Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Sprint rankingowy: Wyścig zbrojeń

26 comments in this topic

Recommended Posts

[4SHOT]
Beta Tester
59 posts
6,882 battles

...wąż morski zagniezdził się w odmętach biurowych wargamingu cypryjskiego ?

:Smile_teethhappy:

Weekend Tester
6,413 posts
7,511 battles

Serioooooo

12 na 12 na 10? To będzie równie rakowe jak zwykłe randomy. Żałosne. 

6 na 6 na VII to był idealny format rankedów. Bez zrakowaciałych pomysłów pokroju stalingrada i pancerników które mogły sobie pozwolić na bezmyślną kampę. A mapa pasmo górskie powinna zostać usunięta bo to najgorsza istniejąca mapa dla X. 

• Cool 3

Players
2,511 posts
14,694 battles
3 minutes ago, _Admiral_Nimitz_ said:

12 na 12 na 10? To będzie równie rakowe jak zwykłe randomy.

Ale, ale nagrody! :cap_haloween:

Może zagranm kilka w dywizjonie, cierpieć TX metę dla takiej gratyfikacji to totalny masochizm. W dodatku są jakieś restrykcje na MM? Czy będzie np 9 BB, 2 CV i ja idiota w bezużytecznym radar Mino?

[MCNC]
Players
85 posts
14,191 battles
51 minutes ago, gameplayer_winner1 said:

A miał być 7 tier w formacie 7 na 7 ech.

a na 7 nie miał być główny sezon rankedów za miesiąc czy coś takiego?

[HOB]
Moderator
1,859 posts
8,025 battles

Jak z zachowywaniem gwiazdek? Tylko "najlepszy" przegrany zachowa (spośród aż 12), czy będzie chociaż takich dwóch?

[TOTEU]
Players
6 posts
9,503 battles

wow aż 10 k węgla ? co ja z tym zrobie?jak by stali troche dali to bym pewnia zagrał jak nie to nie ma sensu sie starać 

pozdro

Weekend Tester
6,413 posts
7,511 battles
1 hour ago, Silentraz said:

Jak z zachowywaniem gwiazdek? Tylko "najlepszy" przegrany zachowa (spośród aż 12), czy będzie chociaż takich dwóch?

Bez większej różnicy, bo co drugi stopień jest nieusuwalny. 

[BTT-W]
[BTT-W]
Players
16 posts
8,384 battles

Pytanie. Czy MM będzie mieszał tiery w jednej bitwie (to znaczy jak w randomie 9+10)? Bo jesli tak, to zastanawiam się kto będzie grać IX tierem (oprócz tych, którzy nie mają jeszcze X).

[E-PIK]
Players
178 posts
6,392 battles
33 minutes ago, Muad_dibPL said:

Pytanie. Czy MM będzie mieszał tiery w jednej bitwie (to znaczy jak w randomie 9+10)? Bo jesli tak, to zastanawiam się kto będzie grać IX tierem (oprócz tych, którzy nie mają jeszcze X).

Np. ja, bo mam zamiar sobie pozarabiać Jean Bartem :Smile_Default: Myślę, że wiele osób wyjdzie z podobnego założenia.

[BASIC]
Players
234 posts
8,090 battles

jaki system poziomu okrętów w 1 bitwie  9  +  10   czy  poziom 10  np od rangi np 5  ?

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
5 minutes ago, wiesiulek7 said:

jaki system poziomu okrętów w 1 bitwie  9  +  10   czy  poziom 10  np od rangi np 5  ?

9 i 10 w tych samych bitwach.

[E-BOJ]
Players
174 posts
12,143 battles

Niestety za przegraną utrata gwiazdy i to jest w sprincie głupie. Przynajmniej do osiągnięcia 6 stopnia nie powinno się tracić gwiazdek,a następnie nie tylko 1 wśród przegranych, ale top 3 nie powinien ich tracić.

