Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Laki37

Fuzja klanów Honorowe wilki morskie

3 comments in this topic

Recommended Posts

[_HWM_]
Players
1 post
7,292 battles

Polska społeczność graczy WoWs ma nadmiar klanów i niedobór graczy. Rekrutacja nowych graczy polega głównie na wyciąganiu ludzi z innych klanów.

Po rozmowie z członkami klanu _HWM_  (Honorowe wilki morskie) wpadliśmy na pomysł żeby dokonać fuzji klanów. Czego następstwem jest ten temat. 

 

 

Szukamy podobnego klanu do naszego do fuzji.

 

W jakim celu?  Choćby po to żeby zawsze mieć skład na klanówki czy żeby pograć w dywizjonie, po prostu ożywić  trochę klan.

 

A dokładniej szukamy klanu który podobnie jak my boryka się z niedoborem aktywnych graczy, klan graczy okazyjnych i 18+. Gramy bez spiny i dla przyjemności Nie gramy dla statystyk jeśli was one interesują możecie sobie sprawdzić w grze. _HWM_

Jest pełno klanów 20/50 które borykaj a się aktywnością graczy, do takich klanów/grupy przyjaciół jest skierowana ta wiadomość. Nie mamy zamiaru dokonywać selekcji graczy. Zamysł jest taki żeby wchłonąć wszystkich.

Jeśli zechcecie autonomii niema sprawy. Dla tych co maja obawy przed opuszczeniem klanu który ma już całkiem dobrze rozbudowy port nic nie stoi na przeszkodzie żeby przekazać lidera na alta i jest zawsze do czego wrócić.

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany albo ma pytania to piszcie.

 

Pm w grze: 'Laki37' lub 'wlamek123' lub 'As4sIn3k' lub PM na forum

Nasz discord:  https://discord.gg/sCd7kq      (Adres jest ruchomy jeśli nie działa to skorzystajcie z powyższych sposobów komunikacji)

 

 

 

 

 

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
10 posts
3,249 battles

Jestem ciekaw założeń organizacyjnych. 

Na czym polega wspomniana autonomia? Co dajecie w zamian za rezygnację z tożsamości?

Jak macie zamiar ustalić strukturę dowodzenia?

 

Pytam bo wiem, że fuzje mają dużą szansę wzmocnić klan jednak mają też spore ryzyko pociągnięcia go na dno :P 

 

Zgadzam się ze liczba klanów jest za duża. Powinien być jakiś próg ilości zdobytej ropy w miesiącu, może to by trochę rozwiązało temat :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

×