Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Ponorkové bitvy: bezplatné pronájmy ponorek

100 comments in this topic

Recommended Posts

[PPH]
Players
943 posts
17,480 battles

The end of playing WoWs is near... The End is Near... :-D Kajte se hříšníci a hledejte své uninstall tlačítko :-P

Takže - zatím je to dobrý - tahle "edited" ( hovorové přídavné jméno označující ženský genitál a začínající na písmeno P) je jen ve spec. modu... dokud tam zůstane - tak OK. Ale mám ještě 38 dní premium účtu. Po uplynutí premiáku, dojde li tato nová "edited" ( stejné jak v závorce výše) i do normálního randoomu či coopu, tak rozhodování zda se hrou dále setrvat bude aspoň jednodušší.

Btw. dáte mi někdo tip na nějakou free2play onlinovou střílečku podobného typu jako zde?? Popř. něco jak bývala BSGO ( už zrušená Battlestar Galactica Online)?? Prostě něco kde není potřeba mít reflexy jak na Counterstrike ? :-) / už mám leta.../

• Cool 5

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,358 posts
14,775 battles
23 minutes ago, mortas_invader said:

Btw. dáte mi někdo tip na nějakou free2play onlinovou střílečku podobného typu jako zde

WoWp

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

:Smile_hiding:

Spoiler

:Smile_trollface::Smile_trollface::Smile_trollface:

• Cool 1
  • Funny 4

[PPH]
Players
943 posts
17,480 battles

Děkuji - ale nemyslel jsem cokoli od WG tj. WoWp a WoT si z nabídky škrtněte :-))

[WG]
[WG]
WG Staff
8,421 posts
4,670 battles
1 hour ago, mortas_invader said:

The end of playing WoWs is near... The End is Near... :-D Kajte se hříšníci a hledejte své uninstall tlačítko :-P

Takže - zatím je to dobrý - tahle "edited" ( hovorové přídavné jméno označující ženský genitál a začínající na písmeno P) je jen ve spec. modu... dokud tam zůstane - tak OK. Ale mám ještě 38 dní premium účtu. Po uplynutí premiáku, dojde li tato nová "edited" ( stejné jak v závorce výše) i do normálního randoomu či coopu, tak rozhodování zda se hrou dále setrvat bude aspoň jednodušší.

Btw. dáte mi někdo tip na nějakou free2play onlinovou střílečku podobného typu jako zde?? Popř. něco jak bývala BSGO ( už zrušená Battlestar Galactica Online)?? Prostě něco kde není potřeba mít reflexy jak na Counterstrike ? :-) / už mám leta.../

Cože? Battlestar Galactica Online je už zrušená? Kruciš, já to hrával ještě na výšce, to si pamatuju... škoda, byla to docela slušná browser-based hra...

[PPH]
Players
943 posts
17,480 battles

9 minutes ago, YabbaCoe said:

Cože? Battlestar Galactica Online je už zrušená? Kruciš, já to hrával ještě na výšce, to si pamatuju... škoda, byla to docela slušná browser-based hra...

Ano prosím - v roce 2019 ji vypnuli ( taky jsem ji dlouhodobě hrával) - bohužel to bylo z právních důvodů.. Provozovateli skončila práva od  TV kanálu SyFy který má práva na BSG a tak nějak tvrdili, že hra parazituje na BSG universu.... což je krávovina na n-tou, protože další seriál či film nebyl natočen už snad desetiletí tj. hra aspoň udržovala obecné ponětí o existenci BSG. Nový seriál vidím na CSFD.cz že bude letos - snad... Průšvih je, že díky těmto právním tahanicím hra celkem stagnovala a dodávalo se už dlouhodobě nula nového obsahu... ( celé to je jen obecné info co jsem někde zaslechnul či četl tj. to ber s rezervou). Každopádně - v roce 2019 byly herní servery BSGO natvrdo a trvale vypnuty....

Players
423 posts
10,110 battles
5 hours ago, mortas_invader said:

Ano prosím - v roce 2019 ji vypnuli ( taky jsem ji dlouhodobě hrával) - bohužel to bylo z právních důvodů.. Provozovateli skončila práva od  TV kanálu SyFy který má práva na BSG a tak nějak tvrdili, že hra parazituje na BSG universu.... což je krávovina na n-tou, protože další seriál či film nebyl natočen už snad desetiletí tj. hra aspoň udržovala obecné ponětí o existenci BSG. Nový seriál vidím na CSFD.cz že bude letos - snad... Průšvih je, že díky těmto právním tahanicím hra celkem stagnovala a dodávalo se už dlouhodobě nula nového obsahu... ( celé to je jen obecné info co jsem někde zaslechnul či četl tj. to ber s rezervou). Každopádně - v roce 2019 byly herní servery BSGO natvrdo a trvale vypnuty....

