Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Tanaka_15

Mogami

13 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
50 posts
931 battles

Kiedyś wyliczyłem sobie, że 155mm mają około 1/3 większy DPM od 203mm. Biorąc pod uwagę że DMG na pojedynczy pocisk jest bardzo podobny a 155 wystrzeliwuje ich więcej i częściej niz 203, przez co według mnie jest lepszym wyborem.

• Cool 1

Sailing Hamster
1,491 posts
958 battles

przed patchem - nie. Teraz, nie wiem może łatwiej robić dmg z 203, ale jeszcze nie sprawdzałem. Sądzę że wciąż nie.

Beta Tester
50 posts
931 battles

Udane strzelanie 155 z HE powinno podpalić cel chociaż jednym pociskiem.  A strzelanie AP w krążowniki zazwyczaj kończy się ich dosyć szybkim zgonem .

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles

Jako Noob, warto przezbrajać w 203 mm? 

przed paczem tak teraz absolutnie nie dodaj tylko maksowany kadłub i system kierowania ogniem masz zasięg około 15km i prowadzisz przyjemny kontrolowany spam z 15 luf we wszystko co się świeci na czerwono:teethhappy:

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles

że jak??? niby po co...

po to żeby głupi miał pytanie

mi np podchodziło granie na 203 z powodu siły rażenia ppanców, przeładowanie było dobre i średnio ściąąganie takich okrętów jak clev, pensacola, aoba czy nawet orlean trwało max 3 salwy na dystansie około 12/13 km. ?Nie każdy panie ładny pływał z przytrzymywanym lpm i spamował na lewo i prawo. Podkreślam to mi pasowało a nie wszystkim ma pasować

Edited by dzobo30
  • Cool 1

Sailing Hamster
1,491 posts
958 battles

po to żeby głupi miał pytanie

mi np podchodziło granie na 203 z powodu siły rażenia ppanców, przeładowanie było dobre i średnio ściąąganie takich okrętów jak clev, pensacola, aoba czy nawet orlean trwało max 3 salwy na dystansie około 12/13 km. ?Nie każdy panie ładny pływał z przytrzymywanym lpm i spamował na lewo i prawo. Podkreślam to mi pasowało a nie wszystkim ma pasować

Twoja poprzednia wypowiedź jest raczej dość kategoryczna a nie "mi pasuje, innym może nie". 

żeby głupi miał pytanie

wal śmiało, postaram się odpowiedzieć.

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles

umiesz czytać ze zrozyumieniem niesądze - klient sie zapytał czy warto ładować w 203

może powinienem napisać w bardziej rozwinięty sposób

,, Drogi graczu według mnie przed paczem itd.......``

to moze byś zatrybił o co mi chodziło

przed patchem - nie. Teraz, nie wiem może łatwiej robić dmg z 203, ale jeszcze nie sprawdzałem. Sądzę że wciąż nie.

twoja odpowiedz też była z kategori [edytowano] skad wiesz może przed patchem by mu odpowiadało, każdy ma swój styl pływania, jedni są z kategori lpm i ciągle trzymamy a drugi woli rzadko celnie na salwe sciągnąć 10/15k hp

Edited by pAWLO_o
Post został edytowany przez moderatora z powodu naruszenia regulaminu. ~pAWLO_o
  • Cool 1

Beta Tester
50 posts
931 battles

Mnie udawało się bardzo celnie i skutecznie ostrzeliwać krążowniki z dział 155mm co kończyło się 10-12 trafień z czego nawet połowa była cytadelami wiec gość znikał o wiele szybciej niż w przypadku 203. Granie na 155 bardzo przypomina grę na Cleveland (tylko trochę mocniejszym)

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles

jezu a czy ja twierdze że 155 są złe poprostu przed paczem wolałem plywac na 203 po paczu na 155 pływam proste jnhak budowa cepa. Kazdy z nas pływa inaczej

Sign in to follow this