Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Hodnocené bitvy: Šestnáctá sezóna

142 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 41 minutami unhappy360 řekl/a:

tak čo beriete do tohto maratónu?

To bude Belfastů... Já beru Haidu, protože jinak nebudu mít permanentně spot. Jinak bych rád hrál Nelsona nebo Scharnhorst, ale s touhle úrovní hráčů DD jaká momentálně je, by to byla utopie a jedna hvězda nahoru, druhá dolů. Mám spot/nemám spot tak jsem nucený hrát DD a vybírám si Haidu.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,490 posts
721 battles

Já se na tuto sezónu těším. 

Za sebe zkusím Z39 + Shiratsuyu + Akatsuki + Myoko. Můj tajný triumf je Ashitaka. Taková škaredá holka co umí. :)

• Funny 1

[DMX]
Players
14 posts
6,693 battles

v clanku na hlavnej stranke k tymto hodnotenym bitkam v popise kedy sa bitky zacinaju tam mate chybny preklad...kde ma by datum kedy koncia tam mate " Začátek "

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles
18 hours ago, Wolffnstein said:

Za sebe zkusím Z39 + Shiratsuyu + Akatsuki + Myoko. Můj tajný triumf je Ashitaka. Taková škaredá holka co umí. :)

Ashitaka? Pan je odvážnej... :cap_fainting:

Co zkusím já, nemám tucha. Asi vyzkouším, co půjde... ale hlavně asi Skane :crab:

15 hours ago, tomando1 said:

v clanku na hlavnej stranke k tymto hodnotenym bitkam v popise kedy sa bitky zacinaju tam mate chybny preklad...kde ma by datum kedy koncia tam mate " Začátek "

Dobrý postřeh, díky za upozornění. Opraveno :cap_like:

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,679 battles
22 hours ago, Wolffnstein said:

Není to spíš pěkná holka co neumí?

Jinak já si to zase standardně zahraju do R10. Shrábnu 1200 oceli a stačí. :)

• Cool 4

[PRDI]
Players
358 posts
3,540 battles

2020-05-20.thumb.png.68833731dfc70a6da3342461312ad238.png  

fantastická zabava čo ty nato mily wargamming 

šanca na vyhru je aka ?

[CSN]
Community Contributor
257 posts
7,836 battles

Já dneska velmi krásný WR 73%, líbí se mi fortmát 7 na 7 a velmi mě baví, že to je tier VII. Oproti poslednímu Ranked Sprintu, který byl na mrtvici, si tyhle hodnocenky velmi užívám a baví mě to.

image.thumb.png.da1bcd623c3c73881f48112e02554375.png

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 3 hodinami Ma_Ro_01 řekl/a:

Já dneska velmi krásný WR 73%, líbí se mi fortmát 7 na 7 a velmi mě baví, že to je tier VII. Oproti poslednímu Ranked Sprintu, který byl na mrtvici, si tyhle hodnocenky velmi užívám a baví mě to.

image.thumb.png.da1bcd623c3c73881f48112e02554375.png

Já tomu nerozumím. Buď máte neskutečné štěstí na týmy nebo já neskutečnou smůlu. PR unicum nebo superunicum a WR 20%. Jako fakt nezvládnu zabít všechny sám a když jsem za celý den neměl v týmu ani jednoho hráče nad 48% WR, tak se nedá hrát. Schválně jsem se na všechny koukal s kým mám tu čest a poctivě dával na černou listinu. Kontejnery sovětské jen 5 žetonů. Nic jiného v nich nebylo a to mám obě části nařízení za sebou, twitch mise i dodávky. Superkontejner jsem dostal naposledy ještě v roce 2019. V9m, že je to na alobalovou čepici, ale tohle není normální přeci. Včera jsem hrál donskoie a koukám se 0% WR PR 2900 a dmg 145k z 5 her co jsem psychicky zvládl odehrát. Hra chce abych skončil a zřejmě to brzy udělám. Tohle mě opravdu nebaví nechat se každodenně vysírat nálosem ultrablbů z celého serveru.

