, 200% volných ZK

a 40 spotřebních nátěrů Impéria = +4% roztyl granátů, -3% odhalení z moře, 100% ZK za bitvu, 100% ZK pro kapitána

Udělal jsem všechny mise, speciální loď s trvalým skinem mi nepadla ani jedna.

ja som včera dokončil prvú misiu, padli mi len kamufláže. Trocha som zaskočený, nie tým, že by nepadla prémiová loď, ale že žabák poskytol túto informáciu:

Spoiler

a zatiaľ ako čítam, tak okrem spotrebných kamufláži nič iné nepadá. 

Inak nechápem, prečo imperiálna kamufláž neposkytuje +200% pre kapitána 

Spoiler

áno, áno viem prepočet pre kapitánske XP sa počíta spolu s XP a pri free XP sa počíta len s bonusom na free XP, ale aj tak to vyzerá divne

Players
76 posts
1,662 battles
V 28. 5. 2020 v 21:30 PucalkovicAmina řekl/a:

Poslední co jsem z toho světa hrál byla Battlefleet Gothic: Armada no a taková bitevka Retribution o délce 5-ti kilometrů s obřím taranovacím beranem...hmmm :cap_cool:

BdxnXmu_RaRJ7B9qotv4FqyiDr6LLaTupfaA7yEmh8Q.jpg

Třída Retribution je ale tak dvakrát větší. Hlavně má nejbrutálnější boční slavu ze všech,

5 km má dle loru křižník Retribution ;~}

Players
76 posts
1,662 battles

A je to venku...nic než kamufláže a loď:

V kontejneru „Warhammer 40 000 – Chaos“ můžete najít jednu z následujících odměn:

• Bitevní loď Ragnarok s velitelem Arthas Roqthar the Cold s 10 body schopností a místem v přístavu
  • 5 kamufláží „Prvotní ničitel“
  • 10 kamufláží „Prvotní ničitel“

V kontejneru „Warhammer 40 000 – Impérium“ můžete najít jednu z následujících odměn:

• Bitevní loď Ignis Purgatio s velitelem Justinian Lyons XIII s 10 body schopností a místem v přístavu
  • 5 kamufláží „Ochránce víry“
  • 10 kamufláží „Ochránce víry“

Sign in to follow this