Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.9.3.1: Hayate za volné ZK

27 comments in this topic

Recommended Posts

[PPH]
Players
744 posts
15,502 battles

Krucipysk vy přitvrzujete... ještě nemám vyjetých 2M free XP na Smalland... a už je tu potřeba dalších 2M na Hayate??!! Jako... free XP jsou devalvovaná surovina... ale zase až tak moc NE... Jediná útěcha mi teda může být... že oboje jsou DDčka který k životu nepotřebuju 8-)

Btw. nechcete teda dát i "kupon" na slevu ve free XP ?? Když už je sleva na zdroje ( ocel+uhlí) i na dublony...

• Cool 3

[9-ND]
Players
242 posts
11,702 battles
9 hours ago, mortas_invader said:

Krucipysk vy přitvrzujete... ještě nemám vyjetých 2M free XP na Smalland... a už je tu potřeba dalších 2M na Hayate??!! Jako... free XP jsou devalvovaná surovina... ale zase až tak moc NE... Jediná útěcha mi teda může být... že oboje jsou DDčka který k životu nepotřebuju 8-)

Btw. nechcete teda dát i "kupon" na slevu ve free XP ?? Když už je sleva na zdroje ( ocel+uhlí) i na dublony...

Nebo si můžeš za necelých 6500 Kč koupit goldy a zkonvertovat.  :cap_haloween:

• Funny 4

Players
41 posts
13,744 battles

Ahoj,me se teda zda,ze je kazdou chvilku aktualizace,co nemá smysl...……..dejte hru doporadku hned a nemusíte porad aktualizovat a menit,hauk….

• Cool 1
  • Boring 2

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,701 battles
12 hours ago, mortas_invader said:

Asi by nemělo být záměrem nikoho, získat všechny lodě ať už za uhlí, ocel nebo freečka, ne? To by potom bylo k zbláznění. :)

Naopak diverzita v odměnách je dle mého od WG správný tah. Další věc ale je, že mám pocit, že na každou standardní loď ze stromu WG vydává 2 prémiáky. To mi úplně v pohodě nepříjde.

• Cool 4

Players
339 posts
8,524 battles
49 minutes ago, Bergham said:

Asi by nemělo být záměrem nikoho, získat všechny lodě ať už za uhlí, ocel nebo freečka, ne? To by potom bylo k zbláznění. :)

Naopak diverzita v odměnách je dle mého od WG správný tah. Další věc ale je, že mám pocit, že na každou standardní loď ze stromu WG vydává 2 prémiáky. To mi úplně v pohodě nepříjde.

čomu sa čuduješ? v tankoch je to normálna vec, že máš viac prémiových tankov na úrovni VIII ako štandardných. Je to proste bussiness. Ľudia im platia, lebo ak by nie, tak by už nefungovali. Môžeme byť radi, že lode nie sú až tak pay to win. Napr. taký defender, ebr, IS-3A, kedysi IS-6, prodžeto a iné tanky sú lepšie ako ich neprémiové protajšky. 

K téme, to hayate oplatí sa to? 

[PPH]
Players
744 posts
15,502 battles

Já se zase domnívám, že pokud jsem aktivní hráč ( čti závislá smažka :cap_haloween:), tak by se mělo dát - časem - bez větších obtíží ušetřit na všechny lodě... Za sebe mám všechny aktuálně možné za uhlí ( vyjma posledních dvou přidaných - ale uhlí na ně mám, jen váhám zda koupit nebo střádat dál na Lutjense). Vyjma Smallanda mám i všechny za free XP... ( aktuálně mám cca 1,2 M free XP). Nemám železné - ty se střádají opravdu těžko ale časem Buržoň asi bude... Ale ta cena 2 M je fakt maso... :-(

Jinak s tím, že na jednu loď ze stromu WG vydává X prémiových a nejčastěji za dublony nebo kačky... v tom nejsme ve při ;-)

• Cool 2
  • Funny 2

Players
339 posts
8,524 battles

dobre som vyčítal, že keď nahádžem maskovania všetky možné, tak má spot okolo 6km? to fakt? 

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
479 posts
12,077 battles
Před 45 minutami unhappy360 řekl/a:

keď nahádžem maskovania všetky možné, tak má spot okolo 6km? to fakt? 

