Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.9.4: Sovětské křižníky

71 comments in this topic

Recommended Posts

Players
418 posts
10,691 battles

a čo Monpelier, ten nebude mať rovnakú zmenu ako cleveland?

Prečo po úprave bude loop vyzerať skoro rovnako ako shards? 

E1: takže do hry pridáte za peniažky stealth radar? Hm.. teda ešte pred mesiacom to bol stealth radar + lepšie maskovanie ako cleveland a rovnaké DMP? A teda, potom mám otázku, načo sa robil rework radarov a načo ste robili rework IFHE (vraj bolo veľa HE spamerov a hráči BB si nedokázali pomôcť), potom samozrejme nechápem, prečo ste stiahli z predaja MAINZ (vraj to bol veľký HE spam) no ani nie mesiac - dva dáte do predaja ešte väčšiu rakovinu HE spammer a Stealth radar v jednej lodi. Hm... uniká mi dačo?

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,357 posts
14,745 battles
19 minutes ago, unhappy360 said:

a čo Monpelier, ten nebude mať rovnakú zmenu ako cleveland?

Prečo po úprave bude loop vyzerať skoro rovnako ako shards? 

E1: takže do hry pridáte za peniažky stealth radar? Hm.. teda ešte pred mesiacom to bol stealth radar + lepšie maskovanie ako cleveland a rovnaké DMP? A teda, potom mám otázku, načo sa robil rework radarov a načo ste robili rework IFHE (vraj bolo veľa HE spamerov a hráči BB si nedokázali pomôcť), potom samozrejme nechápem, prečo ste stiahli z predaja MAINZ (vraj to bol veľký HE spam) no ani nie mesiac - dva dáte do predaja ešte väčšiu rakovinu HE spammer a Stealth radar v jednej lodi. Hm... uniká mi dačo?

Ne ze bych chtel steal radar nejak obhajovat ale ten byl a je ve hre porad i po revorku radaru.

Ale souhlas ze by WG nemel pridavat dalsi.

A nepridavaji nahodou RU CA? Respektive ted je aktualni lajna CL krizniku koncici CA Moskvou a oni zachovaji aktualni CL lode a pridaji jen jeden CL t10 kriznik co ma stejnou kadenci jako Des Moin ne?

To zas tolik HE spamu nebude

[IDDQD]
Moderator, WoWs Wiki Team, Korzár
3,714 posts
15,075 battles
Před 10 minutami Sigimundus řekl/a:

Ne ze bych chtel steal radar nejak obhajovat ale ten byl a je ve hre porad i po revorku radaru.

Ale souhlas ze by WG nemel pridavat dalsi. 

Chapy? 

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,357 posts
14,745 battles
8 minutes ago, LucyCZ said:

Chapy? 

Da da

A trebas i Black

• Cool 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Korzár
645 posts
12,961 battles

Mě trápí ten další nerf Jutlandu.

Ano. Tentokrát WG ukrajuje po kousíčkách a ne jako u Yueyanga, kdy mu zkur.......ehm, snížili rychlost palby i nabíjení snad o 30%.

Ale i tak. Prosím už dost. Nechte ho chvíli tak, jak je a najděte si jinou oběť. Kitakaze třeba? :Smile_smile:

Jinak děkuji za prémiové spotřebáky.

Schválně jestli T-22 pomůže to hydro. :Smile_teethhappy:

• Cool 2

Players
418 posts
10,691 battles

len aby to nebolo tak, žespotrebáky budú mať akosik dlhšiu dobu načítania ako sme boli zvyknutý na prémiovom spotrebáku. Just saying pretože máme vlaječky na zníženie doby načítania a výpadok kreditov treba nejako nahradiť. 

[IDDQD]
Korzár
2,828 posts
2,026 battles
Před 5 minutami unhappy360 řekl/a:

len aby to nebolo tak, žespotrebáky budú mať akosik dlhšiu dobu načítania ako sme boli zvyknutý na prémiovom spotrebáku. Just saying pretože máme vlaječky na zníženie doby načítania a výpadok kreditov treba nejako nahradiť. 

Nene, testoval jsem je na PTS a jsou to prémiové spotřební doplnky akorát zadarmo. Jen se ti změní ikonka a nebudeš je platit. Nic víc v tom nehledej.

• Cool 1

Players
418 posts
10,691 battles
21 minutes ago, Wolffnstein said:

Nene, testoval jsem je na PTS a jsou to prémiové spotřební doplnky akorát zadarmo. Jen se ti změní ikonka a nebudeš je platit. Nic víc v tom nehledej.

nepoznáš War Gaming :D :D :D nikdy nevieš

• Funny 1

[SALIS]
Players
1,073 posts
16,484 battles
Spojler

Well played WG, Well played.

