Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Zpravodaj vývojářů 0.9.5

52 comments in this topic

Recommended Posts

[NECRO]
Players
94 posts

Pokud již máte křižník X Moskva vyzkoumaný, ale ještě jste ho nekoupili, případně jste ho prodali nebo jeho větev vynulovali, tak tento křižník dostanete.

Čili je potvrzeno, že když Moskvu i Kirova prodám, stejně je dostanu. Jestli ne, čekejte velmi ostrou letákovou kampaň a možná dojde i na alegorické vozy.

• Cool 2
  • Funny 6

Players
309 posts
7,845 battles

máme rátať, že do zbrojnice dorazí nestrašák, černota a kapitán flint za uhlie? 

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 20 minutami unhappy360 řekl/a:

máme rátať, že do zbrojnice dorazí nestrašák, černota a kapitán flint za uhlie? 

To bych očekával až tak někdy k vánocům. Říkali, že je minimálně na půl roku odstraní úplně než přijdou za jinou měnu...

[CSN]
Beta Tester
29 posts
9,713 battles

1. Velitel křižníku Moskva si uchová svou specializaci = budu muset utratit nějaký dublony nebo kredity + vlajky na rychlejší expení, pokud ho budu chtít na nějakou loď ze stromu

2. Křižník X Alexander Nevsky bude možné získat teprve po vyzkoumání a zakoupení ve výzkumu = koupit znova tier IX = utratit kredity, pak zase expit a zase utratit kredity při koupi desítky, a to nemluvím o přeškolení kapitána 

Nádherná odměna za to, že už člověk má Moskvu v přístavu. Well done WG. Skrytý pumping o kredity, dublony nebo free expy. Si strčte nový křižník víte kam.

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles
1 hour ago, Kryspin_CZ said:

1. Velitel křižníku Moskva si uchová svou specializaci = budu muset utratit nějaký dublony nebo kredity + vlajky na rychlejší expení, pokud ho budu chtít na nějakou loď ze stromu

2. Křižník X Alexander Nevsky bude možné získat teprve po vyzkoumání a zakoupení ve výzkumu = koupit znova tier IX = utratit kredity, pak zase expit a zase utratit kredity při koupi desítky, a to nemluvím o přeškolení kapitána 

Nádherná odměna za to, že už člověk má Moskvu v přístavu. Well done WG. Skrytý pumping o kredity, dublony nebo free expy. Si strčte nový křižník víte kam.

1. Vzhledem k tomu, že Moskva je spíše těžkým křižníkem, kdežto Nevsky je lehkým křižníkem a herní styl je taky odlišný, nemělo by příliš smysl jej automaticky dávat na Nevskyho.

2. Když teď prodáš Moskvu dostaneš poměrně dost kreditů, aby sis mohl znovu pořídit Donskoje a tím pádem doexpit Nevskyho. Ano, utratíš následně kredity při koupi tieru X, ale ty můžeš vlastně snadněji získávat hraním Moskvy.

Čili hlavní odměna je nejen to, že si můžeš vyzkoumat další desítku, ale především "zadarmo" dostaneš speciální loď na X tieru, která má poloviční náklady na údržbu a můžeš na ní zrychleně přetrénovávat kapitány, jak jsi vlastně zmínil.

[IDDQD]
Korzár
2,490 posts
713 battles
Před 40 minutami YabbaCoe řekl/a:

Čili hlavní odměna je nejen to, že si můžeš vyzkoumat další desítku, ale především "zadarmo" dostaneš speciální loď na X tieru, která má poloviční náklady na údržbu a můžeš na ní zrychleně přetrénovávat kapitány, jak jsi vlastně zmínil.

Na druhou stranu.. Dříve, když se upravovaly tyhle lajny, příkald japonská DDčka, americké křižníky, dostával jsi vždy kompenzaci kus za kus. A to dokonce, pokud se lo´d přesouvala z nízkého tieru na vyšší. Pro příklad Cleveland byl tier 6 a přesunul se na tier 8 a i tak jsi jej dostal a ještě si dostal tier 6 nový křižník. U Hatsuharu zase pokud si ji měl jsi dostal Akatsuki + Hatsuharu ti zůstala po přesunu na tier 6. Podobně třeba Fubuki.. Atp.. To proč tedy nedostanou vlastnící Moskvy tu novou deístku? Z jakého důvodu se WG rozhodlo tyto kompenzace zrušit? Bylo to tak vždy..

