Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Bitwy rankingowe: Sezon szesnasty

33 comments in this topic

Recommended Posts

[E-BOJ]
Players
167 posts
11,290 battles

Super, że w końcu inny tier. Oby kolejne też były inne. Jedyna moja uwaga jest taka, choć wiem, że to NIGDY nie nastąpi to limit okrętów premium na drużynę do 3.

Players
852 posts
4 godziny temu, NyronGT napisał:

Ile belfastów/drużynę będzie w każdej rozgrywce? 3-4?

Olać belfasty.

Lotni nie będzie. To się liczy i radarów tyle co kot napłakał.

W końcu se deską popływam jak człowiek.

• Cool 1

[FT-B]
Players
559 posts
8,455 battles

A co mi tam, spróbujemy. Sinopa się zabierze,i będzie się pchało :D  Bez lotni będzie miło,za to z masą dd...no cóż.Lepsze to niż lotnie.

[DOREE]
Beta Tester
1,749 posts
13,109 battles
1 hour ago, En_Vivo said:

Olać belfasty

1 hour ago, En_Vivo said:

radarów tyle co kot napłakał

Belfast MA radar... ;)

Players
108 posts
3,957 battles
48 minut temu, brzeczyszkiewicz123 napisał:

A nie Jolly Roger?

Własnie nie wyglada toto jak flaga

[GRAY]
Players
56 posts
19,037 battles
2 hours ago, Knurowieprz said:

Co to za czaszka za osiągnięcie pierwszej rangi?

To jest jakieś "super" osiągnięcie w grze za zdobycie pierwszej rangi..

[IMPR0]
Players
154 posts
16,573 battles

image.thumb.png.2450e5d4b17a8622163fef185ccaf481.png

W załączeniu wspaniały przykład MM. W radarach 0:3

Do tego na BBs w naszym zespole kapitanowie z WR 44,46 i 47 % którzy stwierdzili że przecież nie będą płynąć tam gdzie CA i DD, tylko zupełnie w drugą stronę...

[FT-B]
Players
559 posts
8,455 battles

A mnie najbardziej wkurza na rankedach, tracenie tych zasranych gwiazdek. Po co to? Tracić gwiazdkę, bo twój team był do bani.. W przegranych ciągle jestem na drugim XD Zawsze tylko o maks 20 expa za pierwszym.  Zrozumiałbym ten system, gdyby nagrody za 1 rangę były jakieś super duże...ale nie takie jakie są.  W sumie chyba to zniechęca najbardziej do grania. A yolo w sumie nic nie da. No i jak wyżej. Raz my mamy radary, a przeciwnik nie, a potem na odwrót. Po za tym my mamy dd z dobrym camo, przeciwnik nie :D Fajnie tak.

• Cool 1
  • Boring 1

Players
6 posts
760 battles

No to ja wybieram luzacki sezon: do 15 dobijam na pewno, 12 względnie 11 chyba też, reszta odpada.

1250 Stali to jak 12500 węgla za kilkanaście bitew :) i to mi się dodaje!

[FSO]
Players
12 posts
7,597 battles
3 hours ago, Toyminator said:

A mnie najbardziej wkurza na rankedach, tracenie tych zasranych gwiazdek. Po co to? Tracić gwiazdkę, bo twój team był do bani.. W przegranych ciągle jestem na drugim XD Zawsze tylko o maks 20 expa za pierwszym.  Zrozumiałbym ten system, gdyby nagrody za 1 rangę były jakieś super duże...ale nie takie jakie są.  W sumie chyba to zniechęca najbardziej do grania. A yolo w sumie nic nie da. No i jak wyżej. Raz my mamy radary, a przeciwnik nie, a potem na odwrót. Po za tym my mamy dd z dobrym camo, przeciwnik nie :D Fajnie tak.

Samo tracenie gwiazdek może nie jest bez sensu. Bez sensu jest to, że od 12 poziomu nie ma "nieodwoływalnych" rang. Co trzy stopnie np powinna być taka ranga i byłoby ok. Jest motywacja do uważnej gry, ale nie ma sytuacji, gdy ktoś dojdzie do  4 czy 3 rangi, a potem ma zjazd do 10 przez serię porażek.  

