Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
killer6778

uczciwa walka

24 comments in this topic

Recommended Posts

[SONNE]
Players
166 posts

Czy w tej grze można mieć uczciwą walkę,ja np: płyn krążownikiem tier 5,i nagle trafia na rywala co ma też krążownik ale tier7 ,więc wiadomo że nie mam szans  

• Funny 1
  • Boring 2

[BFS]
Beta Tester
1,074 posts
14,369 battles

Parafrazujać swiat dysku "kiedyś czytałem o uczciwej walce, i zdecydowałem ze nie chce mieć z nią nic wspólnego" oraz fakt życiowy nie ma czegoś takiego jak uczciwa walka :) 

• Cool 2

[HOB]
Moderator
1,797 posts
7,472 battles

Po jakimś czasie rolę się odwrócą. Będziesz mieć 7, a ktoś będzie miał 5. Oczywiście nie zawsze... też dla wyrównania będzie 9tki spotykać.

Będąc tierem o 2 niższym musisz przyjmować bardzo ostrożną taktykę by przeżyć. Po drodze staraj się podpalać przeciwników i cały czas się ruszaj - w ten sposób będą zarówno obrażenia, jak i dłuższe przeżycie - czyli też obrażenia.. Nie ma tu takiej przepaści między tierami jak w WOT. Inna taktyka to zrobić jakiś niezerowy wkład i się niczym nie przejmować - potrwa dłużej, kosztuje czas i ewentualnie flagi plus kamuflaże... ale przynajmniej nie kosztuje nerwów. Od 6 tieru krążki są na tyle skuteczne, że nawet na 8 idzie zrobić jakiś wynik. I są wystarczająco dobre by do niektórych wracać w ramach rekreacyjnej gry.

• Cool 1

[-FWS-]
Players
187 posts
17,372 battles

akurat święte słowa jak @Tanaka_15 zacytował Cohena Barbarzyńcę . :) w przypadku krążowników wiele zależy od tego co akurat wybierzesz i na jakie tiery Cię rzuci.Nie zawsze będąc top będziesz  w ścisłej czołówce mistrzem rozgrywki a wiele i to bardzo wiele zależy od twojego teamu :) czy DD bedą spotować ,BB tankować bo samotny krążownik to free frag.

Od zawsze krążki są priorytetowym celem dla BB i najczęściej się kitrają z tyłu aby nie dostać przypadkowej buły i spotkanie 1 vs 1 z innym CA graniczy z cudem.

P.S. sorki ale zajrzałem w staty i proponuję abyś przez dłuższy czas nie wyłaził na CA z tVI ograj wszystkie możliwe  linie i zobacz co można na tych krążownikach wyciągnąć (wyżej d... nie podskoczysz) ale mniej więcej będziesz zorientowany co możesz i przeciwko komu cokolwiek zrobić.

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,978 posts
5,521 battles

Ta gra już dawno straciła miano rekreacyjnej.

Chyba że na T4... A nie wróć... Sealclubbing i lotniska :)

[SONNE]
Players
166 posts
16 minutes ago, Silentraz said:

Po jakimś czasie rolę się odwrócą. Będziesz mieć 7, a ktoś będzie miał 5. Oczywiście nie zawsze... też dla wyrównania będzie 9tki spotykać.

Będąc tierem o 2 niższym musisz przyjmować bardzo ostrożną taktykę by przeżyć. Po drodze staraj się podpalać przeciwników i cały czas się ruszaj - w ten sposób będą zarówno obrażenia, jak i dłuższe przeżycie - czyli też obrażenia.. Nie ma tu takiej przepaści między tierami jak w WOT. Inna taktyka to zrobić jakiś niezerowy wkład i się niczym nie przejmować - potrwa dłużej, kosztuje czas i ewentualnie flagi plus kamuflaże... ale przynajmniej nie kosztuje nerwów. Od 6 tieru krążki są na tyle skuteczne, że nawet na 8 idzie zrobić jakiś wynik. I są wystarczająco dobre by do niektórych wracać w ramach rekreacyjnej gry.

Tak tu się zgadzam z tobą,bo trafiam grając tier6 okręty tier4-5

[P-W-C]
Players
77 posts
9,066 battles

Za dmg nabite na wyższym tierze dostajesz więcej srebra i XP. Szybciej linię wygrindujesz.

• Cool 1

[G3NTZ]
[G3NTZ]
Players
1,196 posts
18,641 battles
1 hour ago, killer6778 said:

Czy w tej grze można mieć uczciwą walkę,ja np: płyn krążownikiem tier 5,i nagle trafia na rywala co ma też krążownik ale tier7 ,więc wiadomo że nie mam szans  

Podobno w dzienniku pokładowym Bismarcka była notka o tym, że po udanym zawinięciu do St. Nazaire zostanie założony wątek na forum community IIWŚ ze skargą na nieuczciwy matchmaking i dolosowanie do bitwy lotniska.