Přidat dvě věci, které budou budit hodně emocí v jednom patchi je dost možná dobrý tah, aspoň jedna z nich by to mohla přežít bez velkého pláče :Smile_trollface:

Jenom k těm ruským křižníkům, dalo se to čekat už dlouho že něco takového jednou přijde - protože Moskva je úplně něco jiného než ostatní lodě v linii; a vzhledem ke Stalinovým snům o Oceánském loďstvu není problém dohledat spoustu různých projektů z období jeho vlády umístitelných na kterýkoliv tier. :Smile_child:(Původně jsem očekával ještě jiné projekty na top tiery) :Smile_unsure: 

A tři nové SSSR prémiové křižníky (ke všem se mi podařilo dohledat historii projektu), zatímco třeba Britové nemají žádný lehký (Belfasta nepočítám, nedá se koupit) :Smile_sad: A to jeden reálný a celkem významný  Sovětský stále chybí byl by to sice těžko vybalancovatelný low-tier (4*180mm děla na trupu Světlany - T4 IMHO) ale pořád reálná "gardová(!)" loď - Krasnyj Kavkaz 

Ponorky, hm těžko říct názor jsem na ně psal už když se testovali, uvidíme jak to bude pokračovat...

Consumably jsou příjemná úprava...

Předělaná "Smyčka" se mi nelíbí, pokračuje v trendu stylově podobných map...

Players
1,954 posts
Před 4 hodinami Flaky26 řekl/a:

zkur.......ehm, :Smile_smile:

Flaky bacha na to, právě jsem se dověděl, že když něco vytečkuješ, tak jsi stejně porušil pravidla fora používáním vulgarismu, protože si to každý může za to prej dosadit a pochopí co za vulgarismus jsi tím myslel a hrozí ti ban :Smile_teethhappy:

Players
1,228 posts
4,316 battles
V 12. 5. 2020 v 20:46 BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Flaky bacha na to, právě jsem se dověděl, že když něco vytečkuješ, tak jsi stejně porušil pravidla fora používáním vulgarismu, protože si to každý může za to prej dosadit a pochopí co za vulgarismus jsi tím myslel a hrozí ti ban :Smile_teethhappy:

No, ale když máš bujnou fantasii, tak dotyčný nemusí doplnit správně. Třeba děda vždycky říkával o edit za volantem, že jsou to edit. A když to vytečkuješ jako edit, tak najednou nevíš 😁

Edited by Dave6
Vulgarismus
  • Funny 1

Players
418 posts
10,691 battles

o tomto ste počuli?

Spoiler

A ship’s detectability range by air is now equal to the firing range of the ship's AA guns for a period of two seconds after her AA guns cease firing. This affects detectability only in situations where enemy aircraft are within the range of your AA defenses.

[WG]
[WG]
WG Staff
8,387 posts
4,667 battles
Před 1 hodinou unhappy360 řekl/a:

o tomto ste počuli?

Skrýt obsah

A ship’s detectability range by air is now equal to the firing range of the ship's AA guns for a period of two seconds after her AA guns cease firing. This affects detectability only in situations where enemy aircraft are within the range of your AA defenses.

No co je na tom špatného?

Players
418 posts
10,691 battles

tak pre niektoré DDčka to môže znamenať menší nerf a zmenu gameplaye, minimálne že v časovom horizonte 2 sekúnd kedy môže nepriateľ ešte zamerať a poslať salvu. 

CVčka naozaj nepotrebujú buff, problém je v hráčoch CV. 

[WG]
[WG]
WG Staff
8,387 posts
4,667 battles
Před 1 hodinou unhappy360 řekl/a:

tak pre niektoré DDčka to môže znamenať menší nerf a zmenu gameplaye, minimálne že v časovom horizonte 2 sekúnd kedy môže nepriateľ ešte zamerať a poslať salvu. 

CVčka naozaj nepotrebujú buff, problém je v hráčoch CV. 

Teď je to prakticky podobné, jako střelba z hlavních děl, kdy po výstřelu je tvé odhalení totožné s maximálním dostřelem po dobu 20ti vteřin.

Tudíž pokud tvé AAčka vystřelé, tvoje odhalení bude zvýšeno na jejich maximální dostřel po dobu dvou sekund od posledního výstřelu

Pro příklad:

Dejme tomu, že máš 5km AAčka a 2,5km odhalení ze vzduchu.