Zkus WT..Já ho hraji , když mě dost naštve WG... Máš hodně možností jak to řešit , kdes má WG hodně kvalitní konkurence . Osobně již delší dobu preferuji spíš WT , protože dost dlouho nesouhlasím se změnamy co tu jsou... Není to tolik o postřehu jako pozornosti a úsudku..Ano není to na HP a stejně jak ty můžeš být vypnut na ránu dokážeš vypnout i druhého. Klidně mohu postnout videa kde WG noob dokáže ve WT potrollit zkušenější a lepší hráče. Navíc pokud nemáš rád jen tanky, hraj letadla a nebo vrtulníky a nebo lodě... Hraji na pohodu bez prémia a bavím se... Za zkoušku nic nedáš.

[WH1TE]
Players
2 posts
9,062 battles
17 hours ago, mortas_invader said:

Lepšie by som to nezhrnul, akonáhle toto dojde do randomu tak sa nebudem ani rozhodovať a rovno uninstal :) Mimo toho som si najprv myslel že pridajú iba Nemeckú a Americkú vetvu ale keď som videl v tom náhodnom balíčku aj j sci-fi sovietskú tak toto už je fakt moc

[SALIS]
Players
1,076 posts
16,499 battles
Před 15 minutami Brnacik_ řekl/a:

sci-fi sovietskú tak toto už je fakt moc

Chtěl jsem se jenom zeptat co je na sovětské ponorce S-1 sci-fi? :Smile_sceptic:

Players
419 posts
6,318 battles

Ze své zkušenosti doporučuji Farming Simulator nebo Fishing Planet, u těchto odpočinkovek si uvědomíš, že tě PC může pobavit, aniž bys musel na cokoli střílet, zabíjet a ničit ... Pokud jsi dobrodružná povaha a rád objevuješ, pak No Man's Sky,  Astroneer nebo Subnautica.

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,721 battles

A jéé. Samozřejmě chápu nutnost kroku, kdy hráč musí něco odehrát se standardními loděmi, aby mohl naskočit do ponorky. Protože jinak by ponorky hrály opět jen proti botům.

Ale já se nechci trápit se standardními loděmi, abych si mohl za ponorky zahrát a vyzkoušet je. Umím si představit lepší činnosti, jak zabít čas, než hraním si na kořist. :cap_yes:

• Cool 1

[BL4CK]
Players
324 posts
8,122 battles

A je to tady....Žetóny, balíčky, kupujte! Žetóny, balíčky, kupujte! Žetóny, balíčky, kupujte! :cap_horn:

• Cool 1
  • Funny 3

[WG]
[WG]
WG Staff
8,421 posts
4,670 battles
39 minutes ago, PucalkovicAmina said:

A je to tady....Žetóny, balíčky, kupujte! Žetóny, balíčky, kupujte! Žetóny, balíčky, kupujte! :cap_horn:

Jen při přihlášení dostaneš 3 žetony, každý den. Tudíž v případě, že neotevřeš ponorky, tak alespoň bez jakékoliv práce dostane 1500 uhlí. Kde je řečeno, že si musíš něco koupit?

• Funny 1

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
459 posts
13,472 battles
19 hours ago, mortas_invader said:

Děkuji - ale nemyslel jsem cokoli od WG tj. WoWp a WoT si z nabídky škrtněte :-))

Hmm, warthunder? :Smile_trollface:

Povodne som bol ponorkam nakloneny, ale cim dalej tym som viac presvedceny, ze do tejto hry nepatria. V haloweenskej akcii fajn, ale v random a coop.....nie.

[WH1TE]
Players
2 posts
9,062 battles
1 hour ago, Dave6 said:

Chtěl jsem se jenom zeptat co je na sovětské ponorce S-1 sci-fi? :Smile_sceptic:

Nemal som na mysli konkrétne túto ponorku  ale celú vetvu sovietských ponoriek ktorá v navaznosti na tieto nepochybne príde. Všetci veľmi dobre vieme aké sovietské námorníctvo v skutočnosti bolo respektíve nebolo a preto mi príde komické pridať popri Nemcoch a Američanoch  hneď na prvú šupu aj toto len aby tým popíjačom vodky nekleslo ego...

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,358 posts
14,775 battles
20 minutes ago, Brnacik_ said:

Nemal som na mysli konkrétne túto ponorku  ale celú vetvu sovietských ponoriek ktorá v navaznosti na tieto nepochybne príde. Všetci veľmi dobre vieme aké sovietské námorníctvo v skutočnosti bolo respektíve nebolo a preto mi príde komické pridať popri Nemcoch a Američanoch  hneď na prvú šupu aj toto len aby tým popíjačom vodky nekleslo ego...

Tak zrovna v ponorkach soveti nijak nezaostavali za ostatnima narodama. Ono preci jen postavit ponorku je o neco jednoduzsi nez postavit kolos jako je Yamato nebo Midway.

Jsem zvedav jak vyresi Japonce a jejich ponorky s letadlama

• Cool 1

[WG]
[WG]
WG Staff
8,421 posts
4,670 battles
24 minutes ago, Brnacik_ said:

Je to sice wiki, ale aspoň můžeš vidět, kolik těch ponorek vlastně Sověti měli a ještě docela známých: https://en.wikipedia.org/wiki/Category:World_War_II_submarines_of_the_Soviet_Union

• Funny 1

[NOWH]
Players
10 posts
6,121 battles

RIP BB. Tohle je vážně neskutečné co ze všech BB udělali. Nejen, že do teď byl člověk v podstatě piňata pro letadlovky a spam torpéd od neviditelných lodí, ale teďka budou lidi dostávat další torpéda od ponorek proti kterým hráč s BB neudělá vlastně vůbec nic. Balanced až to bolí. Stačila mi jedna hra s ponorkou a litoval jsem každého hrače s BB v nepřetelském týmu. 

