Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test 0.9.5 - Všeobecná zpětná vazba

19 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
3,467 posts
4,201 battles

WG_SPB_WoWS_Preview_095_Public_Test_1920x460.jpg

Kapitáni!

Rozvrh 2. kola

Začátek: Čtvrtek 28. května 18:30 SELČ

Konec: Úterý 2. června 10:30 SELČ

Speciální prvky testu

Zbrojnice bude doplněna o následující balíčky k testování:

• Náhodné balíčky se sovětskými žetony, které jsou k mání za dublony.
  • Balíčky s loděmi flag_USA_dd9fc06d19a8638f4077ab2fe200d22premium_1d0cabf1997104fd727039ab9c098192V Texas, flag_USA_dd9fc06d19a8638f4077ab2fe200d22premium_1114542bcd311c388080eea3a4d54a7eV Marblehead a flag_Russia_6ce701e1c2f2ac3909a68a0a7b23premium_1d0cabf1997104fd727039ab9c098192V Oktyabrskaya Revolutsiya, všechny k mání za sovětské žetony. Tyto balíčky se otevírají postupně.

Server Veřejného testu bude také obsahovat šest denních misí, které se budou každý den aktualizovat.

Konkrétní informace o nadcházejících změnách můžete najít v článku Zpravodaj vývojářů 0.9.5.

Aktualizace bojových misí

• Rozhraní bojových misí bylo vylepšeno.
  • Byly přidány bojové mise s podmínkou „nebo“. V takových misích je pro získání odměny potřeba splnit jednu ze dvou podmínek. Příklad: získejte 10 000 základních ZK „nebo“ zničte 10 nepřátelských lodí. Hráči si tak budou moci vybrat, které z podmínek dávají přednost, a splnit požadavek při hraní s vhodnými loděmi.
  • Změnilo se zobrazení bojových misí na obrazovce se statistikami po bitvě.

WG_SPB_WoWs_screenshots_Combat_EN_1_1920x1080.jpg

Aktualizace Zbrojnice

• Rozhraní zbrojnice bylo přepracováno. Navigace mezi sekcemi bude snazší a pohodlnější.
  • Byla přidána možnost náhledu na lodě a kamufláže v přístavu.

WG_SPB_WoWs_screenshots_Armory_EN_1_1920x1080.jpg

Aktualizace jedinečných vylepšení

Ve verzi 0.9.5 začínáme s procesem aktualizace jedinečných vylepšení. Stávající systém nabízí dodatečnou možnost namontovat vylepšení se speciálními, ale vyváženými bonusy ve srovnání s běžnými vylepšeními.

Tyto změny vyváží efektivitu jedinečných vylepšení a zároveň zachovají jedinečnou hratelnost každé lodě. Na podrobný seznam změn se můžete podívat v herním klientovi, na blogu vývojářů a ve článku o aktualizaci 0.9.5.

Zdokonalení map

Následující mapy a přístavy byly aktualizovány tak, aby zahrnovaly nový model osvětlení a vylepšenou technologii HDR:

• Riposta
  • Mapy operací: Kosatka, Obrana námořní stanice Newport, Záchrana lodi Raptor, Narai
  • Přístavy: Dunkerk, Kronštadt, Konstruktérův stůl a Twitch Prime

Byly provedeny jisté změny v geometrii map „Řecko“ a „Spící obr“.

WG_SPB_WoWs_screenshots_raptor_after_EN_1920x1080.jpg

[PRASE]
Players
49 posts
5,071 battles

Celkově je to dobré.

Zbrojnice:
- Obecně starý vzhled mi vyhovoval ale tento nový není horší.
- Vítám vylepšení filtru.
- (obr.3) Poslední skupina (spojená s právě běžící akcí) by šla vylepšit přidáním viditelného rolovacího proužku navíc k možnosti rolovat kolečkem myši. Chvíli mi trvalo než jsem si uvědomil že tam je dole skováno více položek.

Bojové mise:
- Celkově je vzhled rozhraní dobrý.
- Uvítal bych menší počet misí a pod-misí. Bohužel je seznam misí nepřehledný kvůli velkému počtu misí a pod-misí, Ale to WG asi nezmění.
- (obr.1) Prosím nedělat tak přísná omezení protivníků misí na národ a zároveň typ lodi. Ledaže by tyto mise byly na neomezenou dobu jako kampaně. Mise na Shinonome mi nešla splnit protože nebylo dostatek protivníků požadované národnosti a zároveň požadovaného typu lodi.
- (obr.1) Prosím vylepšit řazení úkolů v rámci jedné mise aby nesplněné bylo nahoře tak jako to je již delší dobu u nařízení. Například u zmíněné mise na Shinonome je nepříjemné pořád rolovat dolů. Když to jde u "nařízení" nevidím důvod proč ne u "Misí".

