Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Strejda_Rentgen

Sekání hry v přístavu

5 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 3 hodinami Strejda_Rentgen řekl/a:

Ahoj, nevíte , proč se mi seká hra v přístavu? Jinak šlape v bitvě normálně. Dík

Kup si nove pc, jelikoz je problem u tebe. Bylo mne receno, tak predavam radu

Players
3 posts
2,692 battles
Před 1 minutou BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Kup si nove pc, jelikoz je problem u tebe. Bylo mne receno, tak predavam radu

No. Hraji to od začátku na tomhle PC a nesekalo se to... 

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 5 minutami Strejda_Rentgen řekl/a:

No. Hraji to od začátku na tomhle PC a nesekalo se to... 

Ja ti jen tlumocim to, co jsem dostal za odpoved kdyz jsem se na tohle ptal. Pry neni problem u nich ale u me v PC. Stejne tak, jak jsem se ptal na sekani dropu bomb u Indomitable, tak je take problem u me v pc (i kdyz u jinych CV mne to pri dropu nedela a na jinem PC mne to dela uplne to same), kazdopadne to je pry problem u me. To jsou rady co? Vitej u WG aneb nase problemy jsou vase a nas nezajimaji!

Players
3 posts
2,692 battles
Před 11 minutami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Ja ti jen tlumocim to, co jsem dostal za odpoved kdyz jsem se na tohle ptal. Pry neni problem u nich ale u me v PC. Stejne tak, jak jsem se ptal na sekani dropu bomb u Indomitable, tak je take problem u me v pc (i kdyz u jinych CV mne to pri dropu nedela a na jinem PC mne to dela uplne to same), kazdopadne to je pry problem u me. To jsou rady co? Vitej u WG aneb nase problemy jsou vase a nas nezajimaji!

Aha. Tak to je super. Tak , ale musím říct, že to má aspoň vylepšení. Před asi ¾ rokem jsem to smazal, protože se to nějak s*alo. A teď aspoň bitvy jdou. 😂😂 Dík za radu. Když mi ten comp WG koupi nejsem proti. 😂

Sign in to follow this