Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Test publiczny aktualizacji 0.9.5

17 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Dowódcy, witamy w teście publicznym aktualizacji 0.9.5!

Ruszamy ze Stocznią, zaktualizowanymi misjami bojowymi oraz Zbrojownią, a także z innymi zmianami. Rzućcie okiem na biuletyn deweloperów i witajcie w teście!

Dowódcy, doceniamy Wasz wkład i dokonujemy zmian na bieżąco! Pamiętajcie jednak, że nie możemy opublikować informacji o wszystkich zmianach we wszystkich regionach, ponieważ jest ich bardzo wiele, a czas testu jest ograniczony. Rozsyłamy więc wszystkie informacje o zmianach jedynie w języku angielskim. Dziękujemy za zrozumienie.

Harmonogram rundy 1.

Początek: Cz. 21 Maj 18:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 21 Maj 18:30
Koniec: Wt. 26 Maj 10:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Wt. 26 Maj 10:30

Cechy szczególne testu

Do Zbrojowni zawitają następujące zestawy do przetestowania:

• Zestawy losowe z żetonami radzieckimi, dostępne za dublony.
  • Zestawy z okrętami flag_USA_dd9fc06d19a8638f4077ab2fe200d22premium_1d0cabf1997104fd727039ab9c098192V Texas, flag_USA_dd9fc06d19a8638f4077ab2fe200d22premium_1114542bcd311c388080eea3a4d54a7eV Marblehead oraz flag_Russia_6ce701e1c2f2ac3909a68a0a7b23premium_1d0cabf1997104fd727039ab9c098192V Oktiabrskaja Rewolucja, wszystkie dostępne za żetony radzieckie. Zestawy te są otwierane jeden po drugim.

Na serwerze testu publicznego znajdziecie również sześć misji codziennych, aktualizowanych każdego dnia.

WAŻNE! Aktualizacja jest wciąż w fazie testów, więc informacje zawarte w biuletynie są umowne i odzwierciedlają stan gry na czas jego publikacji. Niektóre zmiany i nowe funkcje mogą zostać ostatecznie całkowicie usunięte bądź wprowadzone w zupełnie innej formie do czasu wprowadzenia aktualizacji. Zrzuty ekranu, konkretne wartości i szczegóły mechanik w grze niekoniecznie znajdą swoje odzwierciedlenie w finalnej wersji gry po wejściu aktualizacji.

Stocznia ● Sprint rankingowy ● Aktualizacje misji bojowych ● Aktualizacja Zbrojowni ● Aktualizacje unikatowych ulepszeń ● Podział gałęzi radzieckich krążowników ● Ulepszenia map

Modder
4,875 posts
22,450 battles

1. Wyłączcie te migotanie ikonki ma pasku zadań podczas akutalizacji, bo to jest maksymalnie denerwujące.To tylko gra, a nie jakiś super ważny proces. Jedyne co pozostaje to ukrycie tej ikonki w ustawieniach Windows,. bo nie da się korzystać z komputera.

2. Okienko programu po jego zmaksymalizowaniu i odpaleniu gry, nie pamięta naszego wyboru i wraca do  wielkości minimalnej.

Po za tym uważam, że sam program jest bardzo dobry.

Players
8 posts
14,699 battles

Witam.

Ciekawi mnie jaki jest powód, że misji na walkę Texasem, Rewolucją Październikową etc nie można wykonać okrętami które się ma porcie - tylko trzeba kupić je drugi raz (a nie pojawiają się kolejny raz wPiorcie, tyle że trzeba zapłacić za możliwość wykonania misji)?

• Cool 1

[WIC]
Beta Tester
46 posts
4,724 battles

Zarówno w wersji testowej jak i wbieżacej często mnie wywala w trakcie gry. Rekord to dwa razy na grę. AAAleee o tso choodzi?

Beta Tester
4,807 posts
14,889 battles
1 hour ago, BMW66 said:

Zarówno w wersji testowej jak i wbieżacej często mnie wywala w trakcie gry. Rekord to dwa razy na grę. AAAleee o tso choodzi?

a czy złożyłeś miesięczną daninę, aby móc grać???

