Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Misje bojowe w aktualizacji 0.9.4

14 comments in this topic

Recommended Posts

Players
27 posts

co za bzdura, 300 to chyba zobaczy ten co 300 zaplaci, a z tego badziewia to tylko 5 i 10 wylatuje, zdecydowanie formula tych eventow mi nie masuje, kiedys bylo duzo lepiej, to co teraz jest to bardziej zniecheca do gry niz zacheca

Players
2,686 posts
16,137 battles

wykonalem  wszyskie misje na kontenery ruskie na dzs i mam 50 zetonow

wow     serio wg? wow

[KOTST]
Players
7 posts
16,247 battles

Kacapy lecą na kase! G...o tu można zdobyć, tylko tracić czas na te durne misyjki, jak z okrętami europejskimi, wszystkie misje a z kontenerów wyskakiwało najczęściej po 10-20 żetonów!

A od nie wiem, tygodnia zdobycie wolnych PD to jakaś totalna ŻENADA!@!!!! Najlepsza gra, wygrana bitwa i bez premki i jakiejkolwiek flagi uwaga: 204 wolne PD :D Śmiech na sali po prostu...

Tak informacyjnie, Harugumo, 2 miejsce, ponad 2100 punktów, 120K damage, 3 kills - i tak nieźle że AŻ 74tyś kasy na plus, no zaszaleli...

Coraz częściej myślę że trzeba się przesiąść w końcu na coś nowego po ponad 3 latach, tu już tylko coraz częściej nerwy... Ludzie na X tierach to jakieś BOTy, zero myślenia, zero reakcji na komendy, ostrzeżenia itp, większość to kampery i lammingi. I tak albo wygrywasz albo przegrywasz totalną przewagą, bardzo rzadko gra jest w miarę wyrównana.

P.S. Z ostatniej chwili: Przegrana bitwa OLAND, 1 miejsce, ponad 1400 punktów, 93k damage i CAŁE 255 wolne PD, cudownie!

Tak przy okazji, 1 misja ruska skończona, 6 kontenerów + 3 za pojedyńcze misje = 9 kontenerów, otwieram po kolei i notuje: 5,15,5,5,5,5,5,5,15 - no szaleństwo!!!!! Ale własnie zdałem sobie sprawę że dostałem w sumie 15 żetonów więcej niż poprzednicy, ale ze mnie szczęściarz :)

[TJOBB]
Players
29 posts

z 4 kontenerów dostałem 25, no nie ma co narzekać, taką mają politykę, ich decyzja, moja jest taka, że zrezygnowałem z kupowania oczakowa na którego czekałem, myślę że to uczciwe,

Players
2,686 posts
16,137 battles
11 hours ago, jadler1 said:

Za 6 kontenerów jeno 50 żetonów????

za 8 kontenrow mam 50

zostal do zdobycia jeszcze jeden za 18tys bazowego

Players
106 posts
13,578 battles

Nic tylko się napić !!! Oczywiście bez przychylnych toastów na rzecz WG .

Osobiście ostatnio nie mam ochoty na te dyrektywy , nagrody mnie nie nęcą  w stosunku do wysiłku , czasu i rozczarowań jak u kolegi.

[MFK]
Beta Tester
84 posts
5,142 battles

Heh, człowiek po latach wrócił aby sobie popływać i widzi że polityka się nie zmieniła. Za wszystkie kontenery 50 żetonów, bez tych misji "premium". Zastanawiające jest po co te żetony, kiedy nie chcę Mikojana, a kolejność zakupowa wymaga aby jego kupić pierwszego. W takim tempie zbierania żetonów, to na koniec wyjdę na zero, z czymś czego nie potrzebuje. A to co jest kolejne w zakupie powoduje odruchy wymiotne... Patrząc na to ile potrzeba na coś takiego czasu,  to jest to niewolnicza praca w zapełnianiu serwera. Może wróble już tak nisko upadły, ale ile można tracić czasu na okręcik, który nic nie daje. Taką zabaweczkę, to można każdemu do konta dodać, pobawią się chwilę, a później i tak będzie tylko w porcie stał.

[TJOBB]
Players
29 posts

Tak przy okazji wspomnę, jest zacny marynarz Sansonetti, a ja mam 14 z 16 elementów, plus 4 duplikaty,(na 1 ważny wymiana za 5) wczoraj pokazały się kontenery „stanowczo i gwałtownie” gdzie są elementy do kolekcji, cena oczywiście przegięta, 6000 węgla, ok, najczęściej wypadają 2 elementy więc zaszaleje - z kontenera wypadł jeden element do kolekcji, słownie „jeden”, i do tego duplikat :) i flaga bez wartości, za 6000węgla…, tiaa, ok, to był pech i niesamowity zbieg okoliczności, wezmę jeszcze jeden kontener, i jak myślicie co wypadło? Więc tak samo, jeden duplikat, czyli dwa kontenery za 12000 węgla – 2 duplikaty, podsumowując, zrezygnowałem z marynarza i lecę do vegas, tam przynajmniej mam jakieś szanse,

[MFK]
Beta Tester
84 posts
5,142 battles

O tak, zdecydowanie już w totka nie graj. Mogłeś zapas szczęścia wyczerpać. Jak na razie nie widzę powodu dla których są kontenery, w nich sejfy, a w sejfach po 5 żetonów. Klient byłby lżejszy gdyby bez tych skrzynek i animacji dopisywali by po 5 żetonów. I tak przekonać kogoś, aby ściągał 30GB i zagrał w WOWS jest trudno. A tak dokładają zbędnej wagi.

[SDS7]
Players
136 posts
8,649 battles

Ale wiesz, jak widzisz  sejf jeszcze jest nadzieja, że może 300 wypadnie....

U mnie  z 10 skrzynek, pewniak to 9 skrzynek na pewno z 5 żetonami. Więc mogę grać w totka bo 9 cyfr to jest zawsze 5 :Smile_teethhappy:

Sign in to follow this