• Cool 4
  • Funny 8

Players
72 posts

Nikt nie chce uczciwej walki, tylko przewagi po swojej stronie. Jak bijesz się z kimś, to bijesz się z kimś z kim możesz wygrać, w prawdziwym życiu też nie zadziera się z dwa razy większymi i silniejszymi od siebie. Grasz w drużynie więc dostosuj się do niej. Nawet jeśli się trafi na totalne stado małp to można coś ugrać chowając się za nimi bądź wspierając ich ogniem. Pływaj za tankowatymi panckami, bądź w ruchu, podpalaj i nie pokazuj burt. Każdego ten MM boli, jak wypadniesz takim Gneisenau na Iowe to wiadomo że boleć będzie :P.

[TRADS]
Players
60 posts
10,660 battles
4 minutes ago, KarmaWhiskas said:

Nawet jeśli się trafi na totalne stado małp to można coś ugrać

Jak trafia się na totalne stado małp... To bitwa kończy się w 5 min.

I nic nie ugrasz :) 

Nie zależnie po której stronie są małpy 

• Cool 1

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
29 minutes ago, killer6778 said:

Tak tu się zgadzam z tobą,bo trafiam grając tier6 okręty tier4-5

O ile nie ma głupiego dywizjonu, to grając tier 6 nie możesz trafić na okręt tier 4.

• Cool 2

[P-W-C]
Players
220 posts
5,393 battles
3 godziny temu, killer6778 napisał:

Masz, jeśli różnicę w sprzęcie wyrównasz skillem.

Nie musisz być świetny - wystarczy, ze ten drugi będzie gorszy (będzie gorzej strzelał, pozycjonował się itp.). Zdarza się.

[DK-PL]
Players
2,431 posts
28,080 battles
6 hours ago, killer6778 said:

Pomyliłeś gry, zobacz szachy, warcaby itp. Najlepiej jeszcze bez rng, czyli bez rzucania kostkami (czyli np. chińczyk odpada).

[-SBF-]
8,315 posts
Just now, Escapist7 said:

@Greyshark - A co powiesz na lotnię TIV na TVII?

shot-20.04.25_23.48.18-0055.jpg

Zacytuję sam siebie:

5 hours ago, Greyshark said:

O ile nie ma głupiego dywizjonu

A co do lotniskowca T4 na T7, pewnie i tak był płacz, że nie da się grać, bo lotnia.

[E--C]
Players
670 posts
7,009 battles
11 minut temu, Escapist7 napisał:

@Greyshark - A co powiesz na lotnię TIV na TVII?

shot-20.04.25_23.48.18-0055.jpg

8 minut temu, Greyshark napisał:

A co do lotniskowca T4 na T7, pewnie i tak był płacz, że nie da się grać, bo lotnia.

Ja ostatnio widziałem T6 na 9. Płaczu nie było, wroga Iowa i Buffalo aż rechotali z biedaka, chyba nie widzieli że u siebie tez maja takich geniuszy .  

Spoiler

unknown.png

Niestety takie sytuacje dzieją się coraz częściej, panuje chyba jakieś przekonanie ze CV maja preferowany MM i ich nie wylosuje na +3.

Pozdrawiam :Smile_honoring:

[DOREE]
Beta Tester
1,713 posts
12,655 battles
8 hours ago, killer6778 said:

I na przeciwko na prawde nie było żadnej V?

[SONNE]
Players
166 posts

Właśnie że nie,bo gram krążownikiem tier6 i trafiam na tier4 albo na odwrót,gram pancernikiem tier5 i trafiam nawet na tier8

• Boring 1

[SONNE]
Players
166 posts
On 5/11/2020 at 8:08 PM, Korsarz_87 said:

I na przeciwko na prawde nie było żadnej V?

Wtedy nie same 6 i 7

[-SBF-]
8,315 posts
Just now, killer6778 said:

Właśnie że nie,bo gram krążownikiem tier6 i trafiam na tier4 albo na odwrót,gram pancernikiem tier5 i trafiam nawet na tier8

Właśnie że tak.

Pokaż screena i powtórkę, jak trafiasz T6 na T4, gdy ten T4 nie jest w dywizjonie. Pokaż też, jak grasz T5 i trafiasz na T8.

• Boring 1

Beta Tester
687 posts
10,366 battles
29 minutes ago, Greyshark said:

Właśnie że tak.

Pokaż screena i powtórkę, jak trafiasz T6 na T4, gdy ten T4 nie jest w dywizjonie. Pokaż też, jak grasz T5 i trafiasz na T8.

Może w betę gra?

[T_F_N]
Players
134 posts
18,927 battles
4 godziny temu, SomeoneNickedMyNick napisał:

Może w betę gra?

Stosuje skróty myślowe. Oraz pewnie bitwy mu się pomieszały. 

Sign in to follow this