Players
289 posts
15,315 battles

Nie podoba mi się ten nowy interfejs dla Misji.

Poprzedni był od razu zrozumiały a tutaj trzeba się wczytywać uważnie w małe literki.

Wg informacji serwer miał być dostępny do 10.30 we wtorek.

Jest 8.00 i nie mogę się zalogować więc coś tu się nie zgadza......

[BBTNL]
Players
1 post
2,925 battles

JA również nie mogę się zalogować od godziny 7,00. JAKAŚ ŚCIEMA - K5478K

Players
289 posts
15,315 battles

Miałem jedną misję do wyczyszczenia i teraz przez BŁĘDNE INFORMACJE na stronie WG niestety nie mam możliwości jej dokończenia.

[POBUG]
[POBUG]
Players
1 post
7,061 battles

Witam

Lumberjack chciałem zamieścić ocenę testu aktualizacji 0.9.5. Ogólnie zmiany graficzne wprowadzone w zakładkach "misji" oceniam na plus jedno co mi przeszkadzało to że z powodu ilości i różnorodności misji miałem problem dobrać odpowiedni okręt do ich jednoczesnego jak najbardziej efektywnego wykonania. W misjach było zbyt dużo obostrzeń dotyczących Tier-ów, nacji i rodzaju okrętów którymi mam się posługiwać lub którym ma zadawać konkretne rodzaje uszkodzeń itp. najbardziej komplikowały sprawę misje dyrektyw stoczni, gdyby można było zaznaczyć kilka misji do wykonania i wtedy system pokazywał by odpowiednie jednostki w porcie to mogłoby wiele ułatwić. Zmiany graficzne "zbrojowni" także są miłe dla oka ale wolałbym jednak aby zakładki sygnałów, kamuflaży, flag sygnałowych i ulepszeń były dostępne od razu z pierwszego menu tak jak jest to teraz bez konieczności otwierania kolejnej strony celem rozwinięcia całej zawartości dla danego działu. Stocznia sama w sobie jest bardzo fajnym eventem tym razem w przeciwieństwie do budowy "Puerto Rico" wygląda to wszystko bardziej przyjaźnie dla zwykłych graczy co jest na plus jednego czego mi brakuje to możliwości poruszania się po stoczni tak jak jest to możliwe w bazie klanu byłoby to ciekawsze tak samo gdyby dało się poszczególne fazy budowy zobaczyć w większym powiększeniu i szczegółowości jak np. montaż dział artylerii głównej. Problemów technicznych nie odnotowałem wszystko działa stabilnie.

Z poważaniem

Karol "SEAMAN" Rutkowski

Players
45 posts
12,884 battles

Czego nie można dostać tych wybudowanych w stoczni okrętów ?

Pisało odbierz potwierdziłem i lipa w porcie ich nie ma.

WG znowu cos zepsuło?

Players
289 posts
15,315 battles

Ja dostałem GraffSpee zaraz pierwszego dnia. Potem przyszedł update i już go zlikwidowali.

[SONNE]
Players
171 posts

Jak zwykle,żeby mieć dobry okręt trzeba wpakować realną kasę,ale przecież to już było ,i zaś gracze co nie mają pieniędzy będą w czarnej dupie,co do reszty to ok może być

Players
2 posts

ja miałem tak  samo jak AslanBialy1,znowu WG coś nie pykło.

Po za tym kiedy będzie można opiniować update 0.9.6?

Bo przyznam szczerze,że po dzisiejszej grze na Publicznym odnoszę wrażenie,że WG chce zepsuć WOW-sa tak samo jak zepsuli WOT-a .

Players
97 posts
11,830 battles

Witam ,gdzie mam wyrazić opinię o testowym 0.9.6 ? Klikam NAPISZ OPINIĘ i tu mnie kieruje,więc piszę ,nic nie przetestowałem .Wejść do testów graniczy z cudem .4 podejścia i zero .same kręcące się kółeczka i kombinacje by wyjść z gry.

Co do nagród za o.9.5 otrzymałem ,dużo tego nie było ,to może nie zauważyliście.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this