• Cool 1

[2SORT]
Players
22 posts
7,022 battles

mam dość ile jeszcze to wg będzie oszukiwać owerpeny to raz mm na rankedach to 2 oszukańcze rng to 3 na dodatek w momencie strzału już widać jak rng oszukuje rozrzucając pociski mimo że cel jest blisko a locie pociski robią dziwne skręty mimo że już tyle kasy wydoili jeszcze im mało traktują graczy jak niewarty nic dawca kasy na terenie eu stosują dziwne praktyki

\

• Boring 2

[TF16]
Players
2,301 posts
22,925 battles
1 minute ago, Arturk33 said:

mam dość ile jeszcze to wg będzie oszukiwać owerpeny to raz mm na rankedach to 2 oszukańcze rng to 3 na dodatek w momencie strzału już widać jak rng oszukuje rozrzucając pociski mimo że cel jest blisko a locie pociski robią dziwne skręty mimo że już tyle kasy wydoili jeszcze im mało traktują graczy jak niewarty nic dawca kasy na terenie eu stosują dziwne praktyki

\

I JEST! Mamy pierwszego skrajnie niezadowolonego z tego sezonu rankedowego! SPISKI i CHCIWOŚĆ WG WINNE KAŻDEJ PORAŻKI. :)

• Cool 3
  • Funny 2

[PLO]
[PLO]
Players
733 posts
19,262 battles
36 minutes ago, Arturk33 said:

mimo że już tyle kasy wydoili jeszcze im

W jaki sposób WG zarabia na rankingach bo nie ogarniam?

[2SORT]
Players
22 posts
7,022 battles
21.05.2020 o 13:00, Lucius_Dentatus napisał:

I JEST! Mamy pierwszego skrajnie niezadowolonego z tego sezonu rankedowego! SPISKI i CHCIWOŚĆ WG WINNE KAŻDEJ PORAŻKI. :)

a co może ty masz lepiej ustawione dzwigienke od wiadomo czego

[edited] sezon a tak sie cieszyłem widze że zostaje  ,,TYLKO"  sprint bo z takimi ustawieniami że ostatni nic nie robiąc zachowują gwiazdke a ci co starają się ciężko pracują walczą mimo przegranej tracą gwiazdki żądam rekomensaty za szkody wyrządzone przez głupie pomysły WG i ich ,,WYBITNYCH" specjalistów od rankedów

• Funny 2
  • Boring 1

[PL_RP]
Players
5 posts
12,903 battles

Ciekawe losowanie w tym sezonie! Przejście do 9 stopnia jest jest niemożliwe bo MM tak dobiera graczy ze nie dasz rady.W [edited]manipulacja RNG na potęgę.Wchodzisz na staty gracza a tam średnie na obrażenia na SINOP  21k ale w rankingu gość bez wysiłku wciska 100K.Oczywiście jest niezatapialny bo wszystko bez penetracji i rykoszety.Idz pan w [edited]z takim żartem.

• Funny 1
  • Boring 1

[TF16]
Players
83 posts
13,697 battles
56 minutes ago, VirtualDeath said:

Oczywiście jest niezatapialny bo wszystko bez penetracji i rykoszety.

dlatego przesiadłem się z Nagato, na niszczyciele. Torped nie uniknie przez RNG, a salwy z Nagato nagle wszystkie Sinopy od 10 rangi zaczęły rykoszetować, lub brać po 1-3k. 

[TF16]
Players
2,301 posts
22,925 battles
18 hours ago, Arturk33 said:

a co może ty masz lepiej ustawione dzwigienke od wiadomo czego

[edited] sezon a tak sie cieszyłem widze że zostaje  ,,TYLKO"  sprint bo z takimi ustawieniami że ostatni nic nie robiąc zachowują gwiazdke a ci co starają się ciężko pracują walczą mimo przegranej tracą gwiazdki żądam rekomensaty za szkody wyrządzone przez głupie pomysły WG i ich ,,WYBITNYCH" specjalistów od rankedów

Tym postem zasłużyłeś na rekompensatę. W całej rozciągłości popieram twoje żądania. WG dajce mu to czego chce!

[A-TOM]
[A-TOM]
Players
33 posts
14,175 battles

Kolejne rankingi premium, brawo WG kolejny gówniany pomysł.

• Funny 1

Sign in to follow this