Fitting Tools říká 6,08 km - tedy ve hře to ukáže 6,1 km (nebo by mělo :Smile_Default:)

https://wowsft.com/ship?index=PJSD510&modules=11111&upgrades=123321&commander=PCW001&skills=3222454273&ar=100&consumables=111

• Cool 1

[WG]
WG Staff
5,658 posts
4,464 battles
8 hours ago, letec1958 said:

Ahoj,me se teda zda,ze je kazdou chvilku aktualizace,co nemá smysl...……..dejte hru doporadku hned a nemusíte porad aktualizovat a menit,hauk….

Ty jsi zjevně nepochopil princip aktualizací u nás, že? Každá aktualizace přidává nový obsah do hry a případně také opravuje některé chyby - především menší aktualizace, jako je například tato.

btw "hauk"?

• Cool 1

Players
138 posts
21,920 battles

Vidím, že Wargaming postihla inflace. 2 000 000 volných zkušeností, pěkná práce. Za to, že jste hře věrní, plaťte..

• Cool 2

[CSN]
Players
124 posts
29,480 battles

Za "Šmatlanda" jsem ty 2 mega s krvacejícím srdcem dal, a na tohle taky časem nasyslím, ale vypustit 2 lodě měsíc po sobě za takový ranec? Já chápu, že se freečka sbírají líp něž kdysi, ale že by ta loď byla lepší než Musashi, Missouri a Nelson (a ještě by mi zbylo).

Tak nějak mám pocit, že je to jenom skrytá nabídka na další prémivou desítku za prachy. Teda vlastně vůbec né za prachy, ale za dublony. :Smile_coin:

BTW: měl bych neotřelý návrh na redukci freeček u hráčů. Nápovědou budiž citát "naše měna je pevná a měnová reforma nebude"

Players
12 posts
6,627 battles
Před 8 minutami XenoneCZ řekl/a:

Ahojda. Kde se ta hayate vůbec kupuje? ve zbrojnici ji nevidím?

Klikneš na Výzkum tam vybereš lištu s japoncema a najdeš ji dole ve stejném řádku s Yamatem, Zaem atd.

• Cool 3

[WG]
WG Staff
5,658 posts
4,464 battles
42 minutes ago, XenoneCZ said:

Ahojda. Kde se ta hayate vůbec kupuje? ve zbrojnici ji nevidím?

Přesně, jak píše @kostra_9. FreeXP lodě jsou zatím vždycky ve Výzkumném stromě

Players
24 posts
12,968 battles

Salut, já jen stále nechápu tu cenovou progresi vzhledem k tieru: T7 375k, T9 750k a 1mil posléze a T10 2mil? Free XP se získávají snadněji než dříve, ale 2 mega? Hraji od bety, z free XP lodí mi chybí Friesland a momentálně mám 1,2 mil free XP, ale...vidím nepřímou monetizaci hry, stejně jako tomu bylo u WoT a kde je to dnes ještě horší...:cap_money:

Players
138 posts
21,920 battles
2 hours ago, Hillmaker_77 said:

Salut, já jen stále nechápu tu cenovou progresi vzhledem k tieru: T7 375k, T9 750k a 1mil posléze a T10 2mil? Free XP se získávají snadněji než dříve, ale 2 mega? Hraji od bety, z free XP lodí mi chybí Friesland a momentálně mám 1,2 mil free XP, ale...vidím nepřímou monetizaci hry, stejně jako tomu bylo u WoT a kde je to dnes ještě horší...:cap_money:

Tak to vidíš dobře, a neskrytě. Wargaming není schopen opravit základní chyby hry, za které by mělo cenu ty peníze dát. Ale naje.at prémiový obsah umí luxusně.

• Cool 4

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
338 posts
12,149 battles
17 hours ago, YabbaCoe said:

Ty jsi zjevně nepochopil princip aktualizací u nás, že? Každá aktualizace přidává nový obsah do hry a případně také opravuje některé chyby - především menší aktualizace, jako je například tato.

btw "hauk"?

Akurat, ze zachvilu uz nebudete mat co pridavat :Smile_trollface: Este mozete nejake linie kriznikov a torpedoborcov rozdelit, pridate ponorky a potom co? World of sailships?