Další věc je ono perma camo na Moskvě. Opět.. uvedu příkald z minula. Pokud jsem měl na Clevelandu (tehdy tier 6) permacamo, i po jeho přesunu na tier 8 jsme dostal permacamo.. Tudíž, logicky by těď mělo být, pokud mám Moskvu na tier 10, tak bych měl zdarma dostat perma camo na tu novou ruskou desítku.. Proč tomu tak není? Co se děje s těmi kompenzacemi? Však servery nejedou stabilně, propadají prémiové účty, trápí nás desynchr problém, co s eopravuje už měsíc.. Jako nechápu.. Dřív jste byli štědří, teď byste nám jen trhali peněženky..

Tohle je od Vás pěkně hnusné a minimálně vlastníci perma kamo Moskvy by měli dostat onu kompenzaci a zdarma obdržet kamufláž na onu novou desítku..

• Cool 5

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles
9 minutes ago, Wolffnstein said:

Na druhou stranu.. Dříve, když se upravovali tyhle lajny, příkald japonská DDčka, americké křižníky, dostával jsi vždy kompenzaci kus za kus. A to dokonce, pokud se lo´d přesouvala z nízkého tieru na vyšší. Pro příklad Cleveland byl tier 6 a přesunul se na tier 8 a i tak jsi jej dostal a ještě si dostal tier 6 nový křižník. U Hatsuharu zase pokud si ji měl jsi dostal Akatsuki + Hatsuharu ti zůstala po přesunu na tier 6. Podobně třeba Fubuki.. Atp.. To proč tedy nedostanou vlastnící Moskvy tu novou deístku? Z jakého důvodu se WG rozhodlo tyto kompenzace zrušit? Bylo to tak vždy..

Další věc je ono perma camo na Moskvě. Opět.. uvedu příkald z minula. Pokud jsem měl na Clevelandu (tehdy tier 6) permacamo, i po jeho přesunu na tier 6 jsme dostal permacamo.. Tudíž, logicky by těď mělo být, pokud mám Moskvu na tier 10, tak bych měl zdarma dostat perma camo na tu novou ruskou desítku.. Proč tomu tak není? Co se děje s těmi kompenzacemi? Však servery nejedou stabilně, propadají prémiové účty, trápí nás desynchr problém, co s eopravuje už měsíc.. Jako nechápu.. Dřív jste byli štědří, teď byste nám jen trhali peněženky..

Tohle je od Vás pěkně hnusné a minimálně vlastníci perma kamo Moskvy by měli dostat onu kompenzaci a zdarma obdržet kamufláž na onu novou desítku..

Není to úplně stejný příklad, protože místo tech tree lodě nyní dostaneš speciální loď, kam můžeš dát jakéhokoliv kapitána bez postihu a máš poloviční náklady na údržbu lodě a to tuto loď stačí mít jen vyzkoumanout a nemusíš ji mít v přístavu.

Takže vlastně za pár miliónů kreditů dostaneš loď v ceně odhadem 20 000 dublonů či přesněji 250 000 uhlí. A vzhledem k tomu, že se v tomto případě jedná o speciální loď, proto vlastně kompenzace je jiná, protože jsou jiné podmínky. Navíc k tomu ještě to samé se týká Kirova, který taky bude speciální loď a dostanete jej zadarmo, tedy podle stejných pravidel, jak v případě Moskvy a Nevskeho.

