Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Sovětské křižníky: předběžný přístup

24 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
308 posts
10,854 battles

Sice je ten předběžný přístup stále trochu loterie, z kontejnerů může padnout 300 sovětských žetonů, ale taky jen 5. A sbírejte to po 5 žetonech. :Smile_teethhappy:

Nicméně mi to připadá lepší něž řada 60 kontíků, které se otevírají postupně a předběžná loď může být až v posledním z nich.

Za mě plusko.

Players
1,606 posts
9,416 battles
Před 23 minutami Flaky26 řekl/a:

Sice je ten předběžný přístup stále trochu loterie, z kontejnerů může padnout 300 sovětských žetonů, ale taky jen 5. A sbírejte to po 5 žetonech. :Smile_teethhappy:

Nicméně mi to připadá lepší něž řada 60 kontíků, které se otevírají postupně a předběžná loď může být až v posledním z nich.

Za mě plusko.

Jak tak na to koukám Flaky, tak tě opili rohlíkem. Podívej se pořádně co za loto to je (zlaté balíčky co tady byly). Nejprve kolo štěstí kolik vytočíš žetonů. Těch beden s 300 žetony bude určitě stějně jako z 5 (to určitě). Projdeš prvním kolem loterie a čeká na tebe další postupné otevírání balíčku. Nejprve si musíš koupi nějaký tier 5 prémiák, pak na něj kamufláž a pa jestli to první kolo loterie dovolí se můžeš dostat k odemknutí tier 8 a pak si zase musíš pořídit kamufláž... takže at si takovou akci strčí za klobouk. A další radost, že budeme mít na randomu další laserové radary, které zabírají půl mapy (bylo jich málo).

• Cool 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
308 posts
10,854 battles
Před 33 minutami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Jak tak na to koukám Flaky, tak tě opili rohlíkem.

Ne úplně. :Smile_Default:

Já to porovnával s britskými křižníky, kdy jsi měl snad šedesát balíčků v řadě a říkal sis - v tomhle by mohla být Albemarle. Nic. Tak v tom dalším. Zase nic. Tak v tom padesátém osmém.

Oproti tomu mi tenhle systém přijde přívětivý. Není to tolik o náhodě, kdy ti padne hlavní odměna napoprvé. Jde to postupně. Něco žetonů z direktiv, něco možná koupím. Vidím, že žetonů mám málo. Tak se ani nebudu snažit pořizovat další. 

Za direktivy a denní dodávky máme jistý tier 5 Mikoyan. Možná to hodí nějaké žetony navíc. 

Jinak je to samozřejmě pořád tahák na peníze. :Smile_coin:

Players
1,606 posts
9,416 battles
Před 28 minutami Flaky26 řekl/a:

Ne úplně. :Smile_Default:

Já to porovnával s britskými křižníky, kdy jsi měl snad šedesát balíčků v řadě a říkal sis - v tomhle by mohla být Albemarle. Nic. Tak v tom dalším. Zase nic. Tak v tom padesátém osmém.

Oproti tomu mi tenhle systém přijde přívětivý. Není to tolik o náhodě, kdy ti padne hlavní odměna napoprvé. Jde to postupně. Něco žetonů z direktiv, něco možná koupím. Vidím, že žetonů mám málo. Tak se ani nebudu snažit pořizovat další. 

Za direktivy a denní dodávky máme jistý tier 5 Mikoyan. Možná to hodí nějaké žetony navíc. 

Jinak je to samozřejmě pořád tahák na peníze. :Smile_coin:

Já se na celé nakupování balíčku vykašlu koupím vlajky a pak si těch pár her co to dnešní expení na desítku odehraju. Stejně to bude OP jako prase co jsem se na to koukal, tak není důvod se obtěžovat s nějakým předběžným přístupem. Realně můžu dostat předběžný přístup na tier 8 a to expení trvá 20-30 bitev

• Cool 2

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
308 posts
10,854 battles
Před 17 minutami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

není důvod se obtěžovat s nějakým předběžným přístupem.

Souhlas.

Mám připraveno přes 100k expů na Shchorsovi, které jen čekají na 0.9.6.

• Cool 1

[PPH]
Players
584 posts
13,745 battles

Předběžný přístup je obecně k hounu... průšvih ( čti průser) zase je, že spec. kamo jde získat opět jen horko těžko... A jak jsem psal u evropských DDček... na darovanou loď defekuje Bílý tesák...  pro mě je zajímavý nátěr :-(

[POFF]
Players
80 posts
10,467 battles
25 minutes ago, Flaky26 said:

Souhlas.

Mám připraveno přes 100k expů na Shchorsovi, které jen čekají na 0.9.6.

Tak isto, preto nechápem ako to nadstavili, ved si hned odomknem T8 a potom uži iba free expy na 9 a 10. 

