Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
vito74m

Co się stało z grą ?!

2 comments in this topic

Recommended Posts

[DINE]
Players
443 posts
21,654 battles

Vitam serdecznie.

Gram w wows'a od jego początku, aktualnie mam 17k bitew. WR na poziomie 53%+ i 70k+ avg/dmg, jestem więc dobrym graczem...

Od mw 2 lat gra upada na "pysk" Skil graczy w 80% to bagno, a ich "myślenie strategiczne" w grze to parodia < staram się być delikatny :D

Ja rozumiem, że dla WG liczy się kasa, a nie jakość umysłowa graczy, ale to już jest przesada !!!

Sam mam ponad 60 okrętów premium, stałych kamo ponad 20 na same X tiery, na kilka okrętów nawet po 2. + przez te 5 lat konto premium dość często (jak cos expiłem).

teraz stać mnie po prostu za wolne badać wszystko co chcę...

Drodzy gracze, czy nie wydaje Wam się, że WG ktoś od marketingu oszukuje, mówiąc, że jest "zajefajnie" ?

Tym czasem wchodzi do gry człowiek ze średnimi umiejętnościami, i krew go zalewa, że gra z kimś gorszym od BOTa, bo ten przynajmniej płynie w dobrym kierunku!!!

Wielu świetnych graczy odeszło, na stałe, lub na jakiś czas. Tego chyba im nikt nie mówi :D

Z czasem zostaną z największą ilością graczy z IQ małpy z lasów równikowych...

Nie wiem czy o to im chodzi :D

Aktualnie wielu dobrych graczy włącza grę, i po kilku bitwach gasi, z nadzieją, że jak wróci za jakiś czas, będzie lepiej. Wraca - i znów to samo, czyli masa niewytłumaczalnych racjonalnie zachowań w trakcie bitwy, na które zdrowy gracz nie może patrzeć...

Napiszcie proszę Wasze spostrzeżenia, bo samo "beczenie" na TSach i Discord'ach nic nie da, może ktoś w końcu przestanie grę "ustawiać" TYLKO pod ameby z kasą, i zajmie się tymi co poza kasą mają też mózg i nie boją się go używać...

Pozdrawiam serdecznie i cierpliwości życzę wszystkim;)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ci słabi gracze to np. gość na BB tieru X wr 40% i avg/dmg też 40k..itd.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this