Permacamo na Moskvě. Abych pravdu řekl, tak je mi osobně líto všech těch, kteří si to camo zakoupili a chápu vaše/jejich rozhorčení, že utráceli dublony za kamufláž, kterou ostatní dostanou zadarmo. Nicméně každý si mohl zvolit, zda si to kamo koupí, nebo ne. Čili ti, kteří tak udělali po celou dobu od koupi vlastně využívali všechny charakteristiky spojené s tímto permacamem. ČIli ve své podstatě vlastně není co kompenzovat, jelikož si něco zakoupili a využívali to. Podle stejné logiky, jak jsem už předtím říkal, bychom museli vracet všechno za všechny věci, které se předtím dali za jakoukoliv měnu, či peníze zakoupit a nyní jsou třeba zdarma, jelikož ostatní hráči předtím za to investovali a teď to ostatní mají zdarma. A právě protože udělení kamufláže na Nevskeho by vytvořilo další precedent, kdy by hráči okamžitě očekávali to samé i u ostatních věcí. To máš de facto to samé s udělením respecu kapitánů zdarma. Nemuseli jsme to nikdy dělat, ale nějakou dobu, jsme to hráčům umožnili, jako projev dobré vůle. Teď jsme se tedy rozhodli tak neudělat a hned je oheň na střeše, že takhle přece nemůžou hrát a my jsme je okradli.

Nicméně řekni mi, tyto změny tě nějak okradou, jakýmkoliv způsobem?

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
392 posts
11,591 battles
Před 19 minutami Wolffnstein řekl/a:

Souhlas.

Sladké vzpomínky na a US křižníky v 0.7.5. :

Principy nahrazení lodí

Obecným principem je, že „hráči o nic nepřijdou“.

• Loď, která byla nahrazena, zůstane hráči k dispozici (v jeho přístavu, pokud byla zakoupena, a ve vyzkoumaném stavu, pokud byla vyzkoumána).
  • Náhradní loď bude k účtu hráče připsána spolu s místem v přístavu (pokud byla nahrazená loď zakoupena) nebo bude vyzkoumána (pokud byla nahrazená loď vyzkoumaná).
  • Nahrazení modulů bude provedeno připsáním podobných modulů pro novou loď k hráčovu účtu, nebo náhradou nákladů na moduly v ZK (připsaných k nové lodi) a kreditech.
  • Pro nahrazenou loď se specializace jejího velitele změní na loď odpovídající úrovně ve standardní větvi. Pro náhradní loď bude naverbován nový velitel s bonusovými ZK.
  • Jestliže byla na nahrazenou loď použita permanentní kamufláž, zůstane použita na této lodi a na hráčův účet bude přidána nová permanentní kamufláž (pro přidanou loď).

No, bylo to výhodnější. :Smile_amazed:

Chápu, že se to WG snaží nějak okecat (úplně nová loď, perma kamo vám zůstane na Moskvě :Smile_facepalm:),

nicméně tím říká komunitě:

,,Nekupujte si permanentní kamufláže na lodě. Možná se v budoucnu změní na prémiové a vy byste zbytečně vyhodili dublony za něco, co pak dostane každý zdarma.´´

Spojler

Mohl bych pracovat v marketingovém oddělení WG? Říct: ,,žádná kompenzace nebude.´´ zvládnu také.:Smile_teethhappy:

• Cool 3

[IDDQD]
Korzár
2,490 posts
713 battles
Před 2 minutami YabbaCoe řekl/a:

Nicméně řekni mi, tyto změny tě nějak okradou, jakýmkoliv způsobem?

Tak tu Moskvu dejme tomu chápu a ta mě netrápí. Jak píšeš, bude to speciální loď, která by jinak stála velké množství zdrojů. Takthle bude zadarmo a tudíž si tedy vyjedu tier 10 loď. Tam mě to netíží..

Ale to druhé, tam si protiřečíš. 

Před 3 minutami YabbaCoe řekl/a:

Čili ti, kteří tak udělali po celou dobu od koupi vlastně využívali všechny charakteristiky spojené s tímto permacamem. ČIli ve své podstatě vlastně není co kompenzovat, jelikož si něco zakoupili a využívali to.

To je úplně to stejné, jako ono permacamo na Clevelandu. Taky jsme ho používal a taky jsem po jeho přesunu na 8 tier to camo stále měl. Jde mi o to, že ti, co utratili peníze za dublony a pořízení perma kamufláže nedostanou žádnou kompenzaci a ti, co tu kamufláž nemají ji dostanou zdarma. Tohle prostě není fér k oněm platícím hráčům a kompenzace by tu být měla. WG by si mělo hráčů, co si tu kamufláž koupilo vážit, ale tohle je s prominutím plivanec do oka. Připsat perma kamufláž na toho Petropavlovska přece nikomu ruce neutrhne ne? A měli byste naopak kredity za dobrou vůli. Po těch průserech s desynchrem, Porto Ricem a dalšími byste si měli spýše lidi naklonit na svojí stranu.. Za těch 5000 dublonů zbytečně bodáte do spícího obra..

