Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
vito74m

Co się stało z grą ?!

9 comments in this topic

Recommended Posts

[DINE]
Players
443 posts
21,654 battles

Vitam serdecznie.

Gram w wows'a od jego początku, aktualnie mam 17k bitew. WR na poziomie 53%+ i 70k+ avg/dmg, jestem więc dobrym graczem...

Od mw 2 lat gra upada na "pysk" Skil graczy w 80% to bagno, a ich "myślenie strategiczne" w grze to parodia < staram się być delikatny :D

Ja rozumiem, że dla WG liczy się kasa, a nie jakość umysłowa graczy, ale to już jest przesada !!!

Sam mam ponad 60 okrętów premium, stałych kamo ponad 20 na same X tiery, na kilka okrętów nawet po 2. + przez te 5 lat konto premium dość często (jak cos expiłem).

teraz stać mnie po prostu za wolne badać wszystko co chcę...

Drodzy gracze, czy nie wydaje Wam się, że WG ktoś od marketingu oszukuje, mówiąc, że jest "zajefajnie" ?

Tym czasem wchodzi do gry człowiek ze średnimi umiejętnościami, i krew go zalewa, że gra z kimś gorszym od BOTa, bo ten przynajmniej płynie w dobrym kierunku!!!

Wielu świetnych graczy odeszło, na stałe, lub na jakiś czas. Tego chyba im nikt nie mówi :D

Z czasem zostaną z największą ilością graczy z IQ małpy z lasów równikowych...

Nie wiem czy o to im chodzi :D

Aktualnie wielu dobrych graczy włącza grę, i po kilku bitwach gasi, z nadzieją, że jak wróci za jakiś czas, będzie lepiej. Wraca - i znów to samo, czyli masa niewytłumaczalnych racjonalnie zachowań w trakcie bitwy, na które zdrowy gracz nie może patrzeć...

Napiszcie proszę Wasze spostrzeżenia, bo samo "beczenie" na TSach i Discord'ach nic nie da, może ktoś w końcu przestanie grę "ustawiać" TYLKO pod ameby z kasą, i zajmie się tymi co poza kasą mają też mózg i nie boją się go używać...

Pozdrawiam serdecznie i cierpliwości życzę wszystkim;)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ci słabi gracze to np. gość na BB tieru X wr 40% i avg/dmg też 40k..itd.

• Cool 3
  • Boring 2

Beta Tester
493 posts
18,901 battles

To, że jest rotacja graczy to chyba normalne, wytwory WG nie są tu jak sądzę jakimś wyjątkiem (sam porzuciłem WOT-a po bodajże 54k bitew). Nie winiłbym też WG za poziom graczy - nie są winni, że sporo z ich klientów to cymbały. Z samych dobrych graczy nie wyżyją ;-) a dokładać do biznesu (czym jest ta gra, jak każda zresztą) zapewne nie zamierzają. Zaraz podniosą się głosy, że brak samouczka, że sro, że gro - prawda jest niestety taka, że jeżeli ktoś chce grać poprawnie bez problemu się tego nauczy (forum, czy YT itp.) a kto chce "poszczelać w stateczki" żadnego samouczka przechodzić nie będzie , bo na cholerę mu to??? Na podział graczy w jakieś ligi (choćby dwie - cymbały i reszta świata) też bym osobiście nie liczył - aż tylu fanów WOWS-a nie ma. Przed losowaniami +/- 1 tier też się wzbraniają. Pozostaje albo nie grać albo grać sobie ze znajomymi dobrze się bawiąc.

• Cool 5

Beta Tester
493 posts
18,901 battles

"staty nie grają" - czasem, nieczęsto ale jednak, słyszę od znajomych z dywizjonu, którzy mają MM Monitor (ja nie mam - chcę zdrowszy umrzeć) po bitwie - "jakim cudem to wygraliśmy" albo w drugą stronę "jakim cudem bitwa była tak jednostronna....", nie wszystko i nie zawsze można zrzucić na RNG, po prostu nawet słabsza drużyna zagra przynajmniej poprawnie albo lepsza (według MM Monitora) popełni więcej błędów niż ta "gorsza" ...

drugie określenie "gram for fun" - to powinien być punkt wyjścia przed odpaleniem jakiejkolwiek gry (inaczej rozrywki nie rozumiem), niestety jest synonimem grania jak debil typu lecę na pałę albo osłaniam wyspę w rogu ...

ale to już takie moje luźne uwagi 

Edited by Silentraz
słownictwo
  • Cool 2

[HOB]
Moderator
1,837 posts
7,807 battles

To mi wygląda na wiersz, tylko się nie rymuje. Przeniosę do offtopu.

• Boring 1

Beta Tester
493 posts
18,901 battles

Wiersz??? A macie ochotę Silentraz usłyszeć fraszkę???

Jeżeli już kłuje Ciebie moja wypowiedź i ją edytujesz, postaraj się proszę nie zmieniać jej znaczenia.

• Cool 2

Modder
4,875 posts
22,464 battles

Moim zdaniem, ponieważ gra jest duzo bardziej skomplikowana niż na początku, to przez to nowi gracze maja jeszcze gorsze wyniki.

I może najbardziej zainteresowani grą przyszli wcześniej, a teraz dołącza reszta i próbuje grać dla samego popykania sobie.

Chociaż jak sięgam pamięcią, to wiele meczy kiedyś zaczynało się od zmiany flank, aby odwlec starcie. Na X wydawało mi się jednak, że jest dużo wyższy poziom. Może dlatego że nie było aż tak łatwo tam dojść jak dzisiaj i sam był zółtodziobem.

Więc często się obecnie zastanawiam, czy to ja gram lepiej, czy poziom aż tak spadł. Byc może i jedno i drugie.

• Cool 4

[WIDMO]
[WIDMO]
Players
43 posts
15,606 battles

Problem tkwi w tym, że kiedyś robiło się linię w 3 miesiące, przy okazji ucząc się. Teraz linię robi się w jeden dzień i widać jakie są efekty...

• Cool 1

Sign in to follow this