[CRYO]
Players
138 posts
21,198 battles

je to napsané,  100 beden,  v nich je  4x150 , 1x 700 , 10x 25, atd

Players
1,606 posts
9,416 battles
Před 13 minutami mortas_invader řekl/a:

Předběžný přístup je obecně k hounu... průšvih ( čti průser) zase je, že spec. kamo jde získat opět jen horko těžko... A jak jsem psal u evropských DDček... na darovanou loď defekuje Bílý tesák...  pro mě je zajímavý nátěr :-(

Pro mě není zajímavé ani jedno. Ty hnusné permanentní kamufláže co poslední dobu produkuji stejně nechci.

[SALIS]
Beta Tester
175 posts
9,393 battles

Moskvu p5esunou mezi speciály. Prý ji dostane každý kdo ji odemkl. Bez ohledu na to zda ji ještě nekoupil / koupil a drží / už prodal. Pochopil jsem to správně ?

Tákže se vyplatí ji teď prodat, získat kredity a pak ji zadarmo dostat znovu ?:Smile_coin:

[SALIS]
Moderator
590 posts
15,006 battles
Před 40 minutami ElHabanero řekl/a:

Mikoyan nebyl nahodou letadlovy konstruktér?

Ano, byl, teda dokonce dva... Arťom Mikojan který spolu s Gurjevičem stáli u vzniku zkratky MiG a podepsali se pod většinu dřívějších Migů včetně Mig-3 ale především těch prvních proudových jako Mig-15 a mnoha dalších. A potom jeho synovec Ivan Mikojan jeden z autorů Mig-29.

Ale podle mě je ta loď pojmenována po Arťomově starším bratrovi, Anastáz Mikojan, jeden z mála politiků, který se udržel na vysokých pozicích v komunistické straně během vlády Lenina, Stalina, Chrusčova i Břežněva… (!?).  

:fish_book:

• Cool 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
308 posts
10,854 battles
Před 29 minutami Perezz řekl/a:

Moskvu p5esunou mezi speciály. Prý ji dostane každý kdo ji odemkl. Bez ohledu na to zda ji ještě nekoupil / koupil a drží / už prodal. Pochopil jsem to správně ?

Tákže se vyplatí ji teď prodat, získat kredity a pak ji zadarmo dostat znovu ?

Dle dostupných informací ano. Moskva dostane odměnový status v 0.9.5. (takže asi tak v červnu). Stačí vyzkoumaná, nemusí být koupená a stejně ji dostaneš. Takže ji můžeš prodat kdykoli během nadcházející aktualizace 0.9.4. :Smile_coin:

• Cool 1

Players
283 posts
7,094 battles

Tak ja som si vždy kúpil nejaký ten balíček v predbežných prístupoch. Ale nie kvôli predbežnému prístupu ale kvôli dračím vlajkám (či ako sa volajú). Najlepšie ponuky boli zatiaľ pri EU DD, lebo tam bola asi najlepšia kamufláž, kt. dáva +20% ku kreditom. Dnes nám neponúkajú nič zaujímave len OP ruské fantasy lode. Toto tá hra totiž potrebovala ďalšie ruské námornictvo, kt. nikdy ani neexistovalo, mali jedinú bitku do ktorej sa trepali pol sveta a keď tam došli, tak im "v tom čase ani nie oficiálne uznaná mocnosť" nakopala zadok úplne školáckym spôsobom. Preto musíme v tejto hre kompenzovať realitu. V tankoch to pochopím, tam mali sovieti / rusi slušné mašiny, ale lode? Fakt? 

Otázka stále ostáva, sú tieto fatasy lode stále schopne citadelovať kremliny a majú stealth radar?   

E1: a majú stále otočné veže o 360?

• Cool 1
  • Bad 1

[IDDQD]
Privateer
3,649 posts
5,237 battles
11 hours ago, Perezz said:

Tákže se vyplatí ji teď prodat, získat kredity a pak ji zadarmo dostat znovu ?:Smile_coin:

Tvrdili to i na oficialním streamu WG ( tehdy streamovali Twins - Crysantos a MrConway ) a je to +/- 14 dní zpátky

Jestli je to pravda ? WG , takže..

.Mám je ( Moskvu i Kyrova v přístavu , dostaneš za ně necelých 10 mega kreditů a ty mně netrápí .

35 minutes ago, HopiHipoKraus said:

ak je moskva v pristave zakupena bude za nu nahradna lod. zdarma?

Ne Petropavlosk se musí znova vyjezdit , ale vše se mohlo změnit...Anebo nasadit FreeXP , hodně lidí i Visa

A možná melu nesmysly , tak brát z rezervou

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,721 battles
Před 23 hodinami Stratos_HF řekl/a:

Tvrdili to i na oficialním streamu WG ( tehdy streamovali Twins - Crysantos a MrConway ) a je to +/- 14 dní zpátky

Jestli je to pravda ? WG , takže..