Nepřátelské letadla jsou 4km od lodi, zatímco tvé AAčka zůstávají vypnuty. - Zapneš AAčka na vteřinu, aby udělili nějaké poškození a pak je zase vypneš.

Pro nepřátelské letadla budu odhalen po dvě vteřiny od posledního výstřelu AAček.

Nicméně, pokud letadla opustí AA zónu během první vteřiny, okamžitě budu znovu nespatřen, jelikož tyto letadla odletěly z dosahu odhalení.

Pokud se ptáte na důvod, tak to bylo uskutečněno proto, že někteří hráči zneužívali možnosti udělit poškození (speciálně při použití boostu poškození prioritním sektorem) zatímco bude stále neviditelní, protože odhalení a AA poškození jsou aktualizovány jinak.

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,721 battles

Škoda toho Loopu. Stane se z ní tak další mapa, která totálně zapadne.

• Cool 3

[PPH]
Players
939 posts
17,455 battles

Mám takový dotaz do pléna - co máte ve Zbrojnici jako první v náhodných balíčcích za 500 dublonů?? Já tam mám 700 žetonů ( tedy tu TOP odměnu), což je hned na loď Mikyan a kamo trvalé myslím na Rigu - to mi přijde docela dost fajn cenovka.. Jsem klikař, nebo to tam má skoro každej??

Každopádně děkuju WG - takhle by to šlo :-)))

• Cool 4

Players
265 posts
9,320 battles
Před 29 minutami mortas_invader řekl/a:

Mám takový dotaz do pléna - co máte ve Zbrojnici jako první v náhodných balíčcích za 500 dublonů?? Já tam mám 700 žetonů ( tedy tu TOP odměnu), což je hned na loď Mikyan a kamo trvalé myslím na Rigu - to mi přijde docela dost fajn cenovka.. Jsem klikař, nebo to tam má skoro každej??

To jsi klikař, já tam mám

image.thumb.png.5c24ff0e5de2111964b058be95cb12f6.png

[BL4CK]
Players
324 posts
8,090 battles
1 hour ago, Ma_Ro_01 said:

To jsi klikař, já tam mám

image.thumb.png.5c24ff0e5de2111964b058be95cb12f6.png

Ty jsi taky klikař, já mám žetonů 5.

shot-20.05.14_13.09.34-0151.jpg

• Cool 1
  • Funny 2

[K-V-V]
Players
128 posts
12,433 battles
5 hours ago, mortas_invader said:

Ahoj mam taky 700 žetonů.

:cap_like:

Já teda hlavně děkuju že ponorky jsou zatím jako zvláštní bitva.

Ještě když vlezu do zbrojnice tak tam u oblíbenejch mám Sovětská eskadra   za 52 000 dublonů a mám u toho napsáno tento balíček už máte  ( nikdy jsem neměl 52000 dublonů a mám z toho jen jednu lod  ) nemohl bych prosím dostat ten balíček ještě jednou a zadarmo:cap_haloween:

• Cool 3

[CULMY]
Players
294 posts
12,698 battles

Vyjádření k eventu aktualizace...za pt  4*5 žetonu, první direktiva 6*5 žetonů, bundle za 500 dublonů taky 5 žetonu....wg by chtěl moje penízky? Tak leda na..at. :P

[PRDI]
Players
376 posts
4,893 battles

za 5 žetonu a nejaky vlajky co nechci nebudu davat 500 dublonu

a vlastne nebudem davať nijake dublony za balíčky :)

Players
5,406 posts
32,217 battles

Skvělá ruská technika je drahá, co chcete. Drahá a tak technicky vyspělá, že ji soudruzi nikdy nedokázali postavit. Tak se nedivte, že si připlatíte ...

• Funny 1

[BL4CK]
Players
324 posts
8,090 battles
5 hours ago, Gremlaja said:

Ahoj mam taky 700 žetonů.

:cap_like:

Já teda hlavně děkuju že ponorky jsou zatím jako zvláštní bitva.

Ještě když vlezu do zbrojnice tak tam u oblíbenejch mám Sovětská eskadra   za 52 000 dublonů a mám u toho napsáno tento balíček už máte  ( nikdy jsem neměl 52000 dublonů a mám z toho jen jednu lod  ) nemohl bych prosím dostat ten balíček ještě jednou a zadarmo:cap_haloween:

Co ho takhle vrátit a požadovat nazpátek těch 52k dublonů? :cap_haloween:

• Cool 1

Sign in to follow this