BTW: Ještě dodám.. kampaň na Odina, tak Graff Spee, pokud jej vlastním, tak pokud si jej tam vyjedu, tak kompenzace bude v kreditech. Nic ve zlém žábo, ale poslední dobou opravdu nedáte nic zadarmo. Na všechno je strašnej grind, člověk u té hry musí sedět několik hodin.. ne, opravdu, tohle se mi nelíbí. Můžeš samozřejmě říci "nehraj to" , ale vzhledem k reakcím a nespokojeným hráčům a´t už tu, nebo na ENG foru, si nemyslím, že máš pravdu a nedaří se Vám uspokojovat své zákazníky. Až moc chyb a přešlapků máte na to, jaké jméno na trhu máte. Myslím, že by se měly ty kompenzace přehodnotit. Peněz jste si nahrabali dosti. Je to jen názor, ale pak se nediv/te, když se na Vás zase strhne shitstorm a budete na YT zaplaveni v dislicích a na foru budou toxické komentáře.

• Cool 3

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
392 posts
11,591 battles
Před 40 minutami YabbaCoe řekl/a:

Nicméně každý si mohl zvolit, zda si to kamo koupí, nebo ne. Čili ti, kteří tak udělali po celou dobu od koupi vlastně využívali všechny charakteristiky spojené s tímto permacamem.

Co když si někdo pořídil perma cammo na Moskvu a pak si přečetl na Dev blogu, že za dva měsíce by ho dostal na Moskvu i tak? :Smile_teethhappy:

Ne v pohodě. Já tu argumentaci chápu. Za změnu Moskvy a Kirova děkujeme. Za info jak získat Něvského také (příště takovou důležitou informaci někam připněte, ať se pořád někdo neptá.)

Jen ten problém perma kamufláže dost demotivuje kupovat si jakoukoli další. No, snad tvoji nadřízení vědí, co dělají. :Smile_honoring:

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles
4 minutes ago, Wolffnstein said:

Tak tu Moskvu dejme tomu chápu a ta mě netrápí. Jak píšeš, bude to speciální loď, která by jinak stála velké množství zdrojů. Takthle bude zadarmo a tudíž si tedy vyjedu tier 10 loď. Tam mě to netíží..

Ale to druhé, tam si protiřečíš. 

To je úplně to stejné, jako ono permacamo na Clevelandu. Taky jsme ho používal a taky jsem po jeho přesunu na 8 tier to camo stále měl. Jde mi o to, že ti, co utratili peníze za dublony a pořízení perma kamufláže nedostanou žádnou kompenzaci a ti, co tu kamufláž nemají ji dostanou zdarma. Tohle prostě není fér k oněm platícím hráčům a kompenzace by tu být měla. WG by si mělo hráčů, co si tu kamufláž koupilo vážit, ale tohle je s prominutím plivanec do oka. Připsat perma kamufláž na toho Petropavlovska přece nikomu ruce neutrhne ne? A měli byste naopak kredity za dobrou vůli. Po těch průserech s desynchrem, Porto Ricem a dalšími byste si měli spýše lidi naklonit na svojí stranu.. Za těch 5000 dublonů zbytečně bodáte do spícího obra..

BTW: Ještě dodám.. kampaň na Odina, tak Graff Spee, pokud jej vlastním, tak pokud si jej tam vyjedu, tak kompenzace bude v kreditech. Nic ve zlém žábo, ale poslední dobou opravdu nedáte nic zadarmo. Na všechno je strašnej grind, člověk u té hry musí sedět několik hodin.. ne, opravdu, tohle se mi nelíbí. Můžeš samozřejmě říci "nehraj to" , ale vzhledem k reakcím a nespokojeným hráčům a´t už tu, nebo na ENG foru, si nemyslím, že máš pravdu a nedaří se Vám uspokojovat své zákazníky. Až moc chyb a přešlapků máte na to, jaké jméno na trhu máte. Myslím, že by se měly ty kompenzace přehodnotit. Peněz jste si nahrabali dosti. Je to jen názor, ale pak se nediv/te, když se na Vás zase strhne shitstorm a budete na YT zaplaveni v dislicích a na foru budou toxické komentáře.

