Jump to content
  • 1
Sign in to follow this  
P0T0P

Boty

11 comments in this topic

Question

Players
2 posts
11 battles

Siema, właśnie zacząłem grać i wygląda na to, że  prawie nikt nie gra w tę grę - bo cały czas same boty ze mną grają!

• Cool 1

10 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[TF16]
[TF16]
Players
593 posts
13,834 battles
1 minutę temu, kakrul napisał:

A masz bitwę losową czy koopkę włączoną? 

Najpierw musi zagrać odpowiednią liczbę bitew na coopach, żeby w ogóle uzyskać dostęp do bitew z ludźmi. Ale po co się fatygować czytaniem, skoro można fajnie i z przytupem zagaić... No i udało się człowiekowi ;-)

• Cool 3

• 0
[TF16]
[TF16]
Players
593 posts
13,834 battles
9 minut temu, P0T0P napisał:

Siema, właśnie zacząłem grać i wygląda na to, że  prawie nikt nie gra w tę grę - bo cały czas same boty ze mną grają!

Hehe - to będzie wpis miesiąca - kolego, otrzymujesz uścisk dłoni prezesa oraz pieszczotliwe pozdrowienie w pośladki.

A na poważnie, to masz rację - mnie się już nie chce grać, wysyłam swojego bota do farmienia początkujących :-)

• Cool 2

• 0
Players
17 posts
1,468 battles

• 0
Players
2 posts
11 battles
On 5/8/2020 at 4:28 PM, kakrul said:

Mam właśnie losową

• 0
Beta Tester, Players
17 posts
4,723 battles

Do momentu osiągnięcia określonego poziomu konta będziesz grał tylko z graczami, którzy również nie mają określonego poziomu konta. Newbie grają na początku tylko z innymi newbie. Nie ma wiele takich kont, dlatego dobiera Ci do drużyny boty. Nie pamiętam już szczegółów tego systemu, ale nie trwa to długo. 

• 0
[HOB]
Moderator
1,798 posts
7,480 battles

Obecność botów wynika z tego, żeby okręt bez kapitana, sygnałów i wyposażenia nie wypłynął na graczy w trójkach z 19-punktowymi kapitanami. Po jakimś czasie to minie, a przy wielu graczach okaże się ile na prawdę umieją (a to się pogłębi jeszcze ze stockowymi okrętami ze słabo wyszkolonymi kapitanami).

Poza tym jest coś takiego jak licznik graczy po wciśnięciu Esc - jest tam aktualna liczba graczy i jest ona dosyć spora. Po prostu większość siedzi na wysokich tierach, bo na niskich ani misji nie można zrobić ani wolnego expa pofarmić.

• 0
[SONNE]
Players
166 posts

Nie to jak zagrać tier 6 I trafić na tier 8 można od razu zwijać się do portu lepsza już jest inna gra gdzie są równe szanse 

• 0
[-M-W-]
Players
2 posts
20.07.2020 o 14:44, killer6778 napisał:

Nie to jak zagrać tier 6 I trafić na tier 8 można od razu zwijać się do portu lepsza już jest inna gra gdzie są równe szanse 

Przy grze na wyzsze tiery otrzymuje sie rowniez lepsze nagrody - zarowno w postaci kredytow jak i doswiadczenia. Prosze mi wybaczyc za brak polskich znakow ale pisze na niemieckiej klawiaturze. Pozdrawiam

• 0
Players
37 posts
1,384 battles
20.07.2020 o 14:44, killer6778 napisał:

No nie przesadzaj, najlepiej zbierać doświadczenie dostając cięgi od lepszych. To tak jak uczyć się prowadzenia samochodu na wielkim pustym placu a po egzaminie wyjechać na zatłoczone ulice np. Paryża. Uszy do góry i daj sobie nabić trochę guzów na głowie bo one Cię tylko wzmocnią. Wiem co mówię bo mam ich pełno na swojej głowie w tej grze ale podpatruję i uczę się podstaw od lepszych po 5 tysiącach bitew może zacznę się poprawiać.

Sign in to follow this