Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test 0.9.5 - Hlášení chyb

19 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles

captain bad-Recuperato piccolo copia.png

Kapitáni!

narazíte-li při testování verze 0.9.5 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna. 

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Především nezapomínejte na screenshoty! 

Děkujeme  :Smile_honoring:

[HUG]
Players
89 posts
17,039 battles

Prosím, co to je za stuhu "Potlačil"? Nabízí se několik interpretací, ale ... :fish_book:

potlačil.jpg

• Funny 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,716 posts
13,070 battles

Prosim, prosim Zabaku tohle neopravujte naopak zavedto vsude . . .  .takhle dobre jsem se nenasmal uz hodne dlouho :dance_turtle::Smile_teethhappy:

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,013 posts
14,429 battles
Před 6 hodinami Sigimundus řekl/a:

Prosim, prosim Zabaku tohle neopravujte naopak zavedto vsude . . .  .takhle dobre jsem se nenasmal uz hodne dlouho :dance_turtle::Smile_teethhappy:

potlačit - torpéda - vyřadit
(nebezpečná kombinace)
:cap_haloween:

• Funny 2

[IDDQD]
Privateer
3,764 posts
5,364 battles

Já bych to s tím potlačením moc nepřehánél . Potlačíš a následuje zmrzlý úsměv na rtech a bláto na hřišti .

Lucy ? Kolik stojí plínka pro dospěláky  :Smile_hiding::Smile_trollface:

Players
310 posts
7,903 battles
41 minutes ago, Stratos_HF said:

Já bych to s tím potlačením moc nepřehánél . Potlačíš a následuje zmrzlý úsměv na rtech a bláto na hřišti .

Lucy ? Kolik stojí plínka pro dospěláky  :Smile_hiding::Smile_trollface:

tak cca 70-90 centov, podľa toho koľko musíš potlačiť denne aby si si nasyslil ocel. 

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles
11 hours ago, hugys14 said:

Prosím, co to je za stuhu "Potlačil"? Nabízí se několik interpretací, ale ... :fish_book:

potlačil.jpg

Napadá mě jedině ve scénáři, kde likviduješ ty bunkry, tak je vlastně "potlačuješ" :cat_cool:

• Cool 1

[CSN]
Community Contributor
257 posts
7,836 battles

Nevím, jestli nemám něco špatně nastavené, ale nepřijde vám to na testu nějaké "rozmazané"? Zkouším všechno možné nastavení, ale prostě mi to nepřijde ostré. Má loď, ostatní lodě, ostrovy atd. Viz ten New York je prostě mázlý a moje loď taky, jak kdyby to nebylo zaostřené. Máte to taky někdo?

image.thumb.png.a7c65b7cbe96ba03513be21aee220223.png

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,490 posts
735 battles
Před 4 minutami Ma_Ro_01 řekl/a:

nepřijde vám to na testu nějaké "rozmazané"?

Zrovna jsem to sem šel psát.. Tak tak.. rozmazané tak, že třeba vlajky na lodi ani nepoznám.. 

• Cool 1

[PRASE]
Players
98 posts
7,374 battles

Potvrzuji že někdy je to špatně vidět. Přišlo mi to tmavé a nevýrazné, ale klidně mohlo být i rozmazané. Nekoukal jsem na podrobnosti. Přisoudil jsem to "vylepšeným" mapám jak to inzerovali, řekl jsem si "ach jo" a pustil to z hlavy. Naštěstí to nebylo často.

Players
1,628 posts
4,330 battles
On 5/22/2020 at 10:20 AM, Ma_Ro_01 said:

Nevím, jestli nemám něco špatně nastavené, ale nepřijde vám to na testu nějaké "rozmazané"? Zkouším všechno možné nastavení, ale prostě mi to nepřijde ostré. Má loď, ostatní lodě, ostrovy atd. Viz ten New York je prostě mázlý a moje loď taky, jak kdyby to nebylo zaostřené. Máte to taky někdo?

image.thumb.png.a7c65b7cbe96ba03513be21aee220223.png

Ale koukej na ty paradni FPS, ping a bez desyncu =)

Predtim byli rozmazane jenom okraje ted to zkousi na full screen =)

Zatim si toho vsimli jenom 2 lidi =)

Twitch ti taky dneska nabidne na auto rozliseni nizsi nez source.

Takova je doba. Proste mame slabe pocitace a internety tak nam to musi nastavit Big Brother =)

Spoiler

Mimochodem, zkus to hrat pres monitor, ne pres TWITCH =)))

Pokus o vtip =)

[_CSR_]
[_CSR_]
Players
5 posts
8,204 battles

Zdravim v prvom kole PT som spravil vsetky nariadenia , minul som dublony za posledne dve , ale ziadne lode som nedostal. Dnes zacalo druhe kolo a v doku zasa prazdno a vsetko od 0 zasa robit a minat dublony ? Neviem co si mam o tom mysliet.

A ked tu uz pisem spomeniem este toto: nainstaloval som si PT od minulej aktualizacie ked sa hralo s ponorkami , ale na ucet EU co klasicky hravam mi nikdy ziadna odmena neprisla , oba ucty su na tu istu mailovu adresu , dokonca mi na Eu ucte vyskocilo okno s anketou ze ako som spokojny s hranim na PT ( nico na ten sposob)

Vopred dik za pripadne odpovede.

[CSP]
Players
221 posts
7,186 battles

Lodě se na PT nedostávají, to je jen placebo. Mně tedy přistála z toho doku kamufláž na Grafa Spee, ale to jen proto, že ho mám. Pokud jsi splnil úkoly na odměny na live serveru, musíš si je vyzvednout na https://worldofwarships.eu/cs/userbonus/, jsou tam vždy po skončení všech kol testu a updatu na live serveru.

• Cool 1

[CSN]
Community Contributor
257 posts
7,836 battles

@YabbaCoe víš něco o příčině a opravě toho rozmazání? V druhém kole testu je to pořád.

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles
On 5/30/2020 at 4:15 PM, Ma_Ro_01 said:

@YabbaCoe víš něco o příčině a opravě toho rozmazání? V druhém kole testu je to pořád.

Hlášeno to bylo, napříč i ostatními komunitami, ale bohužel nemám žádnou informaci o případné opravě. Je možné, že se na tom pracuje, ale nic nemám potvrzené.

Players
1,628 posts
4,330 battles
On 5/30/2020 at 4:15 PM, Ma_Ro_01 said:

zkus si vypnout antialiasing v nastaveni

Guest
This topic is now closed to further replies.