Camo na Clevelandu jsi měl, protože ti nebylo odebráno, camo zůstalo s lodí. Nyní je to naprosto to samé, camo na Moskvě zůstane a kdo ji předtím neměl ji dokonce dostane zadarmo. Tady jde zjevně o ten princip, že lidi vidí, že někdo něco dostane zadarmo, zatímco já jsem za to platil a tak chci taky něco navíc. Jak jsem říkám, kdybych to rozhodoval já, tak bych to Camo na toho Nevskeho těm lidem dal a byl by pokoj. I když by možná pak zase remcali, že ostatní dostali Moskvu bez práce, či něco jiného. Vždyť tady lidem i vadí, že si musí znovu kupovat Donskoje. Bohužel to tak není, je mi líto, omlouvám se, ale bohužel s tím nic dělat už nejde.

Takže říkáš, že bude Shitstorm za to, že hráči dostali hromadu věcí zdarma, ale že nedostali více?

[IDDQD]
Korzár
2,490 posts
713 battles
Před 15 minutami YabbaCoe řekl/a:

Takže říkáš, že bude Shitstorm za to, že hráči dostali hromadu věcí zdarma, ale že nedostali více?

Jak jsme psal.. Hráč, co utratí 5000 dublonů za permakamufláž by měl být kompenzován, pokud někdo jiný, neplatící, dostane tu kamufláž zadarmo. Dle mého byste měli ohodnotit platícího hráče a ne mu hodit klacky pod nohy a ohodnotit neplatícího. Nikdo nevěděl, že Moskva půjde za pár let ze stromu a stane se z ní speciální loď a tu kamufláž dostane zadarmo. Kdybych to věděl, tu kamufláž nepořizuji. Nyní, když vidím, jak se bez kompenzace hejbe s loděmi a je tu možnost, že z obyčejné lodě se stane speciální zvážím každý budoucí nákup permamentní kamufláže.. A shitstorm je už teď, co jsme koukal nedávno na eng forum, nelíbí se to nikomu.

Před 15 minutami YabbaCoe řekl/a:

Vždyť tady lidem i vadí, že si musí znovu kupovat Donskoje.

Tak zase žabáku, však víš sám, že některé věci se nesmí brát vážně. Rozumný člověk nemůže nadávat na znovukoupení Donskoie..

A teď mi prosím odpověz, proč není u Graf Spee v kampani na Odina kompenzace v dublonech? Chlubíte se, že ona kampan na Odina je inspirována kampani na Cossack. Nicméně, u Cossacka (tier 8) jsi splnil všechny úkoly a dokoupil tokeny v hodnotě 28 kč. Tady splníš úkoly a musíš za 3500 dublonu (to asi neni 28 kč že?) dokoupit poslední dvě nařízení, aby si dostal Odin (tier 8 lod). Jak píši, máte problém s pádem serverů, poklesem fps, desynchrem, ale místo kompenzací (permakamo na kamufláž, kompenzace za graf spee) je tohle. Už Grind o Vánocích na Gorozii byl několikanásobně těžší jak na Prinze Itela Friedricha (tuším že to bylo o 180% těžší). 

Takže jak říkám.. už nejste takoví dobráci, jak tu tvrdíš a nedáváte věci "zadarmo". Vše je ted těžký grind a předražený.

PS: ber to jako zpětnou vazbu a ne nucení, jak máte věci dělat. Je to Vaše hra, ale zkus se na to podívat z naší strany. Myslím, ze strany vlastníků toho perma kamufláže NEBO ze strany vlastníků onoho Graf Spee.

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
643 posts
20,668 battles
Před 6 minutami YabbaCoe řekl/a:

Camo na Clevelandu jsi měl, protože ti nebylo odebráno, camo zůstalo s lodí. Nyní je to naprosto to samé, camo na Moskvě zůstane a kdo ji předtím neměl ji dokonce dostane zadarmo. Tady jde zjevně o ten princip, že lidi vidí, že někdo něco dostane zadarmo, zatímco já jsem za to platil a tak chci taky něco navíc. Jak jsem říkám, kdybych to rozhodoval já, tak bych to Camo na toho Nevskeho těm lidem dal a byl by pokoj. I když by možná pak zase remcali, že ostatní dostali Moskvu bez práce, či něco jiného. Vždyť tady lidem i vadí, že si musí znovu kupovat Donskoje. Bohužel to tak není, je mi líto, omlouvám se, ale bohužel s tím nic dělat už nejde.

