Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
brzeczyszkiewicz123

"Znikający" port.

7 comments in this topic

Question

[E--C]
Players
814 posts
13,216 battles

Zaczęło się po 0.9.3.1. 

shot-20_05.06_14_55.33-0222.thumb.jpg.3972820de9a85169402c097801ed1a4a.jpg

Po każdej bitwie "znika" (czyli przestaje się wyświetlać) część portu. Aż do czerni. Zmiana portu pomaga. Do kolejnej zakończonej bitwy.

Pomysły?

Nie, modów nie używam.

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[R-NG]
Players
1,459 posts
18,046 battles

Pewnie powiedzą coś o aktualizacji sterowników, ale ja bym wolał uważać, ostatnio tą radą rozwalili mi ustawienia.

• 0
Modder
4,870 posts
22,128 battles
On 5/6/2020 at 3:30 PM, brzeczyszkiewicz123 said:

Po każdej bitwie "znika" (czyli przestaje się wyświetlać) część portu. Aż do czerni. Zmiana portu pomaga. Do kolejnej zakończonej bitwy.

Jak dla mnie wygląda, jakby już załadowane tekstury portu były wywalane z pamięci pod inne dane. Zmiana portu pomaga, bo za każdą zmianą wszystko jest wczytywane od nowa.

Co to za karta i ile ma pamięci ? Pewnie jakaś integra na notebooku ?

• 0
[E--C]
Players
814 posts
13,216 battles
4 minutes ago, Odo_Toothless said:

Co to za karta i ile ma pamięci ?

Vega11 z Ryzena 2400G. 1GB dedykowanej, plus to co uszczknie z systemu. Tylko dlaczego tak się zaczęło po aktualizacji dziać?

• 0
Modder
4,870 posts
22,128 battles
18 minutes ago, brzeczyszkiewicz123 said:

Vega11 z Ryzena 2400G. 1GB dedykowanej, plus to co uszczknie z systemu. Tylko dlaczego tak się zaczęło po aktualizacji dziać?

Na drugim kompie do testów mam dużo gorszą kartę zintergrowaną i takich problemów obecnie nie widziałem, chociaz ewidentnie widać, że gra potrzebuje więcej pamieci niż kiedyś. Jak temu zaradzić - nie wiem  ( może przypisać więcej pamięci dedykowanej dla grafy ?) Też nigdy do końca nie wiadomo, czy dany problem wywołał patch gry, czy moze jakaś aktualizacja Windowsa itd.

Sign in to follow this