[POFF]
Beta Tester
285 posts
23,498 battles
Před 28 minutami Ajax102 řekl/a:

Akurat, ze zachvilu uz nebudete mat co pridavat :Smile_trollface: Este mozete nejake linie kriznikov a torpedoborcov rozdelit, pridate ponorky a potom co? World of sailships?

Prémiových ponorek bude taky dost,neboj:cap_haloween:

[WG]
WG Staff
5,658 posts
4,464 battles
14 hours ago, Hillmaker_77 said:

Ona by se tomu i dala říct jistá inflace. V dobách, kdy přišel Nelson, nebo Missouri za FreeXP hráči toho ani zdaleka neměli tolik odehrané a jejich zásoby FreeXPů byly podstatně dražší. Vždyť tehdá se objevovaly hlasy, že 750k za Missouri je přemrštěná cena. Čili s postupem času se i změnila ekonomika hry a především i přibyly speciální signály, které dávají obrovské bonusy. Čili jisté zvýšení ceny se dalo čekat, byť dle mého osobního názoru, měli jsme jít ještě cestou mezistupně na 1,5 mega. Hráči o Hayate věděli už dlouho a tak bylo relativně dost času toto požadované množství šetřít a získané FreeXP neutrácet. Dokonce se objevovaly názory, že FreeXP jsou nyní naprosto zbytečná měna.

24 minutes ago, Ajax102 said:

Ještě tam něco v zásobě máme :Smile_trollface: World of Sailships... hmm, to by taky nebylo špatné...

Players
5,271 posts
31,615 battles

Přidávat bude pořád co. Ruské archivy jsou bezedné ( možná se najdou i leninovo plány na CV s kolmo startujícími stroji, které si maloval na ubrousek v jídelním voze, když přejížděl ze Švýcarska do Ruska vlakem).

A tak přijde určitě celý strom cccp letadlovek - dokonce rozdělen na dvě větve . Pak strom ekranů z Kaspijsku. Ruské CV se pak ještě vydají jako prémiové panasijské CV s menším počtem letadel, zato s větší hotelovou kapacitou.

Bonus ruských CV bude nejen v používání samonaváděcích torpéd a raket, ale i v pokládání kouře během celé plavby, takže budou zjistitelné pouze na proxy spot.

image.png.badcaa9199cd52ac5f96fe7664027cfc.png

• Cool 3
  • Funny 7

[WOTN]
Players
269 posts
6,224 battles

Dnes kdyz na lod povesis vsechny signaly co jsou k mani a povede se ti hra, tak ziskas kolem 20 000 freeXP za jednu jedinou bitvu. K tomu existuji hraci kteri maji miliony freeXP a doslova nemeli moznost to za neco vymenit. Je to inflace z minulosti na kterou uz dnes asi WG nema jinou moznost reakce, v tomhle ohledu byly ekonomicke signaly chyba.

• Cool 1

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
338 posts
12,149 battles
2 hours ago, YabbaCoe said:

Ještě tam něco v zásobě máme World of Sailships... hmm, to by taky nebylo špatné...

tak ma napada, ze sailships by bol dobry event :fish_viking:

Inac bojim sa toho co este mate v zasobe :Smile_trollface:

Players
1,228 posts
4,316 battles
4 hours ago, ims21 said:

Přidávat bude pořád co. Ruské archivy jsou bezedné ( možná se najdou i leninovo plány na CV s kolmo startujícími stroji, které si maloval na ubrousek v jídelním voze, když přejížděl ze Švýcarska do Ruska vlakem).

A tak přijde určitě celý strom cccp letadlovek - dokonce rozdělen na dvě větve . Pak strom ekranů z Kaspijsku. Ruské CV se pak ještě vydají jako prémiové panasijské CV s menším počtem letadel, zato s větší hotelovou kapacitou.

Bonus ruských CV bude nejen v používání samonaváděcích torpéd a raket, ale i v pokládání kouře během celé plavby, takže budou zjistitelné pouze na proxy spot.

image.png.badcaa9199cd52ac5f96fe7664027cfc.png

Nezapomeň na ruský super-sonický torpéda škval 😁

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,701 battles
On 4/29/2020 at 11:55 AM, Ajax102 said:

tak ma napada, ze sailships by bol dobry event :fish_viking:

Inac bojim sa toho co este mate v zasobe :Smile_trollface:

War Thunder je už předběhl. Myslím, že to byl apríl 2016. :)

Sign in to follow this