@YabbaCoe, jak se Tobě zamlouvá že ten, kdo neutratil kredity za Moskvu, pouze ji vyexpil ji dostane zadáčo. Ten, kdo Moskvu měl a prodal (můj případ) dostane kredity za prodej (tj. polovinu toho, co dostane ten, co ji vyexpil a nekoupil) a hráč, který ji koupil a neprodal dostane "houno"? Ve všech zmíněných případech přistane Moskva v přístavu jako speciální loď.

Ad shitstorm - vrchol bylo PR, nyní si již myslím, že někteří (včetně mě) už otupěli a tak nějak už od WG očekávají přesně to, co pak přichází, takže to už bude spíše občasné vrčení od hráčů, kteří to se hrou myslí dobře a stále věří, že WoWs ještě není zcela ztraceno. Já už tu víru dávno ztratil. Samozřejmě tomu jsem také přizpůsobil vloženou energii do hry a také finanční stránku věci.

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
643 posts
20,668 battles
Před 9 minutami Wolffnstein řekl/a:

Jak jsme psal.. Hráč, co utratí 5000 dublonů za permakamufláž by měl být kompenzován, pokud někdo jiný, neplatící, dostane tu kamufláž zadarmo. Dle mého byste měli ohodnotit platícího hráče a ne mu hodit klacky pod nohy a ohodnotit neplatícího. Nikdo nevěděl, že Moskva půjde za pár let ze stromu a stane se z ní speciální loď a tu kamufláž dostane zadarmo. Kdybych to věděl, tu kamufláž nepořizuji. Nyní, když vidím, jak se bez kompenzace hejbe s loděmi a je tu možnost, že z obyčejné lodě se stane speciální zvážím každý budoucí nákup permamentní kamufláže.. A shitstorm je už teď, co jsme koukal nedávno na eng forum, nelíbí se to nikomu.

Tak zase žabáku, však víš sám, že některé věci se nesmí brát vážně. Rozumný člověk nemůže nadávat na znovukoupení Donskoie..

A teď mi prosím odpověz, proč není u Graf Spee v kampani na Odina kompenzace v dublonech? Chlubíte se, že ona kampan na Odina je inspirována kampani na Cossack. Nicméně, u Cossacka (tier 8) jsi splnil všechny úkoly a dokoupil tokeny v hodnotě 28 kč. Tady splníš úkoly a musíš za 3500 dublonu (to asi neni 28 kč že?) dokoupit poslední dvě nařízení, aby si dostal Odin (tier 8 lod). Jak píši, máte problém s pádem serverů, poklesem fps, desynchrem, ale místo kompenzací (permakamo na kamufláž, kompenzace za graf spee) je tohle. Už Grind o Vánocích na Gorozii byl několikanásobně těžší jak na Prinze Itela Friedricha (tuším že to bylo o 180% těžší). 

Takže jak říkám.. už nejste takoví dobráci, jak tu tvrdíš a nedáváte věci "zadarmo". Vše je ted těžký grind a předražený.

PS: ber to jako zpětnou vazbu a ne nucení, jak máte věci dělat. Je to Vaše hra, ale zkus se na to podívat z naší strany. Myslím, ze strany vlastníků toho perma kamufláže NEBO ze strany vlastníků onoho Graf Spee.

Wolffe, odpověď je jednoduchá a určitě ji znáš. Pokud bys dostal kompenzaci v dublonech, za které si pak dokoupíš Odina, tak co by Tě motivovalo ty dublony kupovat (pokud je nemáš na účtě, což je případ velkého množství hráčů). 

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,490 posts
713 battles
Před 9 minutami cer243 řekl/a:

@YabbaCoe, jak se Tobě zamlouvá že ten, kdo neutratil kredity za Moskvu, pouze ji vyexpil ji dostane zadáčo. Ten, kdo Moskvu měl a prodal (můj případ) dostane kredity za prodej (tj. polovinu toho, co dostane ten, co ji vyexpil a nekoupil) a hráč, který ji koupil a neprodal dostane "houno"? Ve všech zmíněných případech přistane Moskva v přístavu jako speciální loď.

