Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
darson001

kto placi ten wygrywa

6 comments in this topic

Recommended Posts

Modder
5,272 posts
23,865 battles

Kto smaruje, ten jedzie. Tak jest, było i będzie. Dlatego bez browca pod ręką, nawet nie podchodzę do gry. :cap_haloween:

• Cool 2

[RNG-1]
Players
1,628 posts
20,478 battles
15 godzin temu, darson001 napisał:

Jak to mozliwe ze ja ich nie widze  a oni I owszem

Pewnie wasz dedek ma was w d...e, a przeciwny robi to, co do niego należy.

(czyli nic nowego)

Modder
5,272 posts
23,865 battles
2 hours ago, Davao said:

Pewnie wasz dedek ma was w d...e, a przeciwny robi to, co do niego należy.

Nie można tak, generalizować, bo to zaleźy od sytuacji. Za skałką siedzi sobie Des z radaram, niedaleko karabin maszynowy - Smoleń, a na szpicy DD-ek z lepszym spotem + drugi do pomocy. Jedyne co możesz zrobić to się wycofać, albo próbować jakiegoś oflankowania. A w obydwu przypadkach i tak zostaniesz oskarżony, ze jesteś nieprzydatny. I juz nikogo nie interesuje, że możesz wyspotować co najwyżej własny zgon.

A najgorsze jest to, że jeśli DD-ek podejmuje takowe tyzyko, to reszta powinna go wspierać za wszelką cenę. A takiego randomowego  wała ! Tylko nieliczni tak robią, reszta nawet nie zwraca uwagi, albo tak sie pozycjonuje, że nie jest w stanie w niczym pomóc.

Po prawie 90 gier Smalandem z radarem, wygląda to tak, że jak podświetlisz DD-ki przeciwnika, to albo sam zaczniesz do nich strzelać, ryzykując maksymalnym obiciem, albo wcale nie opłaca się tego robić, bo praktycznie nikt do nich nie strzela. Ludzie wymagają, a sami nie chcą, lub nie umieją pomóc. Powoli jest tak, że jak widzę jakichś pseudo graczy na flance, to po prostu odpływam gdzie indziej, bo mam dosyć nadstawiania karku, ot tak dla zasady. Krew mnie zalewa jak ta niby pomoc, pozwala, żeby ot tak centralnie szarżował na mnie np. Des, czy Mino. Każdy w miare ogarnięty gracz, by wiedział, że nawet jesli odda połowę HP za uratowanie DD-ka i zdjęcie tego szarżanta, to wykonał by juz 90% swego wkładu w grę. Ale takich mozna policzyć na palcach jednej ręki.

• Cool 3

[TF16]
Players
2,345 posts
24,213 battles

Ja każdego dnia, przed włączeniem gry, kupuję 50 dublonów. Potem włączam i widzę wszystko. A jak mam fantazję, to kupuję nie 50 ale 100 dublonów i wtedy ja widzę, a mnie nie widzą.

• Cool 1
  • Funny 4

Sign in to follow this