.Mám je ( Moskvu i Kyrova v přístavu , dostaneš za ně necelých 10 mega kreditů a ty mně netrápí .

Ne Petropavlosk se musí znova vyjezdit , ale vše se mohlo změnit...Anebo nasadit FreeXP , hodně lidí i Visa

A možná melu nesmysly , tak brát z rezervou

Ono tím hlavně potvrdili to, jak jsou jim hráči s větším počtem bitev, kteří si Moskvu vyjezdili u zádele... Když jsem si loď vyjezdil a koupil za plnou cenu, tak dostanu kulové, pokud jsem si ji vyjezdil a prodám ji, dostanu 50% nákladů. Kdo ji "pouze" vyzkoumal, ten loď dostane. Jde vidět, na koho je tenhle způsob "kompenzace" zaměřen. 

Kredity se dají vyjezdit s pomocí kama a signálů relativně rychle (při svém "umu" nemám problém nasyslit dva "míče" denně, zručnějším hráčům to musí skákat teda fest), ale ten princip "hraješ dost dlouho, kreditů máš dost, tak ti nic nedáme" je mi proti srsti.

• Cool 1

Players
283 posts
7,094 battles

Teraz som zmätený. Riga a Talin sú teda ťažké krížniky? A línia pôjde od šoroša, Talin, Riga a Desiatka by mala byť Moskva, len tá sa vymení za Petropavlovsk a Moskva bude v hre len nie ako tech tree loď. Aká loď sa potom dosadí na línii ľahkých krížnikov za Donskoyom? Resp. kedy sa tam dosadí? 

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
308 posts
10,854 battles
Před 1 hodinou unhappy360 řekl/a:

Teraz som zmätený. Riga a Talin sú teda ťažké krížniky? A línia pôjde od šoroša, Talin, Riga a Desiatka by mala byť Moskva, len tá sa vymení za Petropavlovsk a Moskva bude v hre len nie ako tech tree loď. Aká loď sa potom dosadí na línii ľahkých krížnikov za Donskoyom? Resp. kedy sa tam dosadí? 

357079578_WG_SPB_WoWs_Infographic_Supertest_USSR_Cruisers_EN_1920x1080(1).jpg.a257c293792bc6385f32bace2a0542be.thumb.jpg.4621f03fd12d79e239994f10d5e3c0ee.jpg

V 0.9.4. bude předběžný přístup k tier 8 Tallinu a tier 9 Rize. Moskva a Kirov zůstávají stejné.

Mělo by to být snad tento čtvrtek.

V 0.9.5. budou Kirov a Moskva odstraněny z tech tree a přemění se na prémiovou / odměnovou loď. Na jejich místa ve stromu přijdou tier 5 Kotovsky / tier 10 Alex. Nevsky.

Asi v červnu.

V 0.9.6. budou přístupné nové tech tree lodě - těžké křižníky - Tallin, Riga a nová desítka Petropavlovsk pro všechny.

Červenec?

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár
2,400 posts
184 battles

S přihlédnutím na to, jak je ta lajna nevyvážená a OP se máme na co těšit.. 

Ale líbí se mi úvaha WG. Máme paper ship na tieru 10 (Moskva). V současné metě ztrácí dech a jeho bráška Stalingrad (paper ship) je lepší. No máme tu po Kronshtadu (paper ship) ještě projekt PLESK 2020 (Petropavlovsk). No tak z něj uděláme Stalingrad, co si každý může vyzkoumat. Buch to na desítku.. Flamu, Flambass, Bussines6, IchaseGaming, apod. na to natočili video, kde s tím dali 300 000 dmg a 36 citadel, děkujeme za reklamu, připravte si peněženky. Balanc? Niet commrade, davaj tvoje money a my dat ti síla ruska! Ty ovládnout moře a dělat čest ruská flotííííla.

• Cool 1
  • Funny 8

[NECRO]
Players
51 posts
9,441 battles
10 minutes ago, HopiHipoKraus said:

a nevsky a kotov by mali byt  ako nahrada automaticky za 5 a10 tier nie?

Tohle nejsou tanky. Hezky a rád si je vyexpíš.

[FIMRA]
Players
249 posts
10,779 battles

Hmm, francuzske DD som skoncil pri tier 5, europske DD pri tier 6 a urcite sa nepretrhnem pri expeni lajny sovietskych (experimentalnych) kriznikov. Inac aj napriek tomu co WG a Yabba hovoria, som presvedceny, ze nove lajny pribudaju strasne rychlo. A potom ta hra aj tak vyzera.

• Cool 1

Sign in to follow this