Ad shitstorm - vrchol bylo PR, nyní si již myslím, že někteří (včetně mě) už otupěli a tak nějak už od WG očekávají přesně to, co pak přichází, takže to už bude spíše občasné vrčení od hráčů, kteří to se hrou myslí dobře a stále věří, že WoWs ještě není zcela ztraceno. Já už tu víru dávno ztratil. Samozřejmě tomu jsem také přizpůsobil vloženou energii do hry a také finanční stránku věci.

Je právě ono.. Odměňují se ti, co do toho dali nejmíň.. A to je ten důvod, o kterém se tu bavím. Já do Moskvy investoval plnou gardu (nebyly tehdy slevy na loď) a ještě si koupil perma kamufláž za dublony. A teď se mám dívat, jak si někdo vyjezdí Moskvu, nekoupí ji a dostane ZADARMO speciální loď, s perma kamufláží zadarmo? Jestli tohle WG přijde v pohodě..

Players
1,681 posts
9,519 battles

Me by jen zajimalo, proc si nekdo kupuje permanentni kamuflaze za 5000 dublonu? To mne neprijde uplne normalni. Nema to nic extra navic oproti obycejne jednorazove, tak proc to nekdo kupuje? 

Nekompenzaci za Speeho jsem tusil uz pri tom, jak se objevila zminka, ze bude ona kampan. A co se tyce Odina, tak me nemotivuje ani kdyby byl zadarmo a dali mne od cesty tech 3000 dublonu

WG jsou vycurana firmicka a opakuji ze nema smysl do hry investovat ani halir

• Cool 1

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
303 posts
11,604 battles
3 hours ago, cer243 said:

Wolffe, odpověď je jednoduchá a určitě ji znáš. Pokud bys dostal kompenzaci v dublonech, za které si pak dokoupíš Odina, tak co by Tě motivovalo ty dublony kupovat (pokud je nemáš na účtě, což je případ velkého množství hráčů).

To je sposob ako vytiahnut peniaze z ludi. Rovnako ako aj WOT a nedavna cesta do Berlina. Bolo treba spravit tusim 4 nariadenia, aby si mohol ziska IS-2S. A klasika, bud si grindil ako divy, od rana do vecera, alebo si si za zlatky kupil posilovace...

Players
309 posts
7,845 battles
10 minutes ago, Ajax102 said:

To je sposob ako vytiahnut peniaze z ludi. Rovnako ako aj WOT a nedavna cesta do Berlina. Bolo treba spravit tusim 4 nariadenia, aby si mohol ziska IS-2S. A klasika, bud si grindil ako divy, od rana do vecera, alebo si si za zlatky kupil posilovace...

ale hlúposť ak si si kupoval posilovače, tak si si ich kupoval kvôli rezervám na kredity a nie kvôli nejakému boostu na pristupidný zabugovaný mod. IS-2S i ten špeciálny ventilačný systém, či čo to bolo stačilo grindovať random + ten mood 2 hodky denne. 

Ak nedajú kompenzáciu v dubloonoch, tak nebudem mať odina. Hm... strašne ma to serká, teda neserká, je mi to jedno. Nestojím o ďalšiu underpowerd nemeckú loď.

Inak sa netešte, tie nariadenia, kt. sú na teste budú iné ako na live servery, teda inak povedané, ak si niekto vo WG zmyslí, tak tu máme PAYtoRICO 2.0 a viete čo? Nikto z hráčov s tým nič nespraví. 

[27TP]
Players
58 posts
13,180 battles

Pořád nevím co dostanu když Moskvu mám ? nebo ji mám prodat ?

Jinak hodně lidí tady nadává že nedostanou moc věcí zadarmo, já bývám velmi sprostý na WG a jejich MM (mám často ban za přirovnání WG k pindíkům), já jsem s Akcí Odin spokojený kdo chce neutrácet získá loď Tier VI (co stojí 4700 dublonů ) 20 kamufláží,4 dny premiáku, 80 dračích vlajek + 2 kontejnery spřekvapením + 7500 uhlí + 10000 zkušeností z obnovení větve  - kdo investuje 350 Kč dostane 110.000 uhlí (většiná jestě 5500 uhlí z bonusu) . To chcete neplatit a dostávat lodě TIER X zadarmo ? Oni chtějí zisk a proto to dělají až ho nebudou mít udělají šmik a budete moci hrát soliteire ve Windows.

a 115.000 uhlí je při využití 25 % kuponu 63 % lodě TIER X - to je úplná krása

• Cool 1
  • Boring 1

[SALIS]
Beta Tester
195 posts
10,420 battles
2 hours ago, PvP_Pilsen said:

Pořád nevím co dostanu když Moskvu mám ? nebo ji mám prodat ?

Prodej ji - získáš kredit. Pak dostaneš zbrusu novou , speciální, omalovanou Moskvu zdarma.

BTW Bude ta nová Moskva potom dostupná všem ? Nějak ? Třeba za ocel, nebo to bude navždy nedostupné.

[SALIS]
Beta Tester
195 posts
10,420 battles
On 5/21/2020 at 6:46 PM, PvP_Pilsen said:

Jinak hodně lidí tady nadává že nedostanou moc věcí zadarmo, já bývám velmi sprostý na WG a jejich MM (mám často ban za přirovnání WG k pindíkům), já jsem s Akcí Odin spokojený kdo chce neutrácet získá loď Tier VI (co stojí 4700 dublonů ) 20 kamufláží,4 dny premiáku, 80 dračích vlajek + 2 kontejnery spřekvapením + 7500 uhlí + 10000 zkušeností z obnovení větve  - kdo investuje 350 Kč dostane 110.000 uhlí (většiná jestě 5500 uhlí z bonusu) . To chcete neplatit a dostávat lodě TIER X zadarmo ? Oni chtějí zisk a proto to dělají až ho nebudou mít udělají šmik a budete moci hrát soliteire ve Windows.

Celkem rozumné pojednání, ale až uvidíš náročnost těch ůkolů - uznáš, že lepší by bylo lámat kámen v gulagu.

Mám otázku. Jak přesně získám to uhlí ?

A ještě jednu. Když vynuluju větev, má to nějaké nevýhody ? Ztratím 100k expů co mám teď připravené na Shorsovy ?

Players
1,681 posts
9,519 battles
20 hours ago, PvP_Pilsen said:

a 115.000 uhlí je při využití 25 % kuponu 63 % lodě TIER X - to je úplná krása

Hele reknu ti to takhle. Speeho mam, takze nedostanu nic. Uhli mam, ze nevim co s nim a 110k uhli dostanes tak za mesic bezneho hrani. Takze mne daji ve finale co? 

A k te druhe casti. At udelaji smik, zavrou kram a jdou treba do [editováno] je mne to uplne jedno. Budu hrat neco jineho. Nemam s tim sebemensi problem. Nechapu jak nekdo muze uvazovat jako ty ve smyslu, ze wg ti neco dava nejake milodary. To mas iq 20 nebo nechapes to, ze chteji z lidi vytahnout prachy a idealne za minimum prace. Do rozbite hry nema cenu davat vubec nic.

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
303 posts
11,604 battles
22 hours ago, unhappy360 said:

Inak sa netešte, tie nariadenia, kt. sú na teste budú iné ako na live servery, teda inak povedané, ak si niekto vo WG zmyslí, tak tu máme PAYtoRICO 2.0 a viete čo? Nikto z hráčov s tým nič nespraví.

Vcera o tom hovoril Chrysantos na streame, ze vzdy su misie ine na PTS a ine na live serveri. Vysvetlovat to tym, ze na PTS potrebuju veci otestovat a nie je potrebne, aby misie boli nesplnitelne, lebo na PTS je na to aj kratsi cas na splnenie tyhcto misii.

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
303 posts
11,604 battles
2 hours ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Hele reknu ti to takhle. Speeho mam, takze nedostanu nic. Uhli mam, ze nevim co s nim a 110k uhli dostanes tak za mesic bezneho hrani. Takze mne daji ve finale co?

Chrysantos spominal, ze ak mas Spee tak dostanes kredity....niezeby to bolo nieco extra uzasne, kredity ziskas velmi rychlo....

Sign in to follow this