Jump to content
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
xCerberek

ilość zdobywanego doświadczenia

4 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
194 posts
2,327 battles

Zauwazylem, ze pancerniki zdobywają niewspółmiernie dużo doświadczenia do innych typów statków. Wynika to oczywiście z tego, że zadaje się nimi duży dmg praktycznie w każdej bitwie. Moje porównanie dotyczy pancernikow japonskich (t3-t7) do niszczycieli amerykańskich (t2-t9) i japońskich (t2-t7) plus krążowników japonskich (t4-t6). Nie twierdze, ze innymi statkami nie da się osiągnąć świetnych wyników bo jak najbardziej się da aczkolwiek pancerniki zdobywają wysoki exp praktycznie w każdej bitwie. Oczywiscie nie wiem jak to wypada w porownaniu do innych okretow. Taki temat do przemyślenia.

Edited by xcerberek

Sailing Hamster
291 posts
316 battles

najłatwiej expa się zdobywa niszczycielami, bo dzięki jednej udanej salwie torped można zrobić tyle dmg co inni gracze przez całą bitwę, ale to wszystko zależy od statków, niektóre są bardziej udane, a niektóre mniej

a co zdobywania doświadczenia pancernikami (mało nimi gram), to może po prostu ta klasa ci podpasywała? należy również pamiętać, że pancerniki są głównym celem dla lotniskowców i niszczycieli oraz że faktycznie ich działa mają największy dmg, ale jako rekompensatę mają bardzo długi czas przeładowania oraz słabą mobilność 

Alpha Tester
347 posts
651 battles

Zauwazylem, ze pancerniki zdobywają niewspółmiernie dużo doświadczenia do innych typów statków. Wynika to oczywiście z tego, że zadaje się nimi duży dmg praktycznie w każdej bitwie. Moje porównanie dotyczy pancernikow japonskich (t3-t7) do niszczycieli amerykańskich (t2-t9) i japońskich (t2-t7) plus krążowników japonskich (t4-t6). Nie twierdze, ze innymi statkami nie da się osiągnąć świetnych wyników bo jak najbardziej się da aczkolwiek pancerniki zdobywają wysoki exp praktycznie w każdej bitwie. Oczywiscie nie wiem jak to wypada w porownaniu do innych okretow. Taki temat do przemyślenia.

Bzdury

Beta Tester
9 posts
54 battles

ja się zgadzam z joxer85 ale pod względem prędkości to na mniejszych tierach japońskie pancerniki są szybsze ale mniej mobilne

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.