Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
xTICTACx

Pancernik

3 comments in this topic

Question

Players
9 posts
855 battles

Zastanawiam się nad zakupem georgii. Jak wygląda kwestia opancerzenia tego okrętu ? Czy pancerz tego pancernika jest porównywalny z massachusetts? No i jak wygląda z celnością tej łajby w porównaniu z massachusetts? 

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[P-W-C]
Community Contributor
668 posts
6,053 battles

Pierwsza sprawa, Georgia ma już swój wątek na forum, gdzie możesz o niej poczytać.

Druga sprawa, pancerz możesz sam sprawdzić w grze. :) A co do dział to celność Georgi jest sporo lepsza ze względu na mniejszą ich ilość i możliwość zamontowania dodatkowe modułu.

• 0
Players
9 posts
855 battles

Temat chyba cały przejrzałem, filmy na youtube też oglądałem ... (w tym chyba jakieś "twoje" sądząc po nicku chyba, że zbieżność). Coś tam ktoś wspominał że jest to dość miękki okręt, zwłaszcza burta... Patrząc przez grę, na pancerz, wygląda tak samo jak massachusetts, a on nie wydaje mi się "miękki" . Nawet stanie burtą nie boli aż tak bardzo na tym pancerniku ... Boli bardziej niż na Tirpitzu ale dużo mniej niż na Gascogne...

Chodzi, o to, że ja bardzo agresywnie gram i dmg za bardzo dla mnie się nie liczy ... po prostu podoba mi się to gdy moje główne działa i dodatkowe strzelają, do tego obrywam od wroga, jeszcze jakieś samoloty w powietrzu ... I najważniejsze czy ten okręt jest wstanie to znieść ... bo mnie jakieś stanie za wyspami czy uciekanie to za bardzo nie podnieca ... no chyba że wróg ma dużą przewagę ... to samobójcą nie jestem 

• Cool 1

Sign in to follow this