Report konce bitvy:
- (obr.2) Prosím odstranit nebo výrazně odlišit (např. hvězdička místo "v" nebo dát na šedivé pozadí atd) splnění celkové mise od splnění jednotlivých kroků. Hlásilo mi to po každé bitvě že získávám 100 žetonů což je matoucí. 

- je dobré že se lze v reportu překliknout na seznam misí.

WoWS_Test_0_9_5_1_20200524_Mise_Razeni.png

WoWS_Test_0_9_5_1_20200524_Report_Shipyard_Opakovane_Matouci.png

WoWS_Test_0_9_5_1_20200524_Zbrojnice_scroll.png

[PRASE]
Players
49 posts
5,071 battles

PS: Prosím kdy se připíšou odměny na živém serveru?

("Dokončení tří osobních misí vás odmění jedinečnou vlajkou, nášivkou a kontejnerem „Prémiová loď VI“.")

[PRASE]
Players
49 posts
5,071 battles

Už dlouho chci poprosit o rozdělení filtru "speciální" v přístavu na dvě skupiny. Především tak, abych si mohl zobrazit jen neelitní lodě a to jen ty s nevyužitým denním bonusem za vítězství (nevyužitou vločkou atd.).

WoWS_Obecne_20200524_Pristav_Filter.PNG

[PRASE]
Players
49 posts
5,071 battles

A když už jsem se tak rozepsal, tak bych ještě chtěl poprosit o možnost uživatelského přemapování spotřebních doplňků tak, abych mohl mít např. kouřovou clonu na všech lodích stejně. Například mít možnost změny pořadí doplňků v přístavu pro každou loď jednotlivě (např. kouř vždy první).
viz také starší příspěvek na foru. (založen před několika lety ale stále živý)

• Cool 1

[WG-EU]
WG Staff
3,467 posts
4,201 battles
9 hours ago, walik_hracka said:

("Dokončení tří osobních misí vás odmění jedinečnou vlajkou, nášivkou a kontejnerem „Prémiová loď VI“.")

Odměny za PT se tradičně připisují někdy v době příchodu dané verze na live server.

5 minutes ago, walik_hracka said:

A když už jsem se tak rozepsal, tak bych ještě chtěl poprosit o možnost uživatelského přemapování spotřebních doplňků tak, abych mohl mít např. kouřovou clonu na všech lodích stejně. Například mít možnost změny pořadí doplňků v přístavu pro každou loď jednotlivě (např. kouř vždy první).
viz také starší příspěvek na foru. (založen před několika lety ale stále živý)

Díky za tvou obsáhlou zpětnou vazbu.

Co se týče uživatelského premapování spotřebních doplňku, moc dobře si pamatuju na dotazy tohoto typu a stejně tak byly nekolikrát odesílany výše. Bohužel k tomuto nemám podrobnější informace. Ale osobně si myslím, že by to teď mělo být snadnější, když se počet spotřebáků vlastně změnšil na polovinu. Uvidíme

[FBP]
Players
2 posts
6,325 battles

Občas je matoucí zobrazení bojových misí na obrazovce se statistikami po bitvě.

V případě že plníte řetězec misí s finální odměnoa a potřebujete pro její získání splnit třeba 5 misí ze 7, tak v případě splnění těch zbylých dvou vám na obrazovce znovu vyskakuje že jste splnil finální odměnu a že jste ji opětovně dostal což není pravda a je to pro hráče matoucí.

Ideální by bylo, kdyby to již neukazovalo plnění Finílní odměny, ale jen těch dílčích.

(jedná se o tentýž problém který zmiňuje u obrázku 2: walik_hracka)

• Cool 1

[-CSR-]
[-CSR-]
Players
12 posts
4,657 battles

Ahoj už druhý den se mi nejde přihlasit na veřejný test????Píše to čeká na autorizaci a potom mě to hodí na přihlašení ale i pak to nejde :-( poradíte jak na to?Dík Tom doplněno o fotky a už to vidím bylo to do včerejška 26.5. sorry su blondýna :-D

World of Warships Screenshot 2020.05.27 - 12.55.57.36.png

World of Warships Screenshot 2020.05.27 - 12.56.10.27.png

[-CSR-]
[-CSR-]
Players
12 posts
4,657 battles

Ahoj chci se zeptat jak je to s tím Odinem když ho dostavím :-) můžu si ho někde vyzkoušet... nebo vyzkouším prd :-) Dík za info 

