Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
  • 0
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Jmj20pl

Twich drops

6 comments in this topic

Question

Players
11 posts
534 battles

Witajcie

Mam problem z twich drops. Oglądałem dzisiaj od 18 do samego końca czwartkowego streama. Powinien mi skoczyć drop misją jeż się jerzy. I nic. Mam dodatkową misję za kliknięcie na główniej stronie. Ale dropa brak. Czy on wskakuje po jakimś czasie? (używam twicha od paru dni). Mam wszystko połączone z kontem,  obserwację itp. I cisza. Podobny motyw miałem z streamem na jubileusz osbserwujących. Dopiero support mi dorzucił misję. Czy ktoś wiem o co może chodzić. Nie chcę co chwila pisać do supportu. Używam chroma.

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[E--C]
Players
1,133 posts
14,653 battles

Mnie coś wpadło (nie wiem, misja czy kontener, bo mi się logować nie chce) tuż PO zakończeniu streama. Zmieniło kanał na inny i ping, powiadomienie. Ot, ciekawostka.

• 0
Players
11 posts
534 battles

Ja też zmieniłem kanał (tak jak wielu zrobiliśmy raid do innego streamu) i nic. Nie wiem chyba znów do supportu trza mi będzie pisać. A najgorsze że nie wiem czemu tak się dzieje. Co jest źle zrobione.

• 0
Players
11 posts
534 battles

Wyslałem zgłoszenie do supporta. Tutaj napisałem mając nadzieję że może ktoś miał podobny problem.

• 0
[P-W-C]
Community Contributor
666 posts
6,030 battles
22 minutes ago, Jmj20pl said:

Wyslałem zgłoszenie do supporta. Tutaj napisałem mając nadzieję że może ktoś miał podobny problem.

Podobno, bo to słyszałem od kilku osób. Działa odłączenie konta i ponowne połączenie. Wtedy tak jakby odświeża się ono z Twitchem. Do tego powód może być jeszcze jeden. Twitch ma ostatni masakryczne problemy, zawieszające się streamy, niedziałające followy i cała masa innego syfu, który się sypie. Nie zdziwię się jeżeli ich problemy są tutaj powodem.

• 0
Players
11 posts
534 battles
godzinę temu, Druvik napisał:

Podobno, bo to słyszałem od kilku osób. Działa odłączenie konta i ponowne połączenie. Wtedy tak jakby odświeża się ono z Twitchem. Do tego powód może być jeszcze jeden. Twitch ma ostatni masakryczne problemy, zawieszające się streamy, niedziałające followy i cała masa innego syfu, który się sypie. Nie zdziwię się jeżeli ich problemy są tutaj powodem.

Dzięki za info. Czyli jedyny nie jestem uff. Dziś rano tak właśnie zrobiłem plus ustawiłem takiego samego maila (wcześniej na twichu miałem inny). Użytkuje od niedawna twicha i od razu takie problemy. Na razie twich nic nie dał. Poprzednim razem support uznał moja prośbę i mi dodali misję mam nadzieje tym razem też mi to uznają.