10k węgla dla nie raz tracenia nerwów??? hmm dzięki nie 10k to ma się po 4 dniach wypełniania misji codziennych i brania kontenerów zaopatrzeniowych. Ale powodzenia dla każdego co ma zamiar grac.

[E-PIK]
Players
178 posts
6,392 battles

Gwiazdki się zachowuje, jak jest się pierwszym w przegranej drużynie, ale nie do końca rozumiem, jak to działa. Wydaje mi się, że gdy byłem na tych rangach, które są "nieodbieralne", to wtedy w wynikach bitwy pokazywało tak, jakby nikt nie uratował gwiazdki. Z na wyższych rangach już zdarzało się gwiazdkę ratować (również i mojej osobie).

Swoją drogą już miałem pisać, że mocno rakowe te rankedy, bo przegrałem chyba z pięć pierwszych bitew, choć robiłem dobre wyniki, jednak ostatecznie dochodzę do wniosku, że mi się podobają. Żadnego stresu we mnie nie wyzwalają, bo stawka nie jest wysoka (10 tys. węgla szału nie robi, a i pozostałe nagrody nie wymiatają). Gram ten tryb po to, by sobie zarabiać kredyty. Natomiast bitwy wyglądają kompletnie inaczej od wysokotierowych randomów. Są szybkie i czasami jednostronne, ale przede wszystkim większość osób gra agresywnie. Mnie się podoba :Smile_great:

[HOB]
Moderator
1,859 posts
8,025 battles

Mimo sporej ilości nieusuwalnych stopni sprint będzie bardziej czasochłonny. Przy 12 graczach robi się znikomy wpływ na wynik bitwy i jest więcej kandydatów do zachowania gwiazdki.

Celem zamiast serii dobrych bitew jest znalezienie się 2-6 bitew pod rząd w zwycięskiej drużynie. I to kilka razy. A nagrody praktycznie te same co w o wiele łatwiejszych sprintach.

Można trochę dorobić przy grindowaniu 9 tieru lub po prostu graniu dychą, ale bez większej ilości wyznaczonego czasu nie ma co myśleć o jedynce.

Mam obawy że 12 graczy na drużynę może zrobić się normą na standardowych rankedach. Bo przy 6-8 graczach niektórzy nadal wygrywali pomimo sojuszników i za szybko się wspięli na jedynkę.

[-SBF-]
8,315 posts

Nie podoba mi się ten sprint. Z jednej strony utrata jednego czy dwóch okrętów na początku bitwy mniej boli, bo spokojnie da się to jeszcze nadrobić, podczas gdy w bitwie 6 na 6 czy 7 na 7 to już praktycznie było po bitwie. Z drugiej strony, tak jak Silentraz napisał, ma się dużo mniejszy wpływ na bitwę. Najbardziej podobały mi się rankingówki 1 na 1, wróćcie do tego!

• Cool 2

[E-BOJ]
Players
174 posts
12,143 battles
3 godziny temu, Greyshark napisał:

Nie podoba mi się ten sprint. Z jednej strony utrata jednego czy dwóch okrętów na początku bitwy mniej boli, bo spokojnie da się to jeszcze nadrobić, podczas gdy w bitwie 6 na 6 czy 7 na 7 to już praktycznie było po bitwie. Z drugiej strony, tak jak Silentraz napisał, ma się dużo mniejszy wpływ na bitwę. Najbardziej podobały mi się rankingówki 1 na 1, wróćcie do tego!

To było coś lub nieco wcześniej  był special ranked 3vs3 gdzie można było grać w systemie, że w drużynie jest po 1 DD, 1CR  i 1 BB na drużynę.

[-SBF-]
8,315 posts

Traktuję ten rankingówki jako okazję do pogrania w moim ulubionym trybie wyścigu zbrojeń i do pozarabiana kredytów premkami T9. Jako że na dziewiątkach dostaje się więcej doświadczenia, łatwiej zachować gwiazdkę.