[WG]
[WG]
WG Staff
8,421 posts
4,670 battles
22 hours ago, YabbaCoe said:

Jen při přihlášení dostaneš 3 žetony, každý den. Tudíž v případě, že neotevřeš ponorky, tak alespoň bez jakékoliv práce dostane 1500 uhlí. Kde je řečeno, že si musíš něco koupit?

Omlouvám se, špatně jsem četl. Po přihlášení každý den dostaneš 1 žeton, který můžeš rozměnit ve Zbrojnici za náhodný balíček. V jednom v těch sedmi jsou schované ponorky. Je to takto uděláno schválně, aby lidi také testovali další třídy než jen ponorky. Přece jenom zkušenosti z PT, fronta byla plna ponorek a nikdo nechtěl hrát jiné typy lodí.

Players
19 posts
17,203 battles

Odehrál jsem pár bitev s křižníkama a i s bitevkou a je to o ničem,nemám se jak bránit proti torpédům ani úhybný manévry nepomáhají ,tak že jsem tam byl jen jako cvičný cíl pro ponorky a nebo jako dárce free HP pro ně.Můj názor je že do této hry ponorky nepatří.Ten kdo chce hrát ponorky at si hraje ,,Silent Hunter,, Tato hra má být o válečných lodí a ne o ponorkách.

[PPH]
Players
943 posts
17,480 battles

Jedno slovo - FAIL... Pokud je ponorka nezranitelná od několika tříd lodí...  popř. zranitelná je ale pouze specifickým způsobem útočení... tak pak... to ve hře nemá co dělat.. aby nebohé Trento přeplavalo ponorku co je v hloubce a nemá jí co udělat... ta si jen počká a posílá torpeda ( co na tom že netrefuje, už jen to že musí křižník manévrovat ho může dostat do pozice kdy ho sejme někdo jiný) - no každopádně mě to utvrdilo v tom, že pokud se ponorky vyskytnou v Randomu rovná se:

a) leavnout bitvu a nehrát ji

b) pokud to dlouhodobě zůstane bez změn - uninstall

c) díky za tip - No Man´s Sky se už stahuje 8-)

edit: zvyšuju na absolutní fail... abych byl 2 kiláky od ponorky, ta je ponořená hluboko  a nemohl jí nic udělat ani s hlubinýma pumama... protože honit ji znamená natočit bok k nepříteli... zatímco ona mě spotí a nepřátelé do mě buší.. to si prostě nezaslouží komentovat ( slušně). CV čka jsou proti tomu vymazlený vyladěný a zlatý  i na T4 bitvách kde trojkové lodě mají dva AA kulomety....

• Cool 4

[WG]
[WG]
WG Staff
8,421 posts
4,670 battles
26 minutes ago, Kocour_toulavej said:

Odehrál jsem pár bitev s křižníkama a i s bitevkou a je to o ničem,nemám se jak bránit proti torpédům ani úhybný manévry nepomáhají ,tak že jsem tam byl jen jako cvičný cíl pro ponorky a nebo jako dárce free HP pro ně.Můj názor je že do této hry ponorky nepatří.Ten kdo chce hrát ponorky at si hraje ,,Silent Hunter,, Tato hra má být o válečných lodí a ne o ponorkách.

Prosímtě kolik těch ponorek na každé straně bylo v těch tvých bitvách?

Já neměl to štěstí, tudíž jsem zkusil si vzít DDčko...  na každé straně byla jen jedna ponorka, ale než stihla něco udělat, ostatní lodě její cíle roztřískaly. Taky jsem viděl, jak nepřátelská ponorka se snažila trefit Dunkerque, který byl k ní čumákem... vzhledem k tomu, že nebyla schopna trefit druhý sonarový ping, tak stojící Dunkerque docela dlouho v pohodě odolával, jelikož dostával jedno či dvě torpéda.

Ono to s ponorkou zahrát není vůbec jednoduché.

A co se týče ASW pro jiné třídy, pracujeme na tom.

• Funny 1

Players
19 posts
17,203 battles

Je mi jasný žabáku že se držíš pravidla,,koho chleba jíš toho písen zpívej,, ale o počtu ponorek to není,to je o tom že se jim nemáš jak bránit a do této hry to fakt nepatří a uvědom si jak dlouho to bude hráče bavit být jen potravou pro ně.

• Cool 1

[PPH]
Players
943 posts
17,480 battles

Btw. má někdo další problém s otevřením Zbrojnice?? Nedá se mi do ní dnes vůbec dostat... jen černá obrazovka a načítání a načítání... i přístav je dnes zabrzděnější než obvykle..

Sign in to follow this