Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_Admiral_Nimitz_

GeForce Now

13 comments in this topic

Recommended Posts

Weekend Tester
6,413 posts
7,511 battles

Najlepsze co spotkało WoWS do tej pory. Serdecznie polecam każdemu, kto nie ma komputera, który pociągnie na maksymalnych ustawieniach.

Jak to wygląda u mnie:

Na biednym studenckim lapku WoWS sobie chodził na minimalnych ustawieniach około 40 fps, internet mam światłowodowy ok. 120Mbps. Co ciekawe, serwery Nvidii muszą mieć lepsze połączenie z serwerami WG niż normalnie, bo input lag jest niewyczuwalny (a sygnał musi przejść przez serwery dwa razy), a i łączność jest cały czas stabilna (w kliencie nie raz się zdarzało, że zbrojownia się nie ładowała, dziwne pingi etc.). 

Mamy możliwość pobrania w 80 fpsach w full HD na najwyższych ustawieniach grafiki bez żadnej straty w opóźnieniach (a nawet się zmniejszają xd). 

To wszystko

Pozdrawiam 

Weekend Tester
6,413 posts
7,511 battles
2 hours ago, zdzislawdyrma said:

czy to jest lokowanie produktu?

też myślałem czy dobra sekcja ale skoro wg udostępnia tam wowsa to raczej nic złego się nie dzieje xd

Weekend Tester
6,413 posts
7,511 battles

Zamiast instalować grę lokalnie na swoim komputerze, gra, a w zasadzie sam obraz, jest streamowany na Twój komputer z serwerów Nvidii. Wymagania sprzętowe są żadne, jedynie potrzebne jest dobre łącze internetowe (ciągnie ok. 10gb/h).

Jezeli masz słabszy komputer to dzięki temu możesz sobie pograć na maksymanych ustawieniach w około 80 fps, bo gra jest uruchomiona na klastrze Nvidii. 

• Cool 1

[HOB]
Moderator
1,859 posts
8,025 battles
godzinę temu, MW_RP napisał:

Poproszę w prostych słowach i w niewyszukanym języku, łopatologicznie o co kaman z tym GieForce Now

Gra po prostu drastycznie zmienia swoje wymogi. Sprzęt w zasadzie wystarczy by był zdolny do podstawowych działań i wyświetlania odpowiedniej rozdzielczości, a reszta się dzieje na zewnętrznym, bardzo dobrym sprzęcie - ustawienia dajesz na ultra i nawet wiatraczka nie słyszysz.

Potrzeba za to bardzo dobrego i stabilnego łącza. O ile do zwykłej gry starczy prosty wiejski Internet lub pakiet z telefonu, to w GFN bez dobrego neta nie ruszysz - w rozdzielczości innej niż naturalna byś nie był w stanie doczytać nawet nicków graczy, a w przypadku lagów nie wiesz co się dzieje w losowych momentach. Wzrasta nieco ping, bo jednak prócz połączenia gry z serwerem dochodzi jeszcze przekazanie obrazu - ale takie opóźnienia w takiej grze jak WOWS są akcpeptowalne.

Nie wnikałem w koszta, ale pewnie za GFN trzeba dopłacać. Zatem jeśli wystarczy średnia grafika i gra chodzi stabilnie, gra "w tradycyjny sposób" jak najbardziej się sprawdzi.

• Cool 2

[G3NTZ]
Players
1,267 posts
19,965 battles

Obecnie GFN jest albo za daro z godzinnymi sesjami (potem restart gry) albo za 25 PLN miesięcznie. I można pykać w wiele innych gier w total-full-pro-elo-uber ustawieniach.

• Cool 3

[TJOBB]
Players
32 posts
11 minut temu, MW_RP napisał:

Chciałem wypróbować,  instalka GFN nie poszła bo program stwierdził że muszę zrobić upgrade do Win7. Racja, przecież w przypadku WOWSa wystarczy pamiętać o zainstalowaniu service packa do Win98 i można pykać w statki.

a nawet gdyby poszła to i tak nie zagrasz,

htrhht.PNG

Weekend Tester
6,413 posts
7,511 battles
59 minutes ago, MW_RP said:

ja się nie łapię bo mam win98 z serwis pakiem jedynką

Widzę, że lubisz życie na krawędzi xd

• Funny 2

[TJOBB]
Players
32 posts

ciekawość wzięła górę, odczekałem w kolejce 2 godziny, i tadam, działa, i z pewnością nie wolniej niż normalnie, ale tu skończyły się dobre informacje, 1080p i ani kroku dalej, dziękuje, odinstalowałem,

Sign in to follow this