[-CSR-]
[-CSR-]
Players
12 posts
4,657 battles
17 hours ago, Tomino_78 said:

Ahoj chci se zeptat jak je to s tím Odinem když ho dostavím :-) můžu si ho někde vyzkoušet... nebo vyzkouším prd :-) Dík za info 

Nikdo???neví nic 

[CSSF]
Community Contributor
176 posts
5,381 battles
Před 9 minutami Tomino_78 řekl/a:

Nikdo???neví nic 

Nevyzkoušíš nic. Maximálně se můžeš podívat na videa komunitních kontributorů na youtube anebo se podívat na play na streamech na twitch, abys zjistil, jaký bude - viz Bl4ckSK, tomaslanger, RR_Rambaldi, YasuLord, Ma_Ro.

[-CSR-]
[-CSR-]
Players
12 posts
4,657 battles
9 hours ago, Ma_Ro_01 said:

Nevyzkoušíš nic. Maximálně se můžeš podívat na videa komunitních kontributorů na youtube anebo se podívat na play na streamech na twitch, abys zjistil, jaký bude - viz Bl4ckSK, tomaslanger, RR_Rambaldi, YasuLord, Ma_Ro.

Dík za info 

[BPCZ]
[BPCZ]
Players
48 posts
8,912 battles
V 2. 6. 2020 v 14:13 Tomino_78 řekl/a:

Nikdo???neví nic 

Ne, nevyzkoušíš.

[PRASE]
Players
49 posts
5,071 battles
On 5/25/2020 at 10:12 AM, YabbaCoe said:
On 5/25/2020 at 12:52 AM, walik_hracka said:

Odměny za PT se tradičně připisují někdy v době příchodu dané verze na live server.

Prosím nemělo by to už být?

Dnes jsem zkusil "https://worldofwarships.eu/cs/userbonus/" a "Kapitáne, v tuto chvíli nejsou dostupné žádné bonusy. Mějte oči na stopkách, abyste neminuli nadcházející akce oznámené na našem portále!". A v přístavu jsem si také ničeho nevšimnul.

Nebo jsem to celé špatně pochopil?

[WG-EU]
WG Staff
3,467 posts
4,201 battles
V 13. 6. 2020 v 15:57 walik_hracka řekl/a:

Prosím nemělo by to už být?

Dnes jsem zkusil "https://worldofwarships.eu/cs/userbonus/" a "Kapitáne, v tuto chvíli nejsou dostupné žádné bonusy. Mějte oči na stopkách, abyste neminuli nadcházející akce oznámené na našem portále!". A v přístavu jsem si také ničeho nevšimnul.

Nebo jsem to celé špatně pochopil?

Většinou nám chodí notifikace, že už jsou ready kolem pondělka, úterka mám pocit. Víš co, vytvořím tady vlákno po vzoru EN fóra, kde budu oznamovat (pokud si vzpomenu), kdy jsou odměny ready.

• Cool 1

[PRASE]
Players
49 posts
5,071 battles
On 6/15/2020 at 10:12 AM, YabbaCoe said:

Většinou nám chodí notifikace, že už jsou ready kolem pondělka, úterka mám pocit. Víš co, vytvořím tady vlákno po vzoru EN fóra, kde budu oznamovat (pokud si vzpomenu), kdy jsou odměny ready.

Velice děkuji.

(PS: Nejde o to že bych na to spěchal, ale spíše o to, abych o to nepřišel a případnou závadu začal řešit včas.)

Edit 16.6.2020: Dnes bylo zveřejněno na oficiálních stránkách a odměny se objevily dnes samy (a z nich vidím že jsem to celé špatně pochopil). Děkuji a uzavřeno. :)

[CSRNF]
Players
9 posts
6,683 battles

NACO MNĚJETO KDYŠ SE TAM NEMOHU DOSTAT PÍŠEMNĚTO ŽE MÁM ŠPATNÉ HESLA A EMAIL MÁM TO STÉJNÉ JAK NA NORMÁLNÍM 

[CSP]
Players
208 posts
6,690 battles

Jestli to není tím, že test neběží :Smile_amazed: Musíš počkat na další kolo.

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,591 posts
5,188 battles

Kte domof muj , plotože šestin múj felkí kobilák

:Smile_facepalm: Ten příspěvek kousek nade mnou psal žák - no pátá třída ? A to ještě ze speciálky ?

Mavonku a Ty jsi to nebyl :Smile_teethhappy:

• Funny 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.