Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
xCerberek

Doświadczenie w profilu na stronie WoWs

6 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
194 posts
2,327 battles

Wg mnie doświadczenie w profilu w grze/na stronie powinno być podawane tylko bazowe tj. bez premium i gwiazdek. Przykładowo w tym momencie mój rekord doświadczenia jaki mi pokazuje to 10k+, a średnie doświadczenie na fletcherze to 5k+. No ok to średnie doświadczenie się zniży przy większej ilości bitw ale samo to, że grając z premium się ma lepsze staty w profilu to nie fajnie wygląda, podobnie sprawa się ma przy stylu gry niektórymi statkami na 'tylko gwiazdki'. Byłoby jaśniej i fair gdyby był btany pod uwagę tylko bazowy exp. Co o tym myślicie?

• Cool 2

Beta Tester
369 posts
1,089 battles

Info o exp sluzy tylko danemu graczowi. Porownywanie z innymi nie ma najmneijszego sensu wiec "byloby fair" nie ma nic do rzeczy.

Info o exp samo w sobie nic nie oznacza. Mozna sobie zobaczyc tylko ze sie duzo go zarobilo i jest sie blizej nastepnego tieru/modulu wiec "byloby jasniej" tez nic nie mowi.

Ogolnie bez sensu topik wedlug mnie :P

Wazniejsze wedlug mnie byloby przywrocenie info o realnym zarobku (po odjeciu kosztow naprawy) aczkolwiek rozumiem ze w pozniejszym etapie autonaprawa zniknie wiec w sumie to tez jest bez sensu prosba :D

Beta Tester
1 post
117 battles

a czy po beta testach kiedy juz gra zostanie udistępniona czyli już po resecie , czy kata zostana powiazane jak bylo z czolgami i samolotami ? orjetuje sie ktos ? chodzi o to czy jedno konto wszystkie trzy gry ? co za tym idzie jna kazdym premka i ten sam wolny exp ? 

Beta Tester
194 posts
2,327 battles

Info o exp sluzy tylko danemu graczowi. Porownywanie z innymi nie ma najmneijszego sensu wiec "byloby fair" nie ma nic do rzeczy.

Info o exp samo w sobie nic nie oznacza. Mozna sobie zobaczyc tylko ze sie duzo go zarobilo i jest sie blizej nastepnego tieru/modulu wiec "byloby jasniej" tez nic nie mowi.

Ogolnie bez sensu topik wedlug mnie :P

Wazniejsze wedlug mnie byloby przywrocenie info o realnym zarobku (po odjeciu kosztow naprawy) aczkolwiek rozumiem ze w pozniejszym etapie autonaprawa zniknie wiec w sumie to tez jest bez sensu prosba :D

I tu się mylisz. Jakby usunąć wliczanie bonusów za konto premium oraz pierwsze zwycięstwa nikt by chyba w przyszłości nie wpadł na tworzenie tworów typu WN itp jak to ma miejsce w WOT gdzie doświadczenie jest wg mnie najlepszym wskaźnikiem biorącym pod uwagę wszystkie aspekty gry takie jak spot oraz odległość przy strzale (<300m<). Ale niestety bierze pod uwagę w profilu także konto premium i to dyskwalifikuje użycie go w takim celu

Edited by xcerberek

Beta Tester
201 posts
1,920 battles

To jakiś geniusz w WG wymyślił. Żeby mieć wysoki średni exp i uznanie na dzielni to musisz mieć premke teraz. :D W tankach sie liczył bazowy exp i było lepiej imo.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.