Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MajnerPro

ŹÁDOST O UNBAN

17 comments in this topic

Recommended Posts

Players
6 posts
82 battles

DOSTAL JSEM BAN ZA POŠKOZOVÁNÍ SPOJENCŮ, TÍMTO BYCH SE VŠAK CHTĚL ODVOLAT VŮČI TOMUTO BANU A OBHÁJIT SE:

1. Nepopírám, že jsem poškodil spojence, ano jsem si toho vědom, že moje torpéda několikrát různé spojence (nejčastěji však boty) zasáhla, možná, že to bylo moji nedbalostí, ale rozhodně ne ÚMYSLNĚ a v pravidlech je napsáno, že ban je za ÚMYSLNÉ ničení.
2. Asi bych neměl problém si odjezdit si těch kooperativních bitev, ale ve hře je uvedeno, že se v nich nesmím ničeo dopustit a bohužel to mi přijde téměř nemožné, když tam kooperativní bitvy na vyšších tierech hrají z 90% boti, to bych musel jedině campit a nic nedělat. A i kdyby se mi teoreticky bbez prohřešku podařilo těch 12 bitev odehrát, tak kde mám jistotu, že nebudu zabanován opět? Jelikož jsem ban dostal po odehrání cca 50 náhodných bitev, tak je velká šance, že se mi to stane znova a já nehodlám po každých 50 náhodných bitvách hrát 10 kooperativních. To ani nemluvím o tom, že mám mít na den prémiák a ten mi víceméně "propadne", jelikož za kooperativní bitvy se stejně moc nevydělává.
3. Pokud bude tento problém přetrvávat, nemá pro mě smysl již na dále lodičky hrát. Lodičky jsem si rád občas s chutí zahrál, abych se trochu odreagoval a zabavil, ale místo toho mě jen frustruje zapnutá Team-Damage, rozbitý ban systém atd. Tato hra pro mě skutečně není zábavou, ale jen mi přidělává starosti.

• Funny 6
  • Bad 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,013 posts
14,429 battles

Stačilo mi přečíst CAPCLOCK a mám jasno a je mi úplně jedno co a proč. Tvoje torpéda tvoje odpovědnost.
Unbany se nedávají, je to automaticky a u tebe oprávněně. tečka

[PPH]
Players
689 posts
14,761 battles

Věc: ODVOLÁNÍ - jménem Republiky Vaše odvolání ZAMÍTÁM a rozsudek POTVRZUJI...

Odůvodnění: https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/article/10287/

Hra sleduje poškozování spojenců automaticky - "odření laku" při nárazu nikdo nijak neřeší... nahodilý zásah dělem taky... nějaké to torpedo se buď vleze do limitu a je taky bez postihu a nebo udělí tolik poškození, že hráč "zrůžoví". Růžová je v pohodě - jen znamená že musíš odehrát několik bitev ( Kooperativních, Random) bez poškozování ostatních... Pokud při růžové barvě dál poškozuješ ostatní ( je jedno jestli omylem, nepozorností či záměrně - což dělají jen blbouni), tak se následně dopracuješ k "oranžové" - pokud jsi oranžový hráč tak můžeš na jistý počet bitev jen do Kooperativnách bitev a ne do Randomu.... Pokud někdo hraje takovým způsobem že je furt "růžovka" až oranžáda... tak je s prominutím BLB a patří mu to...

Odvolání podpora neřeší a zde na forum tuplem nikdo... dostane se ti jen zasloužené "slovní pochvaly"

• Cool 5

[SALIS]
Beta Tester
197 posts
10,446 battles

Páni, ona je i nějaká oranžová barva. Za 5 let co to hraji jsem byl nejvíš žůžovej. Tvl kolik sis jich zabil ?

• Cool 1
  • Funny 1

Players
6 posts
82 battles

Já  mám odehráno jen pár bitev, tu hru hrát vůbec neumím, jsem největší noob co v celé té hře je, takže vůbec nerozumím tomu, jak to funguje. Jediné co mohu usoudit, je, že tahle hra pro mě prostě není, jelikžo endokážů hrát aniž by mi nějaký BOT neplul do torpéd. Taky mě několikrát zabili vastní BOTI, ale ty ban dostat nemohou!

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
394 posts
11,620 battles
Před 37 minutami MajnerPro řekl/a:

jelikžo endokážů hrát aniž by mi nějaký BOT neplul do torpéd.

Platí nepsané pravidlo: ,,Tvá torpéda, tvá zodpovědnost.´´

Prostě posílej torpéda, jen když jsi si naprosto jistý, že nemohou trefit tvé spoluhráče.

Více si všímej, co se děje kolem tebe.

Jinak tady odkaz na wikipedii, dozvíš se něco o mechanikách hry:

https://wiki.wargaming.net/cs/World_of_Warships

Dále doporučuji si na youtube najít nějaká videa pro začátečníky. Třeba:

https://youtu.be/YBf0xjp5tqM?list=PLXCXAcadHN820MZD5a_z2Sur2s1tfIPDs

Tak ať se daří. :Smile_honoring:

• Cool 3

[NECRO]
Players
94 posts

Na nízkejch tierech je to celkem normální, než si na to zvykneš, já byl zpočátku taky každou chvíli růžovej. 

A spojenecký boti nemaj žádnou snahu se torpédům vyhýbat, ty ti do nich úplně v klidu najedou, občas mi to připadalo, že se o to i snaží, najely mi do nich boti i když jely proti nim poměrně dlouhou dobu a trefily je špičkou lodě, bejt to hráč, tak je to jasnej AFK, podle mě je spojenecký bot vůbec "nevidí". 

Players
92 posts
11,135 battles
1 hour ago, MajnerPro said:

Já a ni nevím jestli mám ten ban za torpéda nebo za střelbu nebo za co. Mě to prostě nikdo neřekl!!!

Mno... to je složitější... Střílels na něco? Já jen, že u zásahu torpéd se můžeš vymlouvat na bota co agresivně manévruje (jednou za čas. pokud trefíš spojence častěji jak jednou za 50 DD bitev je chyba jednoznačně na tvojí straně), pokud spojence ustřílíš, tak jsi očividně triggerhappy magor, co tu hru neumí hrát jako funkční člen týmu.

Ten systém je uplně OK, ale tak nějak počítá s tím, že bude hráč malinko přemýšlet kam ty torpy posílá a bere aspoň trochu ohledy na zbytek týmu. ti boti jezdí dost předvídatelně a nesnaží se je schválně pochytat. Pokud máš teamkill co bitvu, asi se nikomu z nás po tvé přítomnosti v PvP stýskat nebude.

EDIT: WTF, tvoje DD s nejdelším dosahem Torpů je Clemson s 5,5km a ty stejně nedokážeš pouštět ty rybičky tak, aby se ti do tohohle absolutně minimálního prostoru mezi tebe a nepřítele někdo každou druhou bitvu nevklínil????

• Cool 3

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
394 posts
11,620 battles
Před 2 hodinami MajnerPro řekl/a:

mám hrát 17, takže ban je nezbavitelný

Neboj. Jde to. Zkus si vyhlédnout spíše osamělejší lodě. Menší riziko, že trefíš vlastního. A budeš mít lepší přehled o situaci.

A dokud jsi růžový, tak hraj zatím třeba jen lodě s děly. A pokud se k tvému cíli připlete spojenec, kterého bys mohl trefit, tak začni střílet jinam. :Smile_honoring:

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,013 posts
14,429 battles

@MajnerPro máš málo bitev - random poznáš brzo, tedy bude hůř.  :cap_cool:
Čučákuj kam posíláš torpy a jestli nikdo v dohledu do nich nemůže vjet.

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,764 posts
5,364 battles
13 hours ago, MajnerPro said:

@Flaky26

Rád bych hrál, ale místo 12 bitev už mám hrát 17, takže ban je nezbavitelný, proč zde nejsou normální bany jako ve wotku?

Stejně ten ban musíš odjezdit v co-opu . 

Tak si jezdi po kraji mapy , radši po ničem nepouštěj torpy, ani nestřílej z děl a nech tomu volný průběh .

to se do statů nepočítá , takže,,,,

[IDDQD]
Privateer
3,764 posts
5,364 battles

Asi tak , nevím co na to chce slyšet.

Že jak edited pouští torpeda kolem sebe a nečumí kde plavou zelený ( pokud to nema přeplé na barvoslepost ) ?

Tady je jedninné řešení , co.op , tam už stejně je a lízat redlajnu bez vystřelu . 

Anebo se cítit strašně ublížen , jak s ním hra edited a nedovolí mu projevit svoje kvality .  [edited] kvalita , edited edited to je která si myslí , že von to tady ukáže jak se to hraje .

A přitom AI hry ho těžce vyvádí z jeho omylu

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 7 hodinami Stratos_HF řekl/a:

Asi tak , nevím co na to chce slyšet.

Že jak edited pouští torpeda kolem sebe a nečumí kde plavou zelený ( pokud to nema přeplé na barvoslepost ) ?

Tady je jedninné řešení , co.op , tam už stejně je a lízat redlajnu bez vystřelu . 

Anebo se cítit strašně ublížen , jak s ním hra edited a nedovolí mu projevit svoje kvality .  [edited] kvalita , edited edited to je která si myslí , že von to tady ukáže jak se to hraje .

A přitom AI hry ho těžce vyvádí z jeho omylu

A ja se zase divim, ze se tady rozcilujete jako decka na pisku, kvuli jednomu joudovi co pousti torpeda kam nema. Take jsem uz musel jednou takhle do kooperativky tusim na 8 her. Nevim co to ma byt sice za trest, kdyz tam pustim 8 her a vylezu z bitvy a za 2 minuty je hotovo, ale je to WG tak se tomu nedivim. Kazdy torpedy nekoho nekdy trefi a jestli si mam vybrat jestli 80 dmg z torped do nepratelske bitevky a jedo omylem do naseho nebo zustat na nule, tak to tam poslu. Posila to tam kazdy nedavno me takhle ztorpila fialka v DD protoze posilal torpeda za me a ja se rozhodl couvat. No stalo se a je to uplne jedno. Jako bys ty nikdy nikoho netrefil. Tenhle nechape ani jak zatacet natoz nejake torpeda, tak co od nej ocekavas. WG se musi libit, bude chtit treba pustit korunu do tohodle paskvilu.

[R_R]
Moderator
560 posts
16,636 battles

Díky všem co se snaží poradit a pomoci začátečníkovi. @MajnerPro projdi si všechny témata je jich o lodích dost a zkoušej ... Každopadně trest si budeš muset odjezdit tak jako tak popřípadě, zkusil bych hráčskou podporu, ale nedoufám v kladné vyřízení. Téma je uzamčeno hejtů a vulgarizmů zde bylo dost

• Cool 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this