[WOTN]
Players
206 posts
5,431 battles

To jsi na tom jeste hur nez ja, mam wr tak 30% a tymovou vypln tvori strasny zrudy. Mozna kdybych vzal bitevku mohl bych to ovlivnit vic, jenze jich je ve fronte jak naseto tak jezdim s Lazo nebo Belfastem. A  kdyz nejvic potrebuju udrzet hvezdu tak skoncim druhy v tymu.

A jeste se dejou takovy zajimavy veci jako ze nekdo furt komanduje ostatni na mape a v chatu, a pak skonci beznadejne posledni. Jsem castovan trochou toho nezbytneho vyraziva jako usless idiot a zurivym klikanim na me jako ze proc si s Lazem kajtim misto abych mazal na blizko chcipnout proti dvoum bitevkam, je na me klikano, pak na enemy kriznik a jsem nazvan blind idiotem, ale pan bystrozraky strateg jaksi prehledl neprehlednutelny ostrov jako krava co je mezi nama a nejde prestrelit. A co je jeste horsi, dochazi mi kafe takhle nad ranem.

• Cool 2

[IDDQD]
Players
114 posts
14,591 battles

ja si drzim svuj standard, 90℅ her v tymu bez radaru taky me to mooc bavi, gj wg👏

Players
310 posts
7,897 battles

ja som včera prehral iba jednu hru, hrám to s malou šimakaze. Veľa hráčov si neuvedomuje, že judači má až 15km torpy. Je pravda, že skutočne som poťahal iba jednu hru, ostatné som hral iba ako záškodník a spamoval torpy + capoval ak bola príležitosť. 

[IDDQD]
Korzár
2,490 posts
721 battles

Za mě super a pohodička. Tier 7 rankedy já rád, moc jsem se na ně těšil. Málo radarů, lité boje o capy, velký výběr lodí.. Co víc si přát? :)

Včera hned první hra mě testovala.. Hrál jsme Myoko a hned v prvních 3 minutách mi umřely 2 torpédoborce ze tří. No, tak jsme si musel dát solo cap. Bohužel, mezitím mi umřela i bitevní loď. Nepřítel měl obrovskou převahu a začal nás objíždět ze všech stran. Naštěstí se mi povedl zásah torpédem do torpédoborce (kill) a doklepnout jednu načatou bitevku. Následoval RAM dvou bitevek. Ve finále měl enemy všechny 3 capy a 2x DD a CL vs. Já a King Geroge. No opět a znovu se mi vyplatilo RPF na křižnících, dojel jsme si pro Skanea (je pomalej, Myoko si jej dojede) a dalším torpédem jsme šťastně trefil Akatsuki, co nás objížděla (zase, díky RPF). No ocapovali jsme s Jiříkem a Belfast musel pushovat a umřel. Aneb.. není třeba nastřílet 200 000 a prohrát, stačí 108 000 a vyhrát. :)

Spojler

shot-20_05.20_15_26.06-0519.thumb.jpg.0ffacd2437db96b12ace3afe898f2dec.jpgshot-20_05.20_15_26.02-0996.thumb.jpg.9d8a8e09b41d47276aaeaee667ff4dca.jpg

Hráno na druhém účtě, kde hraju i letadlovky, abych zjistil, jak těžké to je :) Aneb, není třeba nastřílet 200 000.. Někdy stačí 100 000 a dát všechen dmg do torpédoborců a křižníků.

• Cool 4

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 8 hodinami Yebat řekl/a:

To jsi na tom jeste hur nez ja, mam wr tak 30% a tymovou vypln tvori strasny zrudy. Mozna kdybych vzal bitevku mohl bych to ovlivnit vic, jenze jich je ve fronte jak naseto tak jezdim s Lazo nebo Belfastem. A  kdyz nejvic potrebuju udrzet hvezdu tak skoncim druhy v tymu.

A jeste se dejou takovy zajimavy veci jako ze nekdo furt komanduje ostatni na mape a v chatu, a pak skonci beznadejne posledni. Jsem castovan trochou toho nezbytneho vyraziva jako usless idiot a zurivym klikanim na me jako ze proc si s Lazem kajtim misto abych mazal na blizko chcipnout proti dvoum bitevkam, je na me klikano, pak na enemy kriznik a jsem nazvan blind idiotem, ale pan bystrozraky strateg jaksi prehledl neprehlednutelny ostrov jako krava co je mezi nama a nejde prestrelit. A co je jeste horsi, dochazi mi kafe takhle nad ranem.

Neni to nic jineho jen stesti na tymy co za gumy ti to nalosuje. Taham kazdou bitvu a popravde nevim s cim hrat. Kdyz hraji s Haidou, tak vymeltim DD a zustane proti me Belfast nebo Atlanta coz se uhrat neda. Kdyz vemu Atlantu, tak zustanu sam proti Sinopum. Kdyz si vemu Nelsona, tak na me zustanou dve DD. Nejde suplovat praci trech lidi v tymu, ktery pojdou v prvnich dvou minutach hry. Je to jeden vetsi idiot nez druhe. Bitevkam rikam at jedou bloz ke capu a samozrejme se sjedou na jeden ctverecek za ostrovem a tam s tema krivyma hrabema na Gneisenau strili na maximalni dostrel i kdyz jsem jim potopil vsechny DD. Neustaly radeji v chatu co ma kdo delat od nejakych iq tykve. Odehral jsem asi 20 her a jsem tam, kde jsem zacinal. Neskutecna otrava delat kazdou bitvu blbecka celemu vypatlanemu tymu

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,716 posts
13,064 battles

Tak ja mam zatim 100% winrate :Smile_hiding::Smile_trollface:

• Cool 1
  • Funny 2

[IDDQD]
Korzár
2,490 posts
721 battles
Před 9 minutami Sigimundus řekl/a:

Tak to by jsi měl Bustymu půjčit aspoň 50% WRtu :Smile_hiding::Smile_trollface:

• Funny 2

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 2 hodinami Sigimundus řekl/a:

Tak zatim jsi odehral jednu bitvu s Mahanem a mel jsi stesti na tym, ze potahal a nechcipl za dve minuty... 

Je to jen loterie o tom, co ti to za káry nalosuje

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles
On 5/18/2020 at 4:18 PM, Wolffnstein said:

...Můj tajný triumf je Ashitaka. Taková škaredá holka co umí. :)

shot-20.05.21_15.56.26-0238.jpg

:cap_haloween:

• Cool 4

[IDDQD]
Korzár
2,490 posts
721 battles
Před 1 minutou YabbaCoe řekl/a:

shot-20.05.21_15.56.26-0238.jpg

:cap_haloween:

Já to říkám furt, nejlepší bitevka na tieru 7.. Fakt ji mám strašně rád. A hezký žábo! :Smile_honoring:

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles
2 minutes ago, Wolffnstein said:

Já to říkám furt, nejlepší bitevka na tieru 7.. Fakt ji mám strašně rád. A hezký žábo! :Smile_honoring:

Díky.

Tam na ni mám tu šílenou Kobayashiho kamufláž... ale musím říct, že je to snad jediná loď, kde tato kamufláž vypadá dobře:

Spoiler

shot-20.05.21_16.10.07-0742.jpg

[IDDQD]
Korzár
2,490 posts
721 battles
Před 25 minutami YabbaCoe řekl/a:

ale musím říct, že je to snad jediná loď, kde tato kamufláž vypadá dobře:

Mně se líbí ta, co je na Kii. 

[WOTN]
Players
206 posts
5,431 battles
8 hours ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Neni to nic jineho jen stesti na tymy co za gumy ti to nalosuje...

No, ac je to neuveritelny, tak dnes je to jeste horsi nez vcera. A dokonce mi i karma spadla na 0 prestoze v chatu nedrzkuju a v porazenem tymu jsem skoro vzdy na prvnim miste.

• Cool 1

[-VU-]
Players
102 posts
21,181 battles

Jako obyčejně. Rychle na Rank 10 pro 10% vlajku a potom už jen z nudy kam mě to pustí. U T7 je alespoň možnost v klidu expit kapitánky. Že se nikam nedostanu a pořád prohrávám? Neřeším to, je mi to jedno. Už dávno nehraju pro tým (leda pro ten, který vzácně hraje jako team). Po nikom nic nechci a od nikoho taky nic. Ať mi WG s jejím MM dá svátek